رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

حذف شدن anti virus

پست های پیشنهاد شده

سلام،با عرض سلام و خسته نباشید،یه سوال داشتم.

من یه برنامه با موضوع discordhaxx باز کردم.

بعد یهو کد cmd خود به خود باز شد.یسری کد طولانی نوشته شد.بعد برنامه بسته شد.  همه این اتفاقا تو یک ثانیه افتاد.

اتفاق خاصی نیافتاد اما وقتی میری تو ویند وز سکوریتی هیچی بالا نمیاد،تصویرش هم این پایین قرار دادم،الانم واقعا گیج شدم،ویندوز رو هم نمیتونم اپگریت کنم،با برنامه Windows 10 Update Assistant وقتی اپدیتش کردم اتفاقی نیافتاد و هنوزم همونه. به نظرتون باید چیکار کنم؟

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمال میره فایل ها ویروسی باشه .

بهتره فایل های مهم درایو c رو بردارید و بعد درایو رو در هنگام نصب دوباره فرمت کنید .

از ویندوز ریسیت استفاده نکنید . چون فایل های سیستمی رو نگه میداره .

تا جایی که من  به ذهنم میرسه !!! 

باز هم بقیه دوستان نظر بدن 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، artin_parazit گفته است :

سلام،با عرض سلام و خسته نباشید،یه سوال داشتم.

من یه برنامه با موضوع discordhaxx باز کردم.

بعد یهو کد cmd خود به خود باز شد.یسری کد طولانی نوشته شد.بعد برنامه بسته شد.  همه این اتفاقا تو یک ثانیه افتاد.

اتفاق خاصی نیافتاد اما وقتی میری تو ویند وز سکوریتی هیچی بالا نمیاد،تصویرش هم این پایین قرار دادم،الانم واقعا گیج شدم،ویندوز رو هم نمیتونم اپگریت کنم،با برنامه Windows 10 Update Assistant وقتی اپدیتش کردم اتفاقی نیافتاد و هنوزم همونه. به نظرتون باید چیکار کنم؟

سلام دوست خوبم

شما  یه سرچ تو گوگل بزنید دیسک نجات شرکت کسپر اسکای رو دانلود کنید بوتش کنید رو فلش و بصورت لایو بهاش بیاید بالا یه اپدیت ریز بزنید بعد شروع کنید به پیدا کردن فایل های مخرب رو سیستمتون و اسم ویروس و کلا حوزه فعالیت اون ویروس رو شناسایی کنید و در موردش یه تحقیقی تو گوگل بکنید ببینید اصلا چی هست و حوزه تخریبش چیه و در کل چطور میتونه اینقدر قوی باشه که بسادگی ویندوز سکیوریتی فعال در پسزمینه رو به این حال و روز بندازه و یه گزارش هم به ما تو همین تاپیک بدید تا با روند این ویروس اشنا بشیم اگر این قابلیت رو داشته باشه بتونه بسادگی ویندوز سکیوریتی رو به یغما ببره میتونه خیلی جالب و مفید باشه.

لینک به دیدگاه

سلام 

علاوه بر موردی که دوستان اشاره کردن که همگی مفید بود، باید بگم که آنتی ویروس با اینتگریتی بالایی توی سیستم در حال اجرا هست، پس اگه مطمئن هستید که آنتی ویروس پاک شده، بنظر میرسه یک درایور روی سیستم لود شده باشه (اینا احتمالات هست) بخاطر همین من توصیه میکنم ویندوز عوض بشه. اگرم حوصله ندارید ویندوز عوض کنید یا اصلا نمیتونید، یه ویرچوال ماشین باز کنید، بعد Procmon رو هم از پکیج sysinternals دریافت کنید و بریزید توی ویرچوال ماشین (خیلی سادس، نه نصب داره نه چیزی، یه exe هستش) بعد برنامه رو اجرا کنید و با procmon اجرا کنید ببینید ایا واقعا کاری که فکر میکنید رو انجام میده؟ همین بحث انتی ویروس و ویندوز سکیوریتی و اینا. همچنین میتونید از

هم کمک بگیرید.

این رو هم بگم، که خودم توصیه میکنم اگه مطمئن نیستید از اتفاقات، ابتدا مورد دوم رو امتحان کنید چون من هم چند روز پیش یک درایور روی سیستمم لود کردم و این مشکلات بوجود اومد. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...