رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل ارسال اس ام اس در کالی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

طبق این ویدیو

This is the hidden content, please

من مشکلی دارم اینه که sms spoofing رو نداره

حالا باید چیکار بکنم تا مشکلم حل بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نبود جواب بده

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" /> :( 

لینک به دیدگاه

لطفا جواب بدین که ایا این روش شدنی هست یا نه اگه هست

من چرا مشکل دارم

لینک به دیدگاه

لطفا جواب بدین که ایا این روش شدنی هست یا نه اگه هست

من چرا مشکل دارم

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوست عزیز شما اگر قرار باشه که برای هرسوالتون یک پست و تایپیک قرار بدین که انجمن بهم میریزه؟؟؟

لطف کنین درخواست هاون رو به صورت پیام خصوصی بدین تا هم سریعتر به جواب برسین و هم اسپم نداده باشین

که اخطار بگیرین!!!! ..... لطف کنین به قوانین احترام بزارین و اون ها رو رعایت کنین ......

در مورد خواستتون هم باید بگم که شدنیه ولی توی فیلم هم واضح بود که اولا باید یک نرم افزار شبیه ساز

اندروید روی کالی داشته باشین تا این گزینه کار کنه و یا گزینه های دیگه رو انتخاب میکردین که اونها هم پولیه

و باید کمی خرج کنین و این که اگر هم  شبیه ساز اندروید دارین و ارسال نمیشه اونوقت ممکنه که قبل از شماره

کد ایران رو(۹۸+) نزده باشین .....اگرم که کلا این گزینه رو ندارین پس باید کالیتون رو اپدیت کنین تا این گزینه

براتون قرار بگیره....(توی خود فیلم هم فرد به خاطر رعایت نکردن همین ها نتونست ارسال کنه و ارور گرفت)

امیدوارم که به سوالتون پاسخ رو داده باشم ....لطف کنید و دیگه ادامه ندین این تاپیک رو وبا ارسال پیام

با کلیک رو عکس پروفایلم در خواستتون رو بگین تا در سریعترین زمان ممکن بهش رسیدگی کنم

با تشکر فراوان از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوست عزیز شما اگر قرار باشه که برای هرسوالتون یک پست و تایپیک قرار بدین که انجمن بهم میریزه؟؟؟

لطف کنین درخواست هاون رو به صورت پیام خصوصی بدین تا هم سریعتر به جواب برسین و هم اسپم نداده باشین

که اخطار بگیرین!!!! ..... لطف کنین به قوانین احترام بزارین و اون ها رو رعایت کنین ......

در مورد خواستتون هم باید بگم که شدنیه ولی توی فیلم هم واضح بود که اولا باید یک نرم افزار شبیه ساز

اندروید روی کالی داشته باشین تا این گزینه کار کنه و یا گزینه های دیگه رو انتخاب میکردین که اونها هم پولیه

و باید کمی خرج کنین و این که اگر هم  شبیه ساز اندروید دارین و ارسال نمیشه اونوقت ممکنه که قبل از شماره

کد ایران رو(۹۸+) نزده باشین .....اگرم که کلا این گزینه رو ندارین پس باید کالیتون رو اپدیت کنین تا این گزینه

براتون قرار بگیره....(توی خود فیلم هم فرد به خاطر رعایت نکردن همین ها نتونست ارسال کنه و ارور گرفت)

امیدوارم که به سوالتون پاسخ رو داده باشم ....لطف کنید و دیگه ادامه ندین این تاپیک رو وبا ارسال پیام

با کلیک رو عکس پروفایلم در خواستتون رو بگین تا در سریعترین زمان ممکن بهش رسیدگی کنم

با تشکر فراوان از شما دوستان گرامی

میشه ابزار مورد نیاز رو بگید

لینک به دیدگاه

کسی ابزار مورد نیاز رو نداره میخرم

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ببینید شما به ابزار خاصی احتیاج ندارید فقط باید android emulator رو نصب کنید

و مراحل رو به درستی انجام بدید تا براتون اس ام اس رو ارسال کنه......همین

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

در ضمن شما اگر که میخواین از ابزار پولی کالی اسفاده کنین باید پول رو به دلار پرداخت

کنید که من این رو توصیه نمیکنم ولی اگر اصرار دارید میتونین طریقه ی پرداخت رو توی

نت ببینید که باز هم من توصیه به پرداخت نمیکنم چون کار شما با همون ابزار رایگان هم راه

میوفته.....

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

در ضمن شما اگر که میخواین از ابزار پولی کالی اسفاده کنین باید پول رو به دلار پرداخت

کنید که من این رو توصیه نمیکنم ولی اگر اصرار دارید میتونین طریقه ی پرداخت رو توی

نت ببینید که باز هم من توصیه به پرداخت نمیکنم چون کار شما با همون ابزار رایگان هم راه

میوفته.....

ابزار مورد نیاز رو ندارید

منظورم لینکشه

لینک به دیدگاه

میوفته.....

ببخشید میتونید مراحل رو به درستی باز گو کنید اینجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...