رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

نصب wine

پست های پیشنهاد شده

سلام من تازه وارد سیستم عامل لینوکس شدم به دلایلی میخوام که برنامه های ویندوزی رو روی کالی نصب کنم خیلی گشتم ولی همه آموزش‌ ها نصب Wine برای یه لینوکس دیگه کاربرد داره و برای من جواب نمیده  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی لازم دارم ممنون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، abolfazlak گفته است :

سلام من تازه وارد سیستم عامل لینوکس شدم به دلایلی میخوام که برنامه های ویندوزی رو روی کالی نصب کنم خیلی گشتم ولی همه آموزش‌ ها نصب Wine برای یه لینوکس دیگه کاربرد داره و برای من جواب نمیده  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی لازم دارم ممنون 

سلام

از اونجایی که تازه وارد لینوکس شدید تذکر نمیدم!

لینوکس ها از نظر نصب نرم افزار فرقی خاصی با هم ندارن.

نصب wine روی کالی یا آرچ یا پاروت یا ... فرقی نداره.

همه ترمینال دارن و ...

مثلا برای نصب wine دستورات زیر رو وارد کنید:

This is the hidden content, please

یا اینکه دستور زیر رو بزنید تا همه کار ها رو خودش پشت سرهم  انجام بده.

This is the hidden content, please

البته با توجه به معماری سیستم باید نصب بشه (x32 یا x64)

اگر باز هم مشکلی بود بگید تا من یا دیگر دوستان راهنمایتان کنیم.

امیدوارم مفید واقع شده باشه🌹

لینک به دیدگاه

با سلام 

من برای اینکه نرمافزارهای ویندوز رو روی لینوکس بزنم از برنامه playonlinux استفاده میکنم

آموزش نصبشم تو اینترنت هست 

بازم مشکلی داشتی حل نشد بیا دیسکورد بپرس

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پیشنهاد من به شما استفاده از لینوکس اوبونتو هستش شاید بی ربط به نظر بیاد اما شما که تازه دارید از لینوکس ها استفاده می کنید بهتر هست از لینوکس های عمومی استفاده کنید نه لینوکسی که مخصوص تست نفوذ هستش 

بگید نرم افزاری که می خواید نصب کنید چی هست اموزشش رو رکورد می کنم و براتون میزارم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Zed گفته است :

سلام دوست عزیز پیشنهاد من به شما استفاده از لینوکس اوبونتو هستش شاید بی ربط به نظر بیاد اما شما که تازه دارید از لینوکس ها استفاده می کنید بهتر هست از لینوکس های عمومی استفاده کنید نه لینوکسی که مخصوص تست نفوذ هستش 

بگید نرم افزاری که می خواید نصب کنید چی هست اموزشش رو رکورد می کنم و براتون میزارم

باید بگم که اوبونتو چیزی برای تازه کارا نیست . فقط یه نسخه خانگی خوبه . من خودم به عنوان یه برنامه نویس یا هکر باید کلی ابزار نصب کنم که بتونم یه چیزی ران کنم . پاروت یا حداقل مانجارو چنین حالتی ندارن .

مخصوصا پاروت ُ شاید خیلیا بگید یه او اس سکیوریتیه ولی اصلا این جور نیست و من که چیزی جز تور که حتی ادم های معمولی در روزمره ازش استفاده میکنن سیکیوریتی ندیدم

باز هم ممنون از حضورتون در انجمن

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، mmj-sys گفته است :

باید بگم که اوبونتو چیزی برای تازه کارا نیست . فقط یه نسخه خانگی خوبه . من خودم به عنوان یه برنامه نویس یا هکر باید کلی ابزار نصب کنم که بتونم یه چیزی ران کنم . پاروت یا حداقل مانجارو چنین حالتی ندارن .

مخصوصا پاروت ُ شاید خیلیا بگید یه او اس سکیوریتیه ولی اصلا این جور نیست و من که چیزی جز تور که حتی ادم های معمولی در روزمره ازش استفاده میکنن سیکیوریتی ندیدم

باز هم ممنون از حضورتون در انجمن

من پیشنهادم رو گفتم هر کسی نظری داره من نگفتم نظر بهترین هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...