رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

This is the hidden content, please

در این تاپیک اموزشی میخوام کتاب هایی که در مورد متاسپلویت ترجمه شدن رو قرار بدم تا شما

دوستان نیز بتونین از اون ها بهره ی کافی رو ببرین در این کتاب شما با مفاهیم اولیه و روش های کار

با متاسپلویت اشنا میشین .... دوستان فقط همه ی پارت ها رو دانلود کنین ودر یک پوشه extract کنین

تا فایل روبراتون بیاره

این کتاب یکی از بهترین راهنما هایی هست که به زبان فارسی برای شما دوستان ترجمه شده امیدوارم که

ازش حداکثر استفاده رو ببرین ......از دست ندین این یکی رو که واقعا میدونم به کارتون میخوره....

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد کتاب ها  ومقالات بهتر و جدید تری را با شما به اشتراک خواهم داد

پسورد فایــل : guardiran.org

با تشکر از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای متاسپلویت منبع فارسی سراغ ندارید که بصورت فارسی و تصویری یاد بده؟

با سلام خدمت شما دوست گرامی

لطف کنید و اگر درخواستی دارید و یا در حوضه ی خاصی نیازمند به منبع هستید به من پیام خصوصی بدین تا براتون پیگیری کنم و بهترین

اونرو ضمیمه کنم ...... برای پیام خصوصی دادن هم کافیه که روی پروفایل من کلیک کنید و توی قسمت ارسال پیام پیامتون رو تایپ و

وارسال کنید....و لطف کنید دیگه در تاپیک های اموزشی پیام ندید....... که یک نوع اسپم محسوب میشه.......

خب در جوابتون هم باید بگم که  منظورتون رو درست متوجه نشدم اگر که منظورتون کتاب هست از کتابی که در زیر ضمیمه کردم استفاده کنین

که به صورت کامل تصویری هم توضیح داده شده ولی متاسفانه این کتا یک پیش نمایش از کتاب اصلیه و برای گرفتن کتاب اصلی باید هزینه کنید....

در صورتی که از شکل و شمایل کتاب خوشتون اومد بگین تا لینک خرید رو بهتون بدم......

دوستان این رو بدونن که من فقط یک کتاب در این مورد ضمیمه نمیکنم  و ی ک مجموعه در این مورد کنار دارم میسازم که اخریش رو هم خودم نوشتم

امیدوارم که با استقبالتون من رو به ادامه دادن این تاپیک تشویق کنید

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد کتاب ها  ومقالات بهتر و جدید تری را با شما به اشتراک خواهم داد

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

این هم یک کتاب خوب دیگه که متاسپلویت رو به زبان فارسی اموزش داده ....

این کتاب کتاب جامع و خوبیه که دستورات رو به همراه عکس توظیح داده

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...