رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل وارد نشدن ب میزکار گنوم (اوبونتو)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خواهشا بگید این مشکل و چطوری برطرف کنم من مبتدیم! تو این حالت مونده اوبونتو وارد میزکارم نميتونم بشم. 

با ctrl+alt+f2,...f6 میخوام وارد حالت متنی بشم همش login incorrect،،، جلوی لاگین هم میخوام از حروف استفاده کنم همش شکل لوزی میوفته ولی اعداد خودش میوفته capslock اینام تاثیری نداره لطفا به تصاویر توجه کنید...
برای حل مشکل راهکاری که دارید لطف کنید بگید

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما پسورد تون رو وارد کنید مهم نیست که چی میاد جاش فکر کنم برای امنیت هنگام وارد کردن کده که کسی به مانیتور نگاه نکنه 

وقتی وارد شل شدید 

اینو بزنید تا ران لول به دیفالت برگرده 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mmj-sys گفته است :

شما پسورد تون رو وارد کنید مهم نیست که چی میاد جاش فکر کنم برای امنیت هنگام وارد کردن کده که کسی به مانیتور نگاه نکنه 

وقتی وارد شل شدید 

اینو بزنید تا ران لول به دیفالت برگرده 

خیلی ممنون از جواب، بله شما درست میگن پسورد و نشون نمیده برای امنیت بیشتر ولی اگر به تصویر نگاه کنید کاراکترها توی لاگین نشون داده میشه ولی حروف میزنم لوزیه پسورد هم که هیچ... فقط مشکل تو لاگینم که شناسایی نمیکنه آیا راهکار های دیگ نمیشناسیداز طریق لایو و اینا..؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amirsilencer گفته است :

خیلی ممنون از جواب، بله شما درست میگن پسورد و نشون نمیده برای امنیت بیشتر ولی اگر به تصویر نگاه کنید کاراکترها توی لاگین نشون داده میشه ولی حروف میزنم لوزیه پسورد هم که هیچ... فقط مشکل تو لاگینم که شناسایی نمیکنه آیا راهکار های دیگ نمیشناسیداز طریق لایو و اینا..؟ 

نمیدونم راه دیگه ای نمیشناسم 

فکر کنم اوبونتو رو دوباره نصب کنید بهتر باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...