رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کیلاگر

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک کیلاگر با پایتون ساختم اما نمیدونم چیکار کنم که بگه در کدوم سایت یا برنامه این متن رو تایپ کرده لطفا در این قضیه به من کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، mohamadHacker گفته است :

سلام من یک کیلاگر با پایتون ساختم اما نمیدونم چیکار کنم که بگه در کدوم سایت یا برنامه این متن رو تایپ کرده لطفا در این قضیه به من کمک کنید

راهی وجود نداره

میتونید برای تشخیص از اسکرین کپچر استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در در 18 فروردین 1400 در 20:27، mmj-sys گفته است :

راهی وجود نداره

میتونید برای تشخیص از اسکرین کپچر استفاده کنید

آخه من قبلا خودم دیدم رت های توی قسمت کیلاگر شون آدرس سایت و مرورگری که باهاش اون باز شده نمایان هستش یه نمونش مثل رات kiler rat

لینک به دیدگاه

در در 18 فروردین 1400 در 12:46، mohamadHacker گفته است :

سلام.

با استفاده از کد زیر میتونید در ویندوز، تایتل برنامه ای که درحال حاضر اکتیو هست رو بگیرید.

This is the hidden content, please

اینجوری وقتی یک کلید فشرده شد میتونید تایتل برنامه رو هم بگیرید و متوجه بشید که کلید تو کدوم برنامه فشرده شده.

سایت رو هم شاید بشه از رو تایتل مرورگر تشخیص داد، اما اگر بخواهید آدرس سایت رو بگیرید من روشی رو بلد نیستم.

لینک به دیدگاه

در در 26 فروردین 1400 در 22:42، KR0N0S گفته است :

سلام.

با استفاده از کد زیر میتونید در ویندوز، تایتل برنامه ای که درحال حاضر اکتیو هست رو بگیرید.

This is the hidden content, please

اینجوری وقتی یک کلید فشرده شد میتونید تایتل برنامه رو هم بگیرید و متوجه بشید که کلید تو کدوم برنامه فشرده شده.

سایت رو هم شاید بشه از رو تایتل مرورگر تشخیص داد، اما اگر بخواهید آدرس سایت رو بگیرید من روشی رو بلد نیستم.

با تشکر

اما اینطوری نمیشه مثلا اگر 3 تا برنامه همزمان روی سیستم قربانی باشه اونوقت این برنامه قاتی میکنه

من قبلا توی رات های تلگرامی که با پایتون نوشته شده بودن دیدم که کیلاگرشون سایت هم میفهمه

شما خودتون یه سرچ توی گیت هاب بزنید شاید متوجه بشین که بعضی از رات های تلگرامی کیلاگر هایی دارن که آدرس سایت و برنامه ای که توش کلید زده شده رو میفهمه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohamadHacker گفته است :

با تشکر

اما اینطوری نمیشه مثلا اگر 3 تا برنامه همزمان روی سیستم قربانی باشه اونوقت این برنامه قاتی میکنه

من قبلا توی رات های تلگرامی که با پایتون نوشته شده بودن دیدم که کیلاگرشون سایت هم میفهمه

شما خودتون یه سرچ توی گیت هاب بزنید شاید متوجه بشین که بعضی از رات های تلگرامی کیلاگر هایی دارن که آدرس سایت و برنامه ای که توش کلید زده شده رو میفهمه

خب دوست عزیز

شما باید دنبال مشکلتون تو گیتهاب باشید ما که نباید دنبال مشکلتون بگردیم

ما اگه راه حلی داشتیم ارایه میدیم

در نهایت کار خودته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...