رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

ویروس بسیار خطرناک

MrDarKNesS

پست های پیشنهاد شده

« Virus »

لطفا از این ویروس ها استفاده نادرست نکنید...!

اصلا هم روی کامپیوتر خودتون امتحان نکنید و اگر اتفاقی افتاد مسئول خودتون هستید...!

« ویروس خطرناک »

توضیح درباره این ویروس :

این ویروس بسیار خطرناك است و هدفش سوزاندن سخت افزار های كامپیوتری ظرف 10 ثانیه است...!

این ویروس تمامی آنتی ویروس ها را دور میزنند یا همان غیر فعال میكند...!

این ویروس حتی نرم افزار ها دیپ فریز را هم دور میزند...!

آموزش ساخت ویروس خطرناك كامپیوتری به روش استاتیك :

ابتدا برنامه Notepad ویندوز را اجرا كرده سپس با استفاده از فرمان Copy & Paste كد های زیر را در محیط برنامه كپی كنید :

حال از منوی File بر روی Save as كلیك كنید.

از منوی كشویی Save as type گذینه All Files را برگزینید.

در قسمت File Name عبارت txt. را پاك كنید و بجای آن نام زیر را تایپ كرده و پسوند bat. را به انتهای آن اضافه كنید.

به این شكل :

Virus.bat

سپس مكان مورد نظر برای ذخیره فایل را مشخص كرده و روی دكمه Save كلیك كنید.

اكنون فایل فرمت شما آماده است.

كافی است یك بار پس از اجرای فایل سیستم ریستارت شود تا فایل فرمت فعال شود...!

سورس ویروس ها را برای راحتیه کارتون اون رو توی نود پد ضمیمه کردیم....  

پسورد فایــل : guardiran.org

درضمن اگر سیستم شما با نرم افزار دیپ فریز منجمد شده است پیشنهاد میكنم كه از ویروس بالا برای پاك كردن ویندوز و دیپ فریز استفاده نمایید...!

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان عزیز قبل از قرار دادن مطلبی در انجمن حتما صحت درستی اون آموزش رو تست کنید.

اینکه عزیزان میرن از دیگر سایت ها یه مطلبی رو کپی میکنن و اینجا میذارن و حتی خودشونم یکبار کارایی اون آموزش رو ندیدن اصلا کار درستی نیست و مدیران باید برخورد کنند.

و دوستان عزیز لطفا قبل از فشردن دکمه تشکر از اون آموزش کمی استفاده کنید شاید اون آموزش به ضرر دوستان باشد

و در مورد این دوستمون که این تاپیک رو ایجاد کردند

اول بگم که شما گفتید

این کد رو ضعیفترین انتی ویروسی که حتی سال ها اپدیت نشده این فایل رو قبل از اینکه شما بتونید ایجاد شدنش رو ببینید از رو سیستم حذف میکنه (اصلا اجازه اجرا کردن این ویروس رو نمیده )

در مورد دیپ فریز اینو بگم (چند سال پیش) بنده و دیگر دوستان چندیدن ماه متوالی برای دور زدن دیپ وقت گذاشتیم درسته به یه سری روش ها دست پیدا کردیم ولی فقط اینو بهت بگم دیپ خیلی قوی تر از اونی هست که تصورش رو میکنی.

بهتر بگم این ویروس نیست یه کد بچگانه هستش که خیلی وقت پیش برای سیستم عامل های خیلی قدیمی (شاید رو سیستم عامل  ویندوز ایکس پی و ویندوز های قدیمیتر  جواب بده  شاید تست نکردم) نوشته شده که میتونه درایو c رو فرمت بکنه گرچه ویندوز به هیچ وجه این اجازه رو نمیده.(شش سال پیش اولین سرچی که برای هکر شدن کردم با این کد یا چیزی شبیه به این کد مواجه شدم بعد شش سال این کد رو تو این انجمن بعد این همه پیشرفت میبینم شکه شدم.)

حالا بلفرض یه بنده خدایی انتی ویروس نداشت و این کد رو اجرا کرد دو تا اتفاق میفته اول اینکه کد اجرا میشه و هیچ اتفاقی نمیفته !!!

دوم اینکه کد اجرا میشه و یه پیغام از طرف ویندوز دریافت میکنید و بهتون میگه شما دسترسی انجام این کار رو ندارید .

خیلی ممنون از اطلاع رسانیه خوبتون فقط کاش یکم تند حرف نمی زدید.

ما هم دوست هستیم و در کنار هم قرار این انجمن را سر پا نگه داریم پس خوبه خوب با هم حرف زنیم

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

موفق باشید دوستان

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز قبل از قرار دادن مطلبی در انجمن حتما صحت درستی اون آموزش رو تست کنید.

اینکه عزیزان میرن از دیگر سایت ها یه مطلبی رو کپی میکنن و اینجا میذارن و حتی خودشونم یکبار کارایی اون آموزش رو ندیدن اصلا کار درستی نیست و مدیران باید برخورد کنند.

و دوستان عزیز لطفا قبل از فشردن دکمه تشکر از اون آموزش کمی استفاده کنید شاید اون آموزش به ضرر دوستان باشد

و در مورد این دوستمون که این تاپیک رو ایجاد کردند

اول بگم که شما گفتید

این کد رو ضعیفترین انتی ویروسی که حتی سال ها اپدیت نشده این فایل رو قبل از اینکه شما بتونید ایجاد شدنش رو ببینید از رو سیستم حذف میکنه (اصلا اجازه اجرا کردن این ویروس رو نمیده )

در مورد دیپ فریز اینو بگم (چند سال پیش) بنده و دیگر دوستان چندیدن ماه متوالی برای دور زدن دیپ وقت گذاشتیم درسته به یه سری روش ها دست پیدا کردیم ولی فقط اینو بهت بگم دیپ خیلی قوی تر از اونی هست که تصورش رو میکنی.

بهتر بگم این ویروس نیست یه کد بچگانه هستش که خیلی وقت پیش برای سیستم عامل های خیلی قدیمی (شاید رو سیستم عامل ویندوز ایکس پی و ویندوز های قدیمیتر جواب بده شاید تست نکردم) نوشته شده که میتونه درایو c رو فرمت بکنه گرچه ویندوز به هیچ وجه این اجازه رو نمیده.(شش سال پیش اولین سرچی که برای هکر شدن کردم با این کد یا چیزی شبیه به این کد مواجه شدم بعد شش سال این کد رو تو این انجمن بعد این همه پیشرفت میبینم شکه شدم.)

حالا بلفرض یه بنده خدایی انتی ویروس نداشت و این کد رو اجرا کرد دو تا اتفاق میفته اول اینکه کد اجرا میشه و هیچ اتفاقی نمیفته !!!

دوم اینکه کد اجرا میشه و یه پیغام از طرف ویندوز دریافت میکنید و بهتون میگه شما دسترسی انجام این کار رو ندارید .

دوست عزیز من تنها انجمنی که عضو هستم ایران گارد هست

اگه شما اینو میدونستید میتونستید به صورت پیام خصوصی به من بگید تا به مدیران اطلاع بدم پاکش کنن !!

و اینکه دوست عزیز لحن صحبت کردنتون رو درست کنید

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> ما همه عضو یه انجمنیم و سعی داریم اونو ارتقاء بدیم !!

من شخصا بهم برخورد از اینجوری حرف زدنتون !!

به عنوان یه کاربر فعال یا انجمن باید بهتر از اینا برخورد کنید !!

میتونید الان پست رو گزارش کنید به عنوان کپی ولی من تنها انجمنی که عضو هستم *گارد ایران* هستش

موفق باشید دوست عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

حالا که دیدم بحث باز شده یه توظیح بدم بد نیست!

اول این ویروس نیست!

یک نوع پچ فایل هست!

نحوه کارش اینه که یه سری دستورات رو از طرف ویندوز اجرا میکنه!
که میتونه مخرب باشه!

بعدم حالا به فرض اینکه نمی توانستید این کد رو روی کامپیوتر خودتون اجرا کنید و از صحت این حرف مطمعن بشید!

به این فکر نکردین که ایا با سه خط کد تو نت پد میشه یه شرکت بزرگ نرم افزاریرو که هزاران نفر متخصص امنیت داره و شرکت های امنیتی رو که انتی ویروس هارا تولید میکنن دور زد یا نه؟

دوست گرامی 

تمامی اطلاعات اینترنت درست نیستند!

این رو میدونم جاش نیست ولی میگم

افرادی از گروه هایی هستن که کار و وظیفشون فقط ریختن اطلاعات غلط توی اینترنته!

و این که نزارن شما رقیب اونا بشین!

وقتی با چنین چیز هایی موجه شدین با خود بیاندیشید که ایا منطق دارد یا نه؟

من خودم فایل SAM ویندوز رو در عرض ده ثانیه بدون هیچ نرم افزاری و بدون بوت کردن باز و یا کپی میکنم!

ولی

برای اینکه این راه را پیدا کنم 5 سال حمت کشیدم!

الان روی ویندوز 10 هم جواب میده!

با این که من این رو روی xp کشف کرده بودم!

خوب چرا این اسیب پذیریه بزرگ برطرف نشده طی 3 سال؟

به خاطر اینکه در تمام مواقع این راز فقط بین من یکی از بهترین دوستانم بوده که قسم خوردیم اینو به هیچ کس نگیم و اموزش ندیم.

اما اگر همون روز میرفتم توی اینترنت پخش میکردم سریع متوجه میشدن و اونو برطرف میکردن!

پس اگه میبینید یه اسیب پذیری در تمام اینترنت شایع شده و مال  4 سال پیش هست, یقینا تا حالا مسعول های امنیتی متوجه شدن و اونو برطرف کردن!

اینم برای اطلاعات بیشتر!

لینک به دیدگاه

یه نفر یه پست گذاشت 10 تا پست بابتش زدن که بگن ویروسه ضعیفه در حالی که نمیبینن که یه تاپیکو با پست کردن ویروسه به باد داد

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...