رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

درخواست هک

پست های پیشنهاد شده

با سلام و دردو

دوستان گلم من میخوام جیمیل هک کنم

برنامه هایدرا رو هم دارم اما چون دفعه اولمه بلد نیستم اجراش کنم ممنون میشم یکی کمکم

کنه شدیدا نیاز دارم

جای دوریم نمیره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام جانم.

از تاپیک آموزشی زیر استفاده کنید

آموزش هیدرا در ویندوز

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان .من میخوام یه شبکه وایرلس رو هک کنم البته این شبکه فقط با مک ادرس های پیشفرض قبلی که تعیین شده میشه بهش وصل شد وبعد به سیستم مورد نظر وارد بشم و دسکتاب و نرم افزار های اجرا شده رو کنترل کنم . ایا چنین چیزی امکانش هست ؟ با تشکر فراوان.

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی لطفا اینجا اسپم ندین و سوالاتونو تو قسمت سوالات بپرسین اینجوری در سایت ناهماهنگی پیش میاد

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان .من میخوام یه شبکه وایرلس رو هک کنم البته این شبکه فقط با مک ادرس های پیشفرض قبلی که تعیین شده میشه بهش وصل شد وبعد به سیستم مورد نظر وارد بشم و دسکتاب و نرم افزار های اجرا شده رو کنترل کنم . ایا چنین چیزی امکانش هست ؟ با تشکر فراوان.

درود.

خوب در این مورد یکی از موارد خاص هست چون براش مک آدرس تعریف شده.

خوب چطوری میشه این امنیت رو دور زد؟

خوب یکی از راه هاش استفاده از متااسپلویت و استفاده از اکسپلویت های پیش فرض متا یا استفاده از اکسپلویت های آماده هست.

به عنوان مثال ما میایم با یک اسکنر مثل Angry Ip Scanner میایم و شبکه رو اسکن میکنیم و IP مودم رو به دست میاریم و کارهایی رو که گفتم انجام میدیم.

اما اگر یکخورده شبکه و IT بلد باشید با مهندسی معکوس روی لایه امنیتی مودم میشه دورش زد

اما اگر تازه کار باشین کارتون سخته و اگر امنیت مودم بالا باشه شاید غیر ممکن.

موفق باشید.

سلام دوست گرامی لطفا اینجا اسپم ندین و سوالاتونو تو قسمت سوالات بپرسین اینجوری در سایت ناهماهنگی پیش میاد

This is the hidden content, please

تشکر از تذکر شما.

به بخش سوالات منتقل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...