رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کانکت نشدن رات در خارج شبکه

AMIR20

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت عزیزانی ک این نوشته بنده رو میخونن
خب من یه رات ساختم که روی گوشی خودم و در شبکه خودم کار میکنه برام ولی وقتی که داخل شبکه نباشم دیگه رات کانکت نمیشه و این مشکل منو اذیت میکنه.گفتن برم که از no ip یه ip بگیرم اما من میخوام از ip اختصاصی برای سیستم خودم استفاده کنم چون استفاده من انقدر تایم نمیبره که بخوام هزینه کنم برای هاست اختصاصی. نهایت کار بنده 15 دقیقه طول بکشه. خواستم ببینم چطور میتونم بدون خرید هاست یا ورود به سایت هایی همچون no ip  از رات خودم خارج شبکه استفاده کنم و این که چطور سیستم خودمو تبدیل به سرور کنم برای راتی که  خارج شبکه هستش و بتونم اطلاعاتو از این طریق رد و بدل کنم؟؟ این کار در کالی لینوکس به چه صورته چون من سیستمم کالی هستش اگر میشه کمکم کنین ممنونتون میشم :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، AMIR20 گفته است :

سلام خدمت عزیزانی ک این نوشته بنده رو میخونن
خب من یه رات ساختم که روی گوشی خودم و در شبکه خودم کار میکنه برام ولی وقتی که داخل شبکه نباشم دیگه رات کانکت نمیشه و این مشکل منو اذیت میکنه.گفتن برم که از no ip یه ip بگیرم اما من میخوام از ip اختصاصی برای سیستم خودم استفاده کنم چون استفاده من انقدر تایم نمیبره که بخوام هزینه کنم برای هاست اختصاصی. نهایت کار بنده 15 دقیقه طول بکشه. خواستم ببینم چطور میتونم بدون خرید هاست یا ورود به سایت هایی همچون no ip  از رات خودم خارج شبکه استفاده کنم و این که چطور سیستم خودمو تبدیل به سرور کنم برای راتی که  خارج شبکه هستش و بتونم اطلاعاتو از این طریق رد و بدل کنم؟؟ این کار در کالی لینوکس به چه صورته چون من سیستمم کالی هستش اگر میشه کمکم کنین ممنونتون میشم :)

سلام 

از vps استفاده کنید 

اگه بیاین سرور دیسکورد بهتون میدم کارتون راه بگیره

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، proxy گفته است :

سلام 

از vps استفاده کنید 

اگه بیاین سرور دیسکورد بهتون میدم کارتون راه بگیره

چطوری میشه یادم بدین ک ازش استفاده کنم؟؟؟ 

و این که بنده میخوام سیستم خودم هاست باشه چون کارم در حد چند دقیقه بیشتر نیست نیازی به گرفتن هاست ندارم اگر میدونین بگین که چطور میتونم سیستم خودم رو تبدیل به هاست برای دریافت اطلاعات خارج شبکه برای راتی که ساختم بکنم 🖤

لینک به دیدگاه

سلام

اگه کار تون بیشتر از چند دقیقه نیست و نیازی به اتصال مجدد ندارید بهتره از سرویس Ngrok استفاده کنید.

و اگر به هر دلیلی نمیخواین از این روش استفاده کنید و از استفاده از vps خودداری می کنید تنها راه

This is the hidden content, please
 در مودم هست که خیلی کارامد نیست.

درضمن این سوال چندین بار در انجمن پرسیده شده. لطفا اول سرچ کنید و وقتی به نتیجه نرسیدید اقدام به ایجاد تاپیک کنید.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SRX گفته است :

سلام

اگه کار تون بیشتر از چند دقیقه نیست و نیازی به اتصال مجدد ندارید بهتره از سرویس Ngrok استفاده کنید.

و اگر به هر دلیلی نمیخواین از این روش استفاده کنید و از استفاده از vps خودداری می کنید تنها راه

This is the hidden content, please
هستش که خیلی کارامد نیست.

درضمن این سوال چندین بار در انجمن پرسیده شده. لطفا اول سرچ کنید و وقتی به نتیجه نرسیدید اقدام به ایجاد تاپیک کنید.

خب منم خواستم از ngrok استفاده کنم ولی بهم یه لینک  داد که اولش http بود و منم نیاز داشتم که ای پی داخل هاست قرار بدم
اگر میشه راهنمایی کنین بنده رو که چطور با ngrok این کارو انجام بدم که بتونم برای رات یه هاست موقط با سیستم خودم ایجاد کنم و اطلاعاتو به سیستمم دانلود کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...