رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

سوال مهم در مورد لیست پسورد ها برای هک پسورد جیمیل با کالی لینوکس و hydra

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سوالی که ذهنم را مشغول کرده درباره هک   پسورد جیمیل با کالی لینوکس و hydra این است که ما در سیستم عامل کالی لینوکس این دستور را تایپ می کنیم :

hydra  -S  -l    " Target "   -P   " Masire pass listetun ro vared mikonid "   -e  ns  -V -s  465  smtp.gmail.com  smtp

بیشتر بحث من درباره لیست پسوردها است این لیست پسوردی را که ما به این دستور می دهیم از خودمان است حالا می خواهد قوی باشد یا ضعیف مثلا من در اینجا ایمیل من این است  mortezagigfa30@gmail.com و پسورد من : zurishaddai این است من این لیست پسورد ها را که خودم درست کردم مثلا : zurishaddai در کالی لینوکس قرار می دهم و این دستورات را اجرا می کنم بعد کالی لینوکس این پسورد برای ایمیل mortezagigfa30@gmail.com به من می دهد آخه چطوری واقعا با عقل جور در نمی آید من خودم لیست پسورد درست می کنم بعد کالی لینوکس یکی را به عنوان رمز اصلی به من می دهد آخه مگر این جور چیزی ممکن است  خوب به جای این کار وارد gmail.com می شوم در قسمت login بعد ایمیل طرف را می نویسم و بعد رمز را خودم هر چه دوست دارم انتخاب می کنم تا ببینم کدام رمز اصلی است آخه من منظورم این کار که الان گفتم چه فرقی با هک جمیل از طریق hydra داره به نظر من سرکاری است و واقعا تابلو ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز هک نه کرک کردن 

این عملبروت فروسس هست از بخش پسورد اتک

شما یوزرو میدونین و معرفی میکنین به برنامه و یه فایل تکس که میگی یکی یکی اینارو تست کن هروقت لاگین شده اونو برده به من

شما با کجاش مشکل دارین

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

هیدرا یک نوع بروت فروس برای کرک هست که از ابزارهای کالی لینوکس هس که البته نسخه ویندوزشم موجوده

مشخصا کرک راه صد درصدی برای پسورد اتک نیست و همیشه و در همه موارد جواب نمیده

معمولا هم اون شخصی که کرک میکنه میاد و اون تارگت هایی که پسورد ساده دارن رو کرک میکنه فرض مثال نمیاد و یک تارگت مهم رو کرک کنه ! چون اصلا بی نتیجه خواهد بود

آموزش های مربوط به هیدرا رو درخواست کردید که اگر در انجمن یک جستجو میکردید هم به صورت تصویری هم مقاله مطلبتون رو یافت میکردید

آموزش تصویری هک جیمیل با هیدرا

http://guardiran.org/forums/index.php?/topic/53-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-gmail-%D8%A8%D8%A7-hydra-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%87%DA%A9-%D8%AC%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84-%D9%87%DA%A9-gmail/?fromsearch=1

آموزش هیدرا در محیط ویندوز که به صورت مقاله هست

http://guardiran.org/forums/index.php?/topic/698-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-hydra-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2/?fromsearch=1

و راجب اینکه گفتید این کار چه فرقی با وارد کردن پسورد به صورت دستی داره

جوابتون اینه که اول هیچ فردی نمیاد وقت و انرژیش رو برای وارد کردن پسورد به صورت دستی بزاره که آیا بشه آیا نشه !

دوم اینکه شما 5بار در گوگل پسورد اشتباه وارد کن و میبینی که آی پی شما به مدت یک ساعت بلوک میشه ؛ از طرفی ابزارهایی مثل هیدرا پارامتر های خودشون رو برای دور زدن تارگت دارن ، مثل پراکسی لیست و آی پی چنجر ، زمان بندی و ...

سوم اینکه شخص نمیاد ابزار کرک رو روی کامپیوتر خودش راه اندازی کنه معمولا روی سرور های مجازی (وی پی اس) راه اندازی میکنند که هم سرعت بالایی رو داشته باشه هم 24 ساعت در حال کرک باشه

در کل کرک هم دنیای خودش رو داره

سوالی بود در خدمتم

امیدوارم مطلبی که میخواستید رو به دست آورده باشید .

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...