رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک تلگرام

mvtkurd

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ....کسی هک برنامه تلگرامو بلده اگه بلدین لطفا آموزشش رو بزارین ......ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام برای هک و اضافه کرد استیکر راهی دارد و یا ایجاد ربات و یا ساخت مجموعه استیکر

البته باید بگم یک راه برای هک افراد وجود دارد که اگر شخص بره داخل روبات تمام شماره های شخص به ربات ارسال میشه.

لطفا منظورتون از هک تلگرام رو واضح تر بگید 

با تشکر

لینک به دیدگاه

فکر کنم منظور دوستمون از هک تلگرام اینه که اکانت تلگرام رو هک کنید که فکر نکنم فعلا امکان پذیر باشه

لینک به دیدگاه

امكان پذير هست ولي با قوانين فتا مغايرت داره من اموزش نميدم ولي راهش از طريق فيك پيك و ... امكان پذيره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما به وسیله هک با متااسپلویت و رت میتونی گوشی رو هک کنی و وارد بشی که من خودم انجام دادم کامل  و شدنیه ( در جواب دوستمون که گفتن فکر نکنم فعلا امکان پذیر باشه)

و اگه هک به روش های بالا رو بلد نیستی میتونی به وسیله ی مهندسی اجتماعی انجام بدی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هک ایدی رو اموزشش رو نمیشه داد چون با قوانین پلیس فتا مغایره و اگر نه که میشد و درضمن نحوه ساخت فیک پیج تو انجمن هست بخون کارت راه میفته 

لینک به دیدگاه

درود!!

دوست عزیز تلگرام هک مستقیم نداره ولی شما میتونی با راه های زیر ایدی قربانیتون رو هک کنین!!

استفاده از رت ها:رت ها شکل گرفته از کیلاگر ها و ریموت ها هستن که باهاشون میتونی کل گوشی قربانی رو بدست بگیری که برای اندروید من اندرو رت رو پیشنهاد میکنم

استفاده از فیک پیج که دوست عزیزمون در بالا گفتن ولی این کار یکم دنی نیس چون بستگی به اما و اگر داره!! چون ما فیک پیج رو میسازیم تا یوزر نیم و پسورد قربانی رو بدست بیاریم ولی اگه دقت کنین خیلی از کاربران مسنجرها البته تو ایران خیلیاشون اصلا رجیستر نمیکنن و فقط با شمارشون لاگین میشن پس فیک پیج رو نمیشه گفت بدردت میخوره

گزینه سوم استفاده از کیلاگرها و تروجان ها هستش:

کار گیلاکر ها ضبط دکمه های ثبت شده رو کیبورد هستش و اونا رو به هکر میفرسته البته کیلاگرها قابلیت زیادی دارن و حتی میتونن مثل رت ها عمل کنند (البته بعضیاشون) ولی کار اصلیش اینه!! 

تروجان ها هم مثل کیلاگرها هستن و میتونن رمزهای قربانی رو به هکر بفرستن البته تروجان ها هم میتونن علاوه بر اینکار خطررناکترم باشن !!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما برای هک تلگرام باید از مهندسی اجتماعی یا همون مخ زنی استفاده کنی مثلا شما میری شماره قربانیت رو به تلگرام میفرستی و اون میاد یه کد رو بهت میفرسته حالا این مونده به زرنگی شما که چجوری ازش بگیرین !!

مثلا میتونین بگین من یه پنل ارسال اس ام اس از سایت های امریکایی گرفتم و  الان با یه شماره امریکایی بهت یه اس میدم که حاوی یه کد هستش اونو برام بخون ببینم پنلم کار میکنه یا نه؟(این روش رو خودم تست کردم و جواب میده میشه گفت پرایوت :دی)

بعد که اون کد رو بت داد به برنامه بده و بعدش طرف هک میشه

امیدوارم تونسته باشم کامل و مختصر بهتون توضیح بدم بازم اگه مشکلی داشتین در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام برای هک و اضافه کرد استیکر راهی دارد و یا ایجاد ربات و یا ساخت مجموعه استیکر

البته باید بگم یک راه برای هک افراد وجود دارد که اگر شخص بره داخل روبات تمام شماره های شخص به ربات ارسال میشه.

لطفا منظورتون از هک تلگرام رو واضح تر بگید 

با تشکر

خیلی ممنون دوست عزیز من میخوام به مخاطبین شخص دسترسی پیدا کنم اگه امکان داره آموزش بدین

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان ....کسی هک برنامه تلگرامو بلده اگه بلدین لطفا آموزشش رو بزارین ......ممنون

تلگرام برای اولین کسی که بتونه اونو هک کنه 

This is the hidden content, please

جایزه گزارشته که واقعا زیاده...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...