رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام

همان طور که می دونید یکی از مسائل مهم در هک مهندسی اجتماعی است.

شاید با خودتون بگید که مهندسی اجتماعی کاری نداره و برای جوجه هکر هاست!! اما باید بدانید که فقط یک هنرمند است که می تواند لینک یا چیز دیگه ای رو به تارگتش بدهد.

در این تاپیک قرار ایده های جالب مهندسی اجتماعی رو خدمت دوستان ارائه کنیم.در واقع اموزش های تصویری مهندسی اجتماعی رو قرار ارائه بدیم

درضمن خواهشمندیم که دوستان در این تاپیک ما رو یاری کنند و اگر ایده خوبی دارند حتما در این تاپیک قرار بدند اما باید با من هماهنگ باشند و بعد اموزششون رو قرار بدند.

درضمن دوستانی که اسپم بدند اخطار دریافت می کنند.

تشکر نشانه رضایت شماست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان.

خوب دیدم کسی این تاپیک رو بالا نمیاره خودم بالا بیارمش

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

خوب البته این روش مال خودم نیست و ترفندی است که توسط جناب REX قرار داده شده ولی گفتم برای دوستان بزارم تا بدونن هنوزم روش فیشینگ جواب میده فقط نیاز به هنر داره،همونطور که دوست خوبم جناب Abarestan گفتند فقط یک هنرمند میتونه از حملات فیشینگ استفاده کنه.

روش:استفاده از فیک میل

لینک:http://guardiran.org/forums/index.php?/topic/480-ارسال-ایمیل-ناشناس-ارسال-ایمیل-فیک-fake-mail-برای-حملات/

یا حق

لینک به دیدگاه

خوب دوستان.

اینم کتاب آموزش مهندسی اجتماعی و راه های آن برای دوستان عزیز تازه وارد.

امیدوارم لذت ببرین.

Pass:guardiran.oeg

یا حق

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت عزیزان گارد ایران.خوب دوستان اینم یک روش priv8 برای مخفی سازی فیک پیج برای شما دوستان گل.

آموزش در دو مرجله انجام میشه.

مرحله 1:

خب

ابتدا 1 فیک پیج در هاستی رایگان آپلود کنید

سپس باید این را به قربانی بدهیم اما چگونه که شک نکنه

تو این روش شما کلمه

ymail.com

را می زنید اما برای مثال

سایت gmail.com

باز می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

-------------------------------------------------------------------------------------

مرحله دوم:

(روی کامپیوتر قربانی انجام شود)

خب ابتدا یک ping از جایی که فیک پیج را آپ کردید بگیرید تا آیپی

را بفهمید

حالا آیپی را کپی کنیید

و

به این آدرس بروید و فایل hosts را با notepad باز کنید

خب حالا به آخرین خط رفته (خط جدید) آیپی فیک پیج خودتان را بدید و یک tab بزنید سپس آدرس ایمیل واقعی را بزنید برای مثال

gmail.com

یا

yahoo.com

حالا اگر به این سایت ها بروید

فیک پیج شما میاید.

یا حق

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان

راستش ما این تاپیک رو زدیم تا بتونیم یک سری هنر های اجتماعی رو آموزش بدیم.

ولی متاسفانه انقدر مشکل کاری داشتیم که به کلی این تاپیک رو فراموش کردیم. ولی واقعا از اقای DeMoN تشکر می کنم که با اینکه من نتونستم بیام ایشون به خوبی و استادانه تاپیک رو ادامه دادن.

خوب بنده در این قسمت می خوام به شما یادم بدم که چه طور میشه هنگام چت کردن ip قربانی رو به دست بیارم.

خب حالا به چه دردی می خوره؟

شما اگر به خواین حملات دیداس اتک بدید بسیار کار ساز است و علاوه بر آن ادرس خانه قربانی و ... رو نیز می تونین به دست بیارین.

حالا اجازه بدید روش کار رو شرح بدم:

ببینید روش کار به این شکله که ما باید یک لینکی به قربانی بدیم تا قربانی روش کلیک کنه. وقتی قربانی این کار رو می کنه براش یه استیکر خنده میاد. به محض اینکه تارگت روش کلیک کرد ip قربانی برای شما معلوم میشه.

برای اینکار ابتدا باید وارد سایت زیر بشید:

tools.vngoogle.com

هنگام رفتن به این سایت به شما یک لینکی نمیاش میده . شما باید اون رو به قربانی بدید و هنگامی که مطمین شدید قربانی روش کلیک کرده روی گذینه Get ip کلیک کنید.

حالا ip قربانی نمایان شده.

تمام!

سوال:

1- لینک خیلی طولانیه چه جوری قربانی رو راضی به کلیک کنم؟

جواب: از یکی از سرویس دهنده های زیر استفاده کنید و لینک رو کوتاه کنید: 

و یا 
.

2- قربانی من آشنا با کامپیوتر و رایانه است نمی تونم با دادن یه لینک ناشناخته اون رو قانع کنم . حالا چه کنم؟

جواب: کار شما که راحت تره! کافیه از یکی از سرویس دهنده وبلاگ ماننده: blog.ir و یا rozblog.com استفاده کنید. در این سرویس دهنده ها قسمتی برای تماشا ip بازدید کنندگان سایت خود داره! شما کافیه از قربانی به خواین

که به وبلاگتون سر بزنه!

باتشکر و یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...