رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل پاک شدن اطلاعات از روی سیستم لایو کالی لینوکس ۲۰۲۱.۱

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت اونی ک دارع این متنو میخونع و میتونع مشکل بندع رو حل کنع

حقیقتش من ب روش این سایت عمل کردم که بتونم یک کالی لینوکس لایو داشتع باشم بدون این که اطلاعاتم پاک بشع ولی این روش جواب ندادش نع این روش بلکع هر روشی که فکرشو بکنید بندع امتحان کردم هم از این سایت و هم سایت نابغه ها ولی متاسفانع نشد ک نشد هرکاری کردم دست اخر اطلاعاتم با یک خاموش روشن شدن سیستم پاک میشد

من هرکاری کردم هم با sudo وارد شدم و هم از طریق کاربر روت (با دستور (sudo su root) ولی بازم نتونستم یک کالی داشتع باشم ک پاک نشع اطلاعاتش لطفا یکی کمک کنع ب بندع واقعا خستع شدم یک ماهه همع چیزو تست کردم هم داخل کالی واسع خودم پرسیستنس ایجاد کردم و هم خارج اون با نرم افزار هیچ جورع درست نشدع کمکم کنین لطفا :(

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

وقتی شما با فلش یا سی دی کالی رو بالا میارید تمام اطلاعات شما روی رم هستش که معلوم هستش با خاموش کردن پاک میشه

نمیدونم کجا گفتن با 

This is the hidden content, please

حل میشه ولی در جریان باشید این دستور فقط برای اینه که ترمینال بره رو حالت سوپر ادمین و دیگه مجبور نباشین برای هر دستور sudo بزنید .

و کاملا مشخص این کار ربطی به ذخیره اطلاعات نداره.

تنهاراهی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم استفاده از هارد هستش که خوب اگر که شما نیاز داریم کالی رو باخودتون حمل کنید هارد اکسترنال جوابه

در کل با فلش نمیشه نسخه کامل کالی رو بالا اورد و حتمی نیاز به نصب داره و در زمان نصب هم فقط هارد رو تشخیص میده و کلا حتی اگر فلشتون حجم بالایی هم داشته باشه بازم سیستم تشخیصش نمیده .

(اگر کارتون در حد کم و برای یا گیری هستش نیازی به خرید هارد نیست و یک سیستم مجازی مثل  VM box هم جواب گو هستش)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

در تکمیل حرف های Bs0d باید بگم باید یک حافظه Persistence که اغلب با فرمت Ext3 هست، نیازه تا فایل ها داخل اون نگه داری بشه.

رو مطالعه کنید(with VPN)

همون طور که گفته اول Rufus رو دانلود و طبق مراحل زیر کار رو انجام بدید:

مرحله سوم قسمتی هست که شما بهش نیاز دارید. میتونید مقدار حافظه دلخواه رو از فلشتون به قسمت نگه داری فایل های کالی اختصاص بدید.

تا مرحله 3 رو انجام بدید و استارت رو بزنید، خود rufus با توجه به usb شما تنظیمات رو انجام میده، لازم نیست عینا مشابه تصویر بالا باشه.

به عنوان مثال، این فلشی هست که من خودم روش کالی لایو نگه داشتم:

سه قسمتش کردم:

1.  7.2 گیابایت رو اختصاص دادم به کالی.

2.  10.0 گیگابایت رو اختصاص دادم به نگه داری فایل های کالی!

3.  40.1 گیگابایت رو اختصاص دادم به کار های روزمره، فرمتش هم جوریه که هر سیستمی پشتیبانیش می کنه.

اگر فلشتون مثل من حجم بالایی داشت کاری که من کردم رو بکنید خیلی بهتره، تصور کنید من 50 گیگ رو به نگه داری فایل های کالی اختصاص می دادم!!  خب کار عاقلانه ای نیست. بخواطر همین قسمتی رو از فلش جدا کردم و برای کار های روزمره ازش استفاده می کنم. هیچ لطمه ای هم به کالی وارد نمیشه.  فرمت Ext3 و Ext4 تا الان که توسط ویندوز ساپورت نشده، پس نمایشش نمیده. باید اون قسمتی که برای کالی هست رو هم با چندتا کد که تو اینترنت میتونید پیدا کنید و مخفیش کنید تا هم بتونید هم در روزمره ازش استفاده کنید، هم بتونید تست نفوذ انجام بدید.

و آخرین نکته اینه که، موقع بالا اوردن کالی، اول یه فرم کوچکی میاد که باید انتخاب کنید، شما قسمت Live USB Persistence رو انتخاب کنید(یا پایینیش)

و خواهشا درست متن بنویس. جای "ه"، "ع" بزاری یا کارای مشابه، خیلی زیبا نیست.

موفق باشید🌹

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، SRX گفته است :

سلام

در تکمیل حرف های Bs0d باید بگم باید یک حافظه Persistence که اغلب با فرمت Ext3 هست، نیازه تا فایل ها داخل اون نگه داری بشه.

رو مطالعه کنید(with VPN)

همون طور که گفته اول Rufus رو دانلود و طبق مراحل زیر کار رو انجام بدید:

مرحله سوم قسمتی هست که شما بهش نیاز دارید، میتونید مقدار حافظه دلخواه رو از فلشتون به قسمت نگه داری فایل های کالی اختصاص بدید.

تا مرحله 3 رو انجام بدید و استارت رو بزنید، خود rufus با توجه به usb شما تنظیمات رو انجام میده، لازم نیست عینا مشابه تصویر بالا باشه.

به عنوان مثال، این فلشی هست که من خودم روش کالی لایو نگه داشتم:

سه 3 قسمتش کردم:

1.  7.2 گیابایت رو اختصاص دادم به کالی.

2.  10.0 گیگابایت رو اختصاص دادم به نگه داری فایل های کالی!

3.  40.1 گیگابایت رو اختصاص دادم به کار های روزمره، فرمتش هم جوریه که هر سیستمی پشتیبانیش می کنه.

اگر فلشتون مثل من حجم بالایی داشت کاری که من کردم رو بکنید خیلی بهتره، تصور کنید من 50 گیگ رو به نگه داری فایل های کالی اختصاص می دادم!!  خب کار عاقلانه ای نیست. بخواطر همین قسمتی رو از فلش جدا کردم و برای کار های روزمره ازش استفاده می کنم. هیچ لطمه ای هم به کالی وارد نمیشه.  فرمت Ext3 و Ext4 تا الان که توسط ویندوز ساپورت نمیشه، پس نمایشش نمیده. باید اون قسمتی که برای کالی هست رو هم با چندتا کد که تو اینترنت میتونید پیدا کنید مخفی کنید تا هم بتونید هم در روزمره ازش استفاده کنید، هم بتونید تست نفوذ انجام بدید.

و آخرین نکته اینه که، موقع بالا اوردن کالی، اول یه فرم کوچکی میاد که باید انتخاب کنید، شما قسمت Live USB Persistence رو انتخاب کنید(یا این یا پایینیش)

و خواهشا درست متن بنویسید. جای "ه"، "ع" بزاری یا کارای مشابه، خیلی زیبا نیست.

موفق باشید🌹

سلام و خسته نباشید

در ابتدا بگم که سعی میکنم این عادت تایپمو درستش کنم موردی نداره و بعدش این که بنده با rufus انجامش دادم ولی سیستمم خیلی هنگ میکنه و گاهی بالا نمیاد مثلا وقتی اپدیت میزنم مخازنمو ب قدری هنگ میکنه که کامل نشده و باز به حالت اولیه بوت برمیگرده اگر لطف کنین بگین کجای این موردو بنده اشتباه میکنم ممنونتون میشم چون تا الان دو مارک فلش امتحان کردم یکیش kingstar بودش که اصلا با برنامه rufus سازگاری نداشت و انجام نمیشد و این یکی apacer هستش که اینم هنگی به شدت زیادی داره و گاهی وقتا بالا هم نمیادش حتی نمیدونم مشکل بنده از کجا هست ولی من با همین فلش هایی که دارم بوتیبل رو با yumi انجام دادم و سرعت بالا بود ولی با rufus مشکل پیدا میکنه و اگر که شما تلگرام دارید میشه ایدیتون رو بزارید تا بنده بتونم در تماس باشم باهاتون که این مشکلمو حل کنیم؟؟

مشکل من اینه با برنامه rufus دچار هنگی و خرابی میشم و با yumi که انجام میدم و یک persistence با فرمت ext4 ایجاد میکنم ( از طریق نرم افزار جداگانه مثل mini tools ) ولی باز هم موقعی که قراره شخصی سازی انجام بدم که پاک نشه بازم دچار مشکل میشم  و بعد از خاموش روشن کردن همه چیز پاک میشه :(

اگر میشه ایدی تلگرامیتون رو به بنده بدین تا لحظه به لحظشو براتون فیلم و عکس بگیرم و درستش کنیم

لینک به دیدگاه

آیدی من @General_Alpha هستش.

تحریم ها رو در نظر بگیرید. فلشتون هم حداقل 8 گیگ رو داشته باشه.

rufus نسبت به yumi کامل تره.    یادمه یه فلش 32 گیگ داشتم که آب رفته بود توش و سرعتش خیلی بد شده بود. شاید فلش شما هم اینطور شده.  خواستم روش کالی بریزم نشد.  فلش نسخه3 باشه بهتره. چون سرعت بیشتری هم داره.

مثلا

که تو پست بالا بهش اشاره کردم رو کلا برای کالی گرفتم. چون از هنگ کردن سیستم به شدت بیزارم گفتم یه فلش خوب بگیرم تا کارم رو راه بندازه.

اگه دستی با نرم افزار هایی مثل Mini Tool Partition Wizard کار می کنید و درایو persistence رو دستی ایجاد می کنید، وقتی کالی بالا اومد باید یه کارایی بکنید.

.

بازم اگر مشکلی مونده بود تو همون تلگرام بفرمایید تا حلش کنیم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SRX گفته است :

rufus نسبت به yumi کامل تره.    یادمه یه فلش 32 گیگ داشتم که آب رفته بود توش و سرعتش خیلی بد شده بود.  خواستم روش کالی بریزم نشد.  فلش نسخه3 باشه بهتره. چون سرعت بیشتری هم داره.

مثلا

که تو پست بالا بهش اشاره کردم رو کلا برای کالی گرفتم. چون از هنگ کردن سیستم به شدت بیزارم گفتم یه فلش خوب بگیرم تا کارم رو راه بندازه.

اگه دستی با نرم افزار هایی مثل Mini Tool Partition Wizard کار می کنید و درایو persistence رو دستی ایجاد می کنید، وقتی کالی بالا اومد باید یه کارایی بکنید.

.

مرسی از زحماتتون پس تلگرام مزاحمتون میشم عزیز🖤

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AMIR20 گفته است :

مرسی از زحماتتون پس تلگرام مزاحمتون میشم عزیز🖤

من دقیقا از روی همین فیلمی که برام لینکشو گذاشتین رفتم و تمام دستوراتو عین به عین اجرا کردم تنها تفاوت من این بود که هنگام echo شدنش دسترسی داده نمیشد که اونم با تغییر ترمینال از sudo به root انجامش دادم ولی متاسفانه بعدش دیگه بالا نیومد و فلش سوخت 😕

دفعه بعدی روی فلش دیگه ای امتحانش کردم و این بار تغییر ندادم ترمینالو و فقط دستوراتو زدم با این حال بازم عمل نکرد 

به پی وی تلگرامتونم پیام دادم حالا هرجاییشو که بخواین براتون عکس میگیرم میفرستم توی تلگرام که ببینیدش

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SRX گفته است :

rufus نسبت به yumi کامل تره.    یادمه یه فلش 32 گیگ داشتم که آب رفته بود توش و سرعتش خیلی بد شده بود. شاید فلش شما هم اینطور شده.  خواستم روش کالی بریزم نشد.  فلش نسخه3 باشه بهتره. چون سرعت بیشتری هم داره.

مثلا

.

در 10 ساعت قبل، SRX گفته است :

مثلا

.

من دقیقا از روی همین فیلمی که برام لینکشو گذاشتین رفتم و تمام دستوراتو عین به عین اجرا کردم تنها تفاوت من این بود که هنگام echo شدنش دسترسی داده نمیشد که اونم با تغییر ترمینال از sudo به root انجامش دادم ولی متاسفانه بعدش دیگه بالا نیومد و فلش سوخت 😕

دفعه بعدی روی فلش دیگه ای امتحانش کردم و این بار تغییر ندادم ترمینالو و فقط دستوراتو زدم با این حال بازم عمل نکرد 

به پی وی تلگرامتونم پیام دادم حالا هرجاییشو که بخواین براتون عکس میگیرم میفرستم توی تلگرام که ببینیدش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...