رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک سیستم با TelNet

Zubeid

پست های پیشنهاد شده

بسم الله الرحمن الرحیم

کسانی که network+ خونده باشن میدونن که با دستور telnet ip

توی ip مورد نظر رو وارد کنیم سیستم خودمون رو از راه دور کنترل میکنیم 

وقتی شما اون شبکه رو شونود کنید یا کرکش کنید میتوانید به سیستم تارگت خودتون دسترسی بگیرید تمام سیستم ها یکسان نیستند و سطح دسترسیشون 100 درصد نیست

برای تمام سیستم های XP این قابلیت فعال است و در بقیه ویندوز ها باید یجوری راضی کنید تلنت خودش رو فعال کنه

ابزارهایی هستند که حملات بروت فروس رو روی این تلنت ها اجرا میکنند 

سربلند و پیروز باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

با عرض معذرت، پستتون حاوی چندین اشتباه عجیب هست. 

اولا ما چیزی به اسم کرک کردن شبکه نداریم.

دوما این کاری که شما میگید اسمش هک نیست، اسمش اتصال هست. شما از طریق تلنت متصل میشید به یک سیستم. استفاده از کلمه هک خیلی مناسب نیست تو این مورد. 

سوما سیستمی که تلنتش فعال باشه یا کلا به هر نحوی بشه اون رو توش فعال کرد، هیچ ارزشی نداره از نظر بنده. هیچ ادمین شبکه ای انقدر نادون نیست که تلنت رو همینطوری باز کنه! اگر ادمین یک شبکه انقدر نادون باشه، مطمئن باشید اون شبکه هیچ ارزشی نداره که اون ادمین بالاسرشه. 

چهارم، ببخشید اگه یکم این پیام تنده.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MohsenMoghimi924 گفته است :

سلام 

دوما این کاری که شما میگید اسمش هک نیست، اسمش اتصال هست. شما از طریق تلنت متصل میشید به یک سیستم. استفاده از کلمه هک خیلی مناسب نیست تو این مورد. 

سوما سیستمی که تلنتش فعال باشه یا کلا به هر نحوی بشه اون رو توش فعال کرد، هیچ ارزشی نداره از نظر بنده. هیچ ادمین شبکه ای انقدر نادون نیست که تلنت رو همرادر

در 9 ساعت قبل، MohsenMoghimi924 گفته است :

سلام 

سوما سیستمی که تلنتش فعال باشه یا کلا به هر نحوی بشه اون رو توش فعال کرد، هیچ ارزشی نداره از نظر بنده. هیچ ادمین شبکه ای انقدر نادون نیست که تلنت رو همینطوری باز کنه! اگر ادمین یک شبکه انقدر نادون باشه، مطمئن باشید اون شبکه هیچ ارزشی نداره که اون ادمین بالاسرشه. 

اینطوری باز کنه! اگر ادمین یک شبکه انقدر نادون باشه، مطمئن باشید اون شبکه هیچ ارزشی نداره که اون ادمین بالاسرشه. 

سلام برادر من خودم امتحان کردم کرک میشه ابزارشو هم توی گیتهاب موجود هست 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده نگفتم که نمیشه. میگم الفاظی که استفاده کردید کاملا اشتباه هست. 

کرک کردن شبکه هیچ معنی نداره. 

مثل این میمونه شما هر وقت در یخچالو باز میکنید، میگید من یخچالو کرک کردم! من نمیگم نمیشه در یخچالو باز کرد، میگم اسمش کرک کردن نیست این اصلا!

دیگه ساده گفتم که شما هم متوجه بشی. 

دوما، واقعا چرا برای همچین کار ساده ای از یک ابزار توی گیت هاب استفاده کرد؟! این چیزی که شما میگید اصلا یه اتفاق شدیدا روتینه! من نمیدونم نیاز به استفاده از ابزار چی هست؟ مگر اینکه افرادی باشیم که همش منتظریم یکی یه ابزار بنویسه و ما بپریم روش و ازش استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...