رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

«گذرواژه های لو رفته را تغییر دهید» ایمیل گوگل به من

SHIWPTS13

پست های پیشنهاد شده

سلام 

امروز دیدم که از طرف گوگل یک ایمیل برای من آمده که متن پیامش این بود:

برخی از گذرواژه‌های ذخیره‌شده‌تان به‌دلیل سرقت اطلاعات شبکه در سایت خارج از Google لو رفته‌اند. برای ایمن کردن حساب‌هایتان، آن‌ها را همین‌حالا تغییر دهید.

برای تغییر دادن گذرواژه‌ها و دیدن دیگر توصیه‌های امنیتی شخصی‌شده، «بازبینی امنیتی» انجام دهید.

من روی هیچ لینکی در این ایمیل کلیک نکردم و لینک را خودم نوشتم( برای امنیت بیشتر) و رمز جیمیلم را به یک رشته ۴۸ کاراکتری تغییر دادم که شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک هست ( رمز قبلی خیلی پیچیده تر و طولانی تر بود )

و الان میخوام بدونم دلیل آمدن این ایمیل چی هست، آیا من کار اشتباهی انجام دادم یا اینکه سر گوگل بلایی آمده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی چیزی می‌دونه لطفا بگه...و اگر لازم هست کار دیگری انجام بدم هم بگه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، SHIWPTS13 گفته است :

سلام 

امروز دیدم که از طرف گوگل یک ایمیل برای من آمده که متن پیامش این بود:

برخی از گذرواژه‌های ذخیره‌شده‌تان به‌دلیل سرقت اطلاعات شبکه در سایت خارج از Google لو رفته‌اند. برای ایمن کردن حساب‌هایتان، آن‌ها را همین‌حالا تغییر دهید.

برای تغییر دادن گذرواژه‌ها و دیدن دیگر توصیه‌های امنیتی شخصی‌شده، «بازبینی امنیتی» انجام دهید.

من روی هیچ لینکی در این ایمیل کلیک نکردم و لینک را خودم نوشتم( برای امنیت بیشتر) و رمز جیمیلم را به یک رشته ۴۸ کاراکتری تغییر دادم که شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک هست ( رمز قبلی خیلی پیچیده تر و طولانی تر بود )

و الان میخوام بدونم دلیل آمدن این ایمیل چی هست، آیا من کار اشتباهی انجام دادم یا اینکه سر گوگل بلایی آمده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی چیزی می‌دونه لطفا بگه...و اگر لازم هست کار دیگری انجام بدم هم بگه ممنون میشم.

سلام

فکر نکنم چیز مهمی باشه

برای منم این اتفاق افتاد و پسوردها رو عوض کردم!

گوگل واسه اینکه کاربرها رو مجبور کنه هر چند وقت پسورد خودشون رو عوض کنن اینکار میکنه!

دوستان اطلاعات بیشتری دارن در اختیارمون بزارن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...