رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

برنامه نویسی با اردینو (قسمت 1)

Petraco

پست های پیشنهاد شده

سلام میخوام تویه چند قسمت برنامه نویسی با اردینو رو یاد بدم اگر نمیدونید اردینو چیه و اینترنت اشیا چیه توی انجمن خیلی از دوستان توضیح دادن 

بریم سراغ اموزش :)

تابع Setup :

This is the hidden content, please

برای مقدار دهی اولیه متغیر ها حالت های پین و استفاده از کتابخانه ها استفاده میشه

فقط یک بار وقتی که بورد شروع به کار کنه اجرا میشه

تابع Loop :

همینطور که از اسمش پیداس عملکردی به صورت متوالی داره🙂

متد begin :

برای اماده سازی پورت سریال روی baudrate مورد نظره تا بتونیم خروجی کد رو ببینیم  مثال پایین 

که البته برا شما یه کامنتم هست مهم نیس البته بزارید باشه

الان با این کد بالا یه ارتباط سریالی تنظیم یا ست کردم حالا بریم کد بعد یه Hello World  بگیم تا رسم برنامه نویسا پای مال نشه😉

خب در مورد کد بالا اگه تو قسمت loop مینوشتید یه اسپمر تولید میکردین😅

خب درمورد print  این کد وقتی استفاده بشه میره ادامه همون خط ولی...

اگه از println استفاده کنید میره خط بعدی مثل Console.WriteLine تو سی شارپ برا کسایی که کار کردن

راستی بهتره یه مقدمه ای از سی پلاس پلاس داشته باشید من خودم خیلی کم بلدم ولی چون سی شارپ کار کردم کمکم کرد شما هم اگر از زبانی مثل پایتون که سادس بلند شید بیاین اذیت میشین

در اخر هم روی اپلود بزنید تا نتیجه رو ببینید هر بار که برد ریست شه باز دستورات تابع setup از اول میشه

دوستان فقظ من کامنت اینجا نمیخونم متاسفانه ولی اگر سوال داشتید اینستا دایرکت بدید جواب میدم🙂

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...