رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

سوال

پست های پیشنهاد شده

سلام سیستمم مدتی هست که هک شده و من به تازگی یک اسنیف شبکه انجام دادم و فایلش رو ذخیره کردم تا پلیس فتا تحلیلش کنه و ببینه نفوذ کننه کیه؟میخواستم ببینم آیا پلیس فتا رسیدگی میکند؟چون تا بحال به پلیس فتا شکایت نکردم.ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، Lars گفته است :

سلام سیستمم مدتی هست که هک شده و من به تازگی یک اسنیف شبکه انجام دادم و فایلش رو ذخیره کردم تا پلیس فتا تحلیلش کنه و ببینه نفوذ کننه کیه؟میخواستم ببینم آیا پلیس فتا رسیدگی میکند؟چون تا بحال به پلیس فتا شکایت نکردم.ممنون

سلام دوست عزیز

اول اینکه مطمن هستید که سیستمتون هک شده؟

چه تغیرات غیرعادی تو سیستمتون مشاهده میکنین؟

و اینکه نظر شحصی من اینه که فتا به سیستم های شخصی رسیدگی نمیکنه

بهتره یه انتی ویروس نصب کنین تا تهدیدات احتمالی رو از سیستمتون شناسایی و حذف کنه ولی اگه مشکل باز هم ادامه داشت شاید مجبور بشین سیستم رو ریست کنین و سیستم عاملتون رو از اول نصب کنین

{ برای اینکه روت کیت ها از بین برن}

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوست عزیز 

ببین اولین اتفاقی که می افتد ممکن است در فایل ها ات باشد .... برسی کن ببین چه فایل هایی ات تغییر غیر عادی کرده 

دوم این که در قسمت ریجستری در بخش استارت آپ برو و بعد ببین چه برنامه هایی در استارپ ات وجود دارند ... چون معمولا هکر ها رات ها و ویروس های خود را در استارت آپ کپی میکنند 

سوم این که به احتمال 80 درصد هک از طریق ویروس و رات انجام می شود ... سعی کن بیشتر روی فایل ها و لینک هایی که دانلود میکنی دقت کنی که مشکلی پیش نیاد !

ممنون میشم جواب بدید 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، DEDSEC303 گفته است :

سلام خدمت شما دوست عزیز 

ببین اولین اتفاقی که می افتد ممکن است در فایل ها ات باشد .... بررسی کن ببین چه فایل هایی ات تغییر غیر عادی کرده 

دوم این که در قسمت ریجستری در بخش استارت آپ برو و بعد ببین چه برنامه هایی در استارپ ات وجود دارند ... چون معمولا هکر ها رات ها و ویروس های خود را در استارت آپ کپی میکنند 

سوم این که به احتمال 80 درصد هک از طریق ویروس و رات انجام می شود ... سعی کن بیشتر روی فایل ها و لینک هایی که دانلود میکنی دقت کنی که مشکلی پیش نیاد !

ممنون میشم جواب بدید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...