رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان 

فکر کنم اسم سایت shahvani  شنیده باشید  بنده امروزه حمله سنگین به این سایت انجام دادم و باعث شود سرور موقت down شود. تا جوان های ما آلوده به این سایت ها نشوند 

من موقعه حمله به این سایت فیلمی تهیه کردم و امید وارم بدرتون بخوره 

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک غیر مستقیم

pw:guardiran.org

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چند تا سوال دارم 1چطور ای پی سایت به دست میاورید

2بهترین دیداسر ها کدوم هستن 

موفق باشید

دوست عزیز 

ipسایت رو میتونید توسط whoisها بدست بیارید که یکی از اونها سایت who.is هست که بعد از وارد شدن به سایت و سرچ کردن دامین سایت مورد نظر .اطلاعات سایت رو میاره که با رفتن به قسمت DNS Records میتونید ipهای سایت رو ببینید که سایت های معمولی یک ipدارن و سایت هایی مثل گوگل چندین ip

و برای ابزار های ddos هم میتونید به لینک زیر برید .دوستان آموزش ابزار هارو گذاشتن

http://guardiran.org/forums/topic/1420-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-dos-ddos/

لینک به دیدگاه

cmd باز کنید

داخل cmd دستور ping target.com

مثال شما ip این سایت  بگیرین www.usa.com

این دستور در cmd میزنید 

بعد از اجرا دستور ip تارگت و ping را به شما میدهد 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام ببخشید نمیدونم جای درستی سوال میکنم یا نه من تو با هر برنامه ای دیداس میکنم سایتو میرم توش خیلی سریع میاد بالا اما تو برنامه میزنه  سرور دان شده میشه راهنمایی کنید.

درود.

در بعضی مواقع هست سایت از لایه امنیتی cloudflare استفاده میکنه.ما میایم سایت رو دیداس میکنیم  بعد از چند لحظه سایت رو دان نشون میده در حالی که اینطور نیست.فقط برای چند لحظه ترافیک سایت افزایش پیدا میکنه و بعدش به حالت عادی بر میگرده.

بعضی مواقع هست سایت یا آی پی رو اشتباه وارد میکنید و نرم افزار به دلیل اینکه سایت رو پیدا نکرده دان نشون میده.

امکان دیگه هم داره که ابزار مشکل داره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...