رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کامپیوترم به صورت جدی هک شده است

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.کامپیوترم به صورت جدی هک شده است،از ویندوز 10 استفاده میکنم،کنترل کامل روی ویندوزم دارند و هر کاری میتوانند بکنند،اقدام های زیادی انجام داده ام از جمله پاک کردن کامل هارد و نصب آخرین ورژن ویندوز 10 و نصب آنتی ویروس Emsi soft و بیتدفندر اورجینال ولی باز هم هک شد.بار ها ویندوز عوض کردم و این اقدامات را انجام دادم ولی فایده ای نداشت.لطفا کمکم کنید.ممنونم
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 28 دقیقه قبل، Lars گفته است :
سلام خسته نباشید.کامپیوترم به صورت جدی هک شده است،از ویندوز 10 استفاده میکنم،کنترل کامل روی ویندوزم دارند و هر کاری میتوانند بکنند،اقدام های زیادی انجام داده ام از جمله پاک کردن کامل هارد و نصب آخرین ورژن ویندوز 10 و نصب آنتی ویروس Emsi soft و بیتدفندر اورجینال ولی باز هم هک شد.بار ها ویندوز عوض کردم و این اقدامات را انجام دادم ولی فایده ای نداشت.لطفا کمکم کنید.ممنونم

از کجا میدونید شخصی دسترسی به سیستمتون داره؟

چه نشونه هایی میشه در این رابطه توضیح بدید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Lars گفته است :

سلام دوست عزیز 

زمانی که شما هاردتونو فرمت میکنین حتی روت کیت ها هم پاک میشه

من احتمال میدیم فایل هایی که بعد از اون نصب میکنین ویروس رت یا هرچی هس تو اوناس 

شما برای احتیاط برنامه هاتونو از سایتای معتبر دانلود کنین و به هر پتچی برای کرک ابزاراتون اعتماد نکنید

انتی ویروس بیت دیفندر هم خیلی تاثیر داره حتمی اکانت اورجینالشو خریداری کنید 

*احتمالش زیاده ک انتیویروسای کرکی کرکش الوده باشه*

امیدوارم مشکلتون حل شه

لینک به دیدگاه

در در 26 اردیبهشت 1400 در 17:17، MR.MSA گفته است :

از کجا میدونید شخصی دسترسی به سیستمتون داره؟

چه نشونه هایی میشه در این رابطه توضیح بدید.

سلام همانطور که گفتم کنترل کامل روی ویندوز دارند،با سیستم کار میکنند برنامه ها را میبندند و باز میکنند،بعضی وقتها دمای CPU را به شدت افزایش میدهند،اینترنت را قطع میکنند و از طرف مودم و ISP هیچ مشکلی وجود ندارد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Lars گفته است :

سلام همانطور که گفتم کنترل کامل روی ویندوز دارند،با سیستم کار میکنند برنامه ها را میبندند و باز میکنند،بعضی وقتها دمای CPU را به شدت افزایش میدهند،اینترنت را قطع میکنند و از طرف مودم و ISP هیچ مشکلی وجود ندارد.

خب نکته همینجاست 

احتمال داره کسی به سیستمتون دسترسی نداشته باشه

و سیستم ویروسی شده باشه.

لینک به دیدگاه

سلام با بیتدقندر خریداری شده که بهترین آنتی ویروس معرفی شده است سرچ کامل کردم اما ویروسی پیدا نکرد،متاسفانه یقین دارم که هک شده است،لطفا کمکم کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Lars گفته است :

سلام با بیتدقندر خریداری شده که بهترین آنتی ویروس معرفی شده است سرچ کامل کردم اما ویروسی پیدا نکرد،متاسفانه یقین دارم که هک شده است،لطفا کمکم کنید.ممنون

دوست عزیز هکر هم با یه ابزاری وارد سیستم میشه

یک تروجانی یا رتی

حتی اگر به پورتی هم تلنت کنه بازم ویندوز دیفالت پورت اسیب پذیر نداره که

این نظر منه حالا اگر هم یقین داری ک چیزی هست و بیت دیفندر هم حتی پیداش نکرده مشکلی نیس

شما سیستمه خودتو اسنیف کن 

مگر این نیست که ابزار هایی مثل وایرشارک و کین برای امنیت طراحی شدن ولی هکر ها از اونا برای کارای دیگه (سوع استفاده میکنن )

شما میتونی از وایرشارک و کین برای ویندوز و اسنورت برای لینوکس استفاده کنی 

این ابزار ها تمام ترافیک های شبکتونو نشون میدن پس میتونین محاجمو شنوت کنین 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...