رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

لطفا در نظر سنجی قرار دادن ویدئوی تست و نفوذ وبسایت ها و کشف باگ که بیشتر سایت ها هست شرکت کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست خوبم 

جا داره بخاطر فعالیت های بسیار خوب و مفیدت تو انجمن ازت تشکر کنم واقعا از اینکه وقت و علمت رو در اختیار ما قرار میدی سپاسگزاریم.

بنده با تست سایت های ایرانی موافق هستم ولی یک نکته ای هست که همونطور که همه دوستان در جریان هستند هر گونه تست یا اسکن یا بررسی سایت های ایرانی برای کشف باگ جرم محسوب میشه و مالک اون سایت یا سرور میتونه بسادگی شاکی شما باشه و دردسرهای فراوانی رو برای شما ایجاد کنه .

بنده تجربه های داشتم با ادمین سایت های ایرانی که بعد از بررسی و کشف باگ به ادمین سایت گزارش داده شده و شخص برخورد مناسبی نداشته و گاها از این حرکت بشدت شاکی بوده و بودند کسانی که بخاطر همین حرکت برای بنده دردسرهای درست کردند .

یه سری از ادمین ها هم هستند که بشدت متعصب و مدعی و با بررسی لاگ های سایتشون اون ای پی درخواست زیادی رو براش ارسال کرده رو پیدا میکنند و در نهایت میفهمند که شخصی قصد نفوذ داشته و باز هم اون شخص میتونه از شما شکایت کنه.

لینک به دیدگاه

با سلام 

خیلی ممنون بابت تشکر 

سایت هایی رو که قرار میدم با مدیریت از قبل هماهنگ شده و از این نظر انشالله مشکلی پیش نمیاد و حتی اگر شد اسکرین شات های پیام ها رو هم میزارم.

خیلی ممنون که موارد رو فرمودید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام 

من دوباره به موضوعی که گفتید دوست عزیز @nnje فکر کردم و دیدم واقعا مشکل پیش میاد برای تیم 

برای همین سایت های ایرانی رو به اسم انجمن نمیزنم! و توی انجمن قرار نمیدم و فقط سایت های خارجی رو کار میکینم

به همراه توضیحات و مواردی که باید در مراحل کار انجام بشه.

خیلی ممنون که تجربه خودتون رو با من و دوستان دیگه به اشتراک گذاشتید. 

یا علی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...