رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

بلک ارک یا کالی؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

چن روز پیش متاسفانه رو پیسیم یه ویروس افتاد و هاردم فرمت شد 

در نتیجش هم ویندوزم هم کالی م { که دوال بوت کرده بودم } پاک شدن...  لعنت به ویروس =-= 

الان دوباره ویندوز زدم و وقتی میخواستم با کالی دوال بوت کنم با خودم گفتم چرا از سیستم عامل های دیگه استفاده نکنم؟ مثل بلک ارک لینوکس!

تا اینجایی که میدونم بلک ارک نسبت به کالی یکم سریعتره و ظاهرش قشنگتره و ابزار های خیلی زیادی داره... ولی مطمین نیستم کدوم رو بهتره استفاده کنم

دوستان اگه تجربه یا نظری دارین خوشحال میشم راهنماییم کنین 🙂 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پیچ زیر رو یه نگاه بندازید.

برای MSA خودمونه.

خوب توضیح داده شده. میتونید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Dr.Gaster گفته است :

سلام دوستان 

چن روز پیش متاسفانه رو پیسیم یه ویروس افتاد و هاردم فرمت شد 

در نتیجش هم ویندوزم هم کالی م { که دوال بوت کرده بودم } پاک شدن...  لعنت به ویروس =-= 

الان دوباره ویندوز زدم و وقتی میخواستم با کالی دوال بوت کنم با خودم گفتم چرا از سیستم عامل های دیگه استفاده نکنم؟ مثل بلک ارک لینوکس!

تا اینجایی که میدونم بلک ارک نسبت به کالی یکم سریعتره و ظاهرش قشنگتره و ابزار های خیلی زیادی داره... ولی مطمین نیستم کدوم رو بهتره استفاده کنم

دوستان اگه تجربه یا نظری دارین خوشحال میشم راهنماییم کنین 🙂 

کالی داره روز به روز انسجام درونیش رو بیشتر از دست میده ، همینجوری پیش بره تقریبا میشه یه سیستم عامل تبلیغاتی که یه مشت آدم جوگیر و تازه کار با اسم و لوگو معروفش سعی کنن ادای هکر هارو دربیارن

عوضش کنی بهتره ، مخصوصا که نمیخوای رو مجازی ساز بیاریش بالا از نظر امنیت سیستم خودت هم بهتره

اگه میخوای تو بحث لینوکس و علوم مربوط بهش عمیق بشی بری سمت آرک و بلک آرک بهتره ، اگه میخوای دبیان بیس پیش بری پرروت با اختلاف از کالی سر تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...