رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک اینترنت

joker-0101

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

یه سوال همیشه تو ذهنم بود اونم اینه که میشه اینترنت هک کرد مثلا من الان پشت سیستمم نشستم و از اینجا اینترنت یکی رو هک میکنم و از حجمش اسفاده میکنم .

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای هک کردن اینرنت تارگت باید مودمش رو هک کنی که می تونی به تایپک زیر مراجعه کنید:

http://guardiran.org/forums/index.php?/topic/792-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-adsl-%D8%A7%D8%B2-%DB%B0-%D8%AA%D8%A7-%DB%B1%DB%B0%DB%B0/

برای استفاده از حجم متاسفم کسی اینجا جواب این سوال شما رو نمیده چون ما فقط هک رو یاد میدیم

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

یه سوال همیشه تو ذهنم بود اونم اینه که میشه اینترنت هک کرد مثلا من الان پشت سیستمم نشستم و از اینجا اینترنت یکی رو هک میکنم و از حجمش اسفاده میکنم .

ممنون

توی مودم هایی که اینترنتشون مخابراتی هست فکرنکنم بشه همچین کاری کرد...چون درسته که رمز و پسورد میخواد اما اینترنت رو به شماره ی منزل مربوطه میده...

اما تو مودم هایی که از شرکت های ارایه دهنده ی اینترنت سرویس میگیرن ؛ بنظرم بشه ..چون اینترنت رو به آی پی های مخصوصی که موجب ایجاد ارتباط بین server و client میشه میده...

یعنی نشانه های خاصی داره که مودم به سرور و ارایه دهنده ی اینترنت میفهمونه که من عضوی از سرویس گیرنده های تو هستم ، به من اینترنت بده.

اگر بتونی دقیقا همون نشانه ها رو از مودم قربانی به دست بیاری و مودم خودت رو به اون تنظیمات تطبیق بدی فکرکنم بشه اینترنت اون فرد رو استفاده کرد..(حتی از راه دور)

اما باز هم مدیرهای عزیز و حرفه ای ترها بهتر میدونن..

و ضمنا ؛ من زیاد سر در نمیارم از مباحث هکینگ و شبکه ، این مطالبی هم که نوشتم برداشت خودم بوده..(بافته های ذهنی من هست)

موفق باشی

لینک به دیدگاه

هدف از آموزش هایی که در تیم گارد ایران  قرار داده میشوند فقط بالا بردن سطح علمی شما و اطلاع از وجود این چنین اسیب پذیریها ست

این چنین تاپیک ها و درخواست ها ی هک و ... جایگاهی در انجمن  گارد ایران ندارند

یا حق 

تاپیک قفل

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...