رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

سوال همیشگی از کجا شروع کنیم؟

AFB

پست های پیشنهاد شده

سلام
شاید بگید این تایپیک تکراری و منم قبول دارم چون یکی شبیه این تایپیک رو دیدم اما جوابم رو نگرفتم و نخواستم در اون تایپیکم اسپم کنم
من در زمینه تست نفوذ علاقه زیادی دارم
و به این زمینه هام علاقه دارم

web hacking

client hacking

network

cracking

و مهمترینشون برنامه نویسی هست خیلی دوست دارم توی تست نفوذ از برنامه نویسی استفاده کنم نه اینکه برم یه اموزششی توی یوتیوب بردارم کد ها رو کپی کنم فردا هم یادم بره و سر در نیارم
و اینکه بخوام لیست کنم که از کجا شروع کنم و به اخرتمون که نمیشه گفت کجاست! ، الویت و ترتیب چطوری باشه و اینکه به چه منبع اموزشی استفاده کنیم چون ممکنه کلا بیراهه برم
و اینکه راهی هست رایگان یاد بگیرریم یا نه فقط باید خرج کرد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز پیشنهاد من اینه که یک زمینه رو انتخاب کنید و وقت اصلی رو روی اون بزارید و بعد برید سراغ یک زمینه دیگه 

خیلی از کسانی که وارد دنیای امنیت میشن به همه زمینه های مختلف هکینگ علاقه دارن اما بهتره که اول یک زمینه رو تخصصی کار کنید 

و اینکه در تست و نفوذ برنامه نویسی یکی از مهم ترین چیزایی هست که شما باید بلد باشید و چه خوب که شما هم به برنامه نویسی خیلی علاقه دارید

اما نکته قابل توجه برای اینکه چه زبان برنامه نویسی رو انتخاب کنید بر میگرده به زمینه ای که بهش علاقه دارید و بهتره یکم در این باره تحقیق کنید البته پیشنهاد من برای وب php هستش.

و برای یادگیری میتونید از مطالب سایت های معتبر مثل owasp استفاده کنید که واقعا عالی هستند یا از ویدئو های یوتیوب آموزشی و همچنین از کتاب و دوره های رایگان 

اگر هم میتونید هزینه کنید دوره های مختلف توی سایت های ایرانی به زبان فارسی هست هم برای برنامه نویسی و هم برای تست و نفوذ که میتونید خریداری کنید.

با تشکر.

منابع انگلیسی

owasp.org

exploit-db.com 

youtube.com

medium.com 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، AFB گفته است :

سلام
شاید بگید این تایپیک تکراری و منم قبول دارم چون یکی شبیه این تایپیک رو دیدم اما جوابم رو نگرفتم و نخواستم در اون تایپیکم اسپم کنم
من در زمینه تست نفوذ علاقه زیادی دارم
و به این زمینه هام علاقه دارم

web hacking

client hacking

network

cracking

و مهمترینشون برنامه نویسی هست خیلی دوست دارم توی تست نفوذ از برنامه نویسی استفاده کنم نه اینکه برم یه اموزششی توی یوتیوب بردارم کد ها رو کپی کنم فردا هم یادم بره و سر در نیارم
و اینکه بخوام لیست کنم که از کجا شروع کنم و به اخرتمون که نمیشه گفت کجاست! ، الویت و ترتیب چطوری باشه و اینکه به چه منبع اموزشی استفاده کنیم چون ممکنه کلا بیراهه برم
و اینکه راهی هست رایگان یاد بگیرریم یا نه فقط باید خرج کرد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید !

سلام اگه به کلاینت هکینگ علاقه دارید زبان هایی مثل پایتون و سی و فکو فامیلاش و پرل خیلی خوبن

بیشتر کلاینت هکینگ در بحث شبکه اتفاق میوفته که تخصص در این مورد خیلی مهمه

برای درک بهتر و عمیق تر پیشنهاد میکنم سمت معماری کامپیوتر ها هم برید چون برای درگ باگ هایی مثل بافر اورفلو درک معماری مموری ها مهمه

برای منابع فقط از سرچ میشه پیدا کرد چون اکثر اموزش ها که در اینترنت قرار دارن جسته گریخته هستن

اقای جادی میرمیرانی هم از فعلان این حوضه بهترین ویدیو هارو رایگان چه در اپارات چه در یوتیوب قرار دادن و میتونید از دوره هک با جادی ایشون هم به طور رایگان استفاده کنید

ایشون دوره صفر تا صد پایتون هم در کانال هاشون گزاشتن

خیلی دوره های متفاوتی هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...