رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

درباره برنامه های گرافیکی پایتون

پست های پیشنهاد شده

برای ایجاد تب های مختلف و اضافه کردن موارد و ویجت های مختلف با سایز و موقعیت تعیین شده در پنجره به هر تب در پایتون چه کتابخانه ای بهتر است ؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، emohamed.z گفته است :

برای ایجاد تب های مختلف و اضافه کردن موارد و ویجت های مختلف با سایز و موقعیت تعیین شده در پنجره به هر تب در پایتون چه کتابخانه ای بهتر است ؟؟؟

من برای شروع از ابزار qt desiner استفاده میکنم و فایل ui  رو به py تبدیل میکنم و بعد برنامه رو گسترش میدم

وقتی فایل رو تبدیل میکنید از کنابخانه pyqt استفاده میشه که در زبان های سی و سی پلاس پلاس هم موجوده

لینک به دیدگاه

سلام

ویدیو کوتاهی تهیه کردم. میتونید ازش استفاده کنید.

من وقتی داشتم پایتون گرافیکی رو شروع می کردم، به QtDesigner برخوردم، اون موقع ازش خوشم نیومد و تا الان اگرم کاری داشته باشم که نیاز به گرافیک ساده ای هم داشته باشه از تکینتر (Tkinter) استفاده می کنم. همه چیزم داره. هرکاری هم بخواید باهاش می تونید بکنید.

مثلا یه نمونه خیلی خیلی ساده، از چیزی که میخواستید رو میتونید تو برنامه ای که پیوست می کنم ببینید.

موفق باشید🌹

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، SRX گفته است :

سلام

ویدیو کوتاهی تهیه کردم. میتونید ازش استفاده کنید.

من وقتی داشتم پایتون گرافیکی رو شروع می کردم، به QtDesigner برخوردم، اون موقع ازش خوشم نیومد و تا الان اگرم کاری داشته باشم که نیاز به گرافیک ساده ای هم داشته باشه از تکینتر (Tkinter) استفاده می کنم. همه چیزم داره. هرکاری هم بخواید باهاش می تونید بکنید.

مثلا یه نمونه خیلی خیلی ساده، از چیزی که میخواستید رو میتونید تو برنامه ای که پیوست می کنم ببینید.

موفق باشید🌹

This is the hidden content, please

خب چطوری باید سایز myTab رو تغییر داد ؟!؟؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، emohamed.z گفته است :

خب چطوری باید سایز myTab رو تغییر داد ؟!؟؟

دوست عزیز اون دیگه مهارتی هست که باید خودتون کسب کنید 

دوره های رایگان زیادی هم وجود داره 

لینک به دیدگاه

• RT3N این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...