رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

نصب کالی

nina

پست های پیشنهاد شده

سلام من کالی رو نصب کردم تو یکی از درایوها ولی بعد اتمام نصب و تمام شدن بعداز ریست اتوماتیک دوباره ویندوز که تو یه هارد اس اس دی هست لود شد رفتم هارد مربوط به کالی رو بوت کردم گفت چیزی پیدا نمیشه راهنمایی لطفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

عزیز فرمتext4 که کالی ازش استفاده می کنه توسط ویندوز قابل شناسایی و تشخیص نیست

یعنی اینطور نمیتونی بگی که من رو درایو D لینوکس دارم و روی درایو C ویندوز!

سیستم های یونیکسی بخواطر ذاتششون 99درصد فرمت ها رو میشناسن!
اما ویندوز اینطور نیست

احتمالا لینوکسو پاک کردید

از اونجایی که آشنایی ندارید پیشنهاد می کنم از روی یک آموزش صحیح پیش برید تا به مشکل نخورید
توجه کنید که آموزش بروز باشه چون اخیرا کالی یه سری تغییرات اساسی داشته...

لینک به دیدگاه

نسخه  های جدیدتر کالی رو من خودم فقط روی لایو یو اس بی آوردم بالا ولی این آموزشو دیدم به نظر که معتبر میاد انشالله که به کارت بیاد.

لینکش در دیدئو: 

This is the hidden content, please

لینکش تو یوتیوب: 

اگه میخوای کنار ویندوز حتما نصب کنی، ولی پیشنهاد من اینه که نسخه های 2021 کالی رو اگر امکان خرج کردن یه چیزی حدود 200-300 تومن داری روی فلش لایو بیاری بالا، چون مشکلات شناسایی نشدن کارت شبکه یا میکروفن یا اسپیکرا و این دست مشکلات تا حد زیادی رفع شده ولی بازم هندونه در بسته هستش. ولی اگر شرایطش بود کنار ویندوز آوردنش بالا هم مزایای خاص خودشو داره 🙂 اگر به کارت نیمد بگو 🙂 

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، nina گفته است:

سلام من کالی رو نصب کردم تو یکی از درایوها ولی بعد اتمام نصب و تمام شدن بعداز ریست اتوماتیک دوباره ویندوز که تو یه هارد اس اس دی هست لود شد رفتم هارد مربوط به کالی رو بوت کردم گفت چیزی پیدا نمیشه راهنمایی لطفا

گراب رو تو کدوم مسیر نصب کردی ؟؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...