رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام من مطلبی دیدم تحت عنوان ماین کردن ارزدیجیتال مثل اتریوم با استفاده از سی پی یو قربانی!!! بعد از نفوذ به سیستم اش,

ولی اموزشش رو توی اینترنت پیدا نکردم 

البته یه اموزش مختصری بود در باره اسیب پذیری محصولات  mikrotik و با این اسیب پذیری دسترسی میگرفت و ماین میکرد 

برای کامپیوتر ها(pc) هم میشه این کارو کرد؟ یعنی بعد از نفوذ با cpu اون ماین کرد 

اگه میشه اموزشش رو قرار بدید چون روی اینترنت من پیدا نکردم ممنون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز یک کار صحیحی نیست و چیز چشم گیری هم نداره . 

برای دسترسی کامل به سیستم تارگت باید رات بزارید تا بتونید دسترسی داشته باشید .

2 اینکه وقتی خاوش باشه این کار امکان پذیر نیست و مجبورید با استارت اپ ها کار کنید که اینک هم سخته.

کار با انواع رات ها درانجمن موجوده . 

اگر دنبال ماین  هستید vps کرک کنید بهتره .

اموزشش همه جا موجوده من جمله انجمن

لینک به دیدگاه

در در 8 بهمن 1399 در 14:59، ck3831 گفته است :

سلام من مطلبی دیدم تحت عنوان ماین کردن ارزدیجیتال مثل اتریوم با استفاده از سی پی یو قربانی!!! بعد از نفوذ به سیستم اش,

ولی اموزشش رو توی اینترنت پیدا نکردم 

البته یه اموزش مختصری بود در باره اسیب پذیری محصولات  mikrotik و با این اسیب پذیری دسترسی میگرفت و ماین میکرد 

برای کامپیوتر ها(pc) هم میشه این کارو کرد؟ یعنی بعد از نفوذ با cpu اون ماین کرد 

اگه میشه اموزشش رو قرار بدید چون روی اینترنت من پیدا نکردم ممنون 

سلام

بله این کار با یک بات نت خوب امکان پذیره.

اما با توجه به حرف های شما مثل اینکه یک تارگت ایرانی رو نشانه گذاری کردید.

آموزش ساخت بات نت هم چیزی نیست که بشه داخل یک پست اون رو توضیح داد.

شما با فعالسازی بات نت روی دستگاه تارگت می توانید از سیستم اون برای کار های خودتون استفاده کنید.

اینطور هم ردپای شما کمرنگ تر می شود، هم امنیت بیشتری دارید و در صورت به وجود اومدن حادثه ای شما چیزی نباخته اید.

از بات نت علاوه بر استفاده برای ماین، می توانید و برای مقاصدی مثل حملات دیداس و ... هم استفاده کنید.

اگر فقط قصد دارید با نحوه عملکردشون آشنا بشید می توانید از KilerRat استفاده کنید.

البته دوره هایی هم هستند که می توانید آنها را ببنید تا کاملا با این بدافزار آشنا شوید و بتونید یک بات نت برای خودتان تهیه کنید.

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

دوست خوبمون @mmj-sys هم درست میگن ، برای ماین از سرور مجازی استفاده کنید بهتره.

می تونید سرور کرک کنید یا اینکه برید بخرید.

اگر شما بات نتی بسازید و اون رو پخش کنید، دستگاه های زیادی رو تحت سلطه خود دارید.

البته تاکید می کنم روی تارگت ایرانی کار نکنید چون هم خلاف قوانین است، هم در صورت شناسایی شما آینده ای بد در انتطار شماست!

در در 8 بهمن 1399 در 16:38، mmj-sys گفته است :

وقتی خاوش باشه این کار امکان پذیر نیست و مجبورید با استارت اپ ها کار کنید که اینک هم سخته.

در مورد این حرف هم باید بگم بات ها میتونن خاموش شدن دستگاه را شبیه سازی کند تا تارگت تصور کنه دستگاه خاموش شده، و بعد از گذشت چند دقیقه دوباره به سیستم وصل میشن و از اون استفاده می کند.

برای شناسایی این نوع ویروس ها هم راه هایی است:

1-لاگ ها و ... ها را بررسی کنید، شاید ردپایی به جای مونده باشد.

2-اگر از لپتاب استفاده می کنید، آن را از برق بکشید و بعد از گذشت زمانی اون رو روشن کنید و اگر باتری به صورت غیر عادی خالی شده بود، متوجه وجود رات می شوید.

3-راه های دیگه هم هستند، ولی چون پست خیلی طولانی شد دیگه نمیگم، شما می تونید با خلاقیت خودتون یک ویروس رو شناسایی کرده و راه های متفاوتی رو امتحان کنید.

موفق و موید باشید🌹🌺

لینک به دیدگاه

• proxy این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...