رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

ویروس حذف کامل ویندوز از داخل خود ویندوز !

rezamir39

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید ، بنده امروز میخوام به شما یک ویروس جالب رو معرفی کنم که تنها میتوانید آن را با فرمت bat. سیو کرده و بر روی سیستم قربانی اجرا کنید . ( این ویروس یک بار پدر خودمم در آورد ) .

تجربه عجیبی بود - نمیتونم بهتون بگم چقدر وحشتناک بود . بازگردانی فایل ها فکر کنم ممکن باشه . ولی مطمئن نیستم . اینجا بود که برای اولین بار تو زندگیم به کمک رایانه زنگ زدم اونا حتی نمیدونستن Cmd چی هست ؟ چه برسه به ویروس و... . به هیچ وجع نمیشه ویندوز رو بالا آورد اما میشه دوباره ویندوز نصب کرد به هرحال برای سکته دادن مردم خیلی خوبه d: .

خب دوستان این خط کد رو در NOTEPAD وارد کنید روی هر درایویش که ویندوز نصب باشه خودش میفهمه اجراش میکنه ، بازم میگم اگر خواستید اجرا کنید روی سیستم مجازی اجراش کنید .

این هم از سورس ویروس که برای راحتیه کارتون اون رو توی نود پد ضمیمه میکنم....  

پسورد فایــل : guardiran.org

از این دستور برای پنهان کردن درایو های ویندوز نیز استفاده میشه .

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

ببخشید یه سوال داشتم...اینجور ویروس هایی که با CMD نوشته میشن با آنتی ویروس شناسایی میشن؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام.

ویروس هایی که با cmd ساخته میشن در واقع کامند ها و دستوراتی هست که ما از طریق خط فرمان ویندوز اونهارو اجرا میکنیم.

اگر دستورات ازخط قرمز رد بشه(مثل دستور پاک کردن فیالهای dll ویندوز که احتمال تخریب ویندوز رو زیاد میکنه)فایروال یا دیوار آتشین ویندوز بهش گیر میده.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...