رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

گرفتن موقعیت مکانی IP

Zubeid

پست های پیشنهاد شده

بسم الله الرحمن الرحیم

خب دوستان امروز میخوای یک ابزار که پلیس فتا ازش استفاده میکنه رو واستون معرفی کنم 

این ابزار قدرت بسیار بالایی دارد و موقیت دقیق فرد بدون هیچ خطای سانتی متری رو ردیابی میکنه فیلمش رو پایین واستون میزارم لینک دانلود هم میزارم

Rubika: @fice_bodam

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز

لطفا لینک رو قرار بدید و بنده که تست کردم لینک رو نتونستم پیدا کنم.

فکر کنم آموزش قدیمی باشه! 

This is the hidden content, please

یا شایدم من اشتباه میکنم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

من این اسکریپت رو تست کردم و جواب نگرفتم

ولی باز هم ممنون بابت ایجاد یک تاپیک مفید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

جا داره دوتا مورد رو ذکر کنم 

یکی اینکه عنوان و توضیحی که برای پستتون گذاشتید بدور از واقعیت  و بیشتر به فیلمای هالیوودی شبیه هست و در عمل اینطور نیست

دوم اینکه  این اسکریپت کار خاصی انجام نمیده یه چندتا درخواست به یکی از این سایت های انلاین که موقعیت مکانی کشور و شهر رو نشون میده میفرسته و خروجی رو چاپ میکنه پس نیازی به این به سایت رفتن و دانلود کردن و ران اسکریپت و خلاصه وقت تلف کردن نیست یه سرچ ساده تو گوگل کلی سایت میاره اپی رو میده و همین خروجی رو بهت میده .

و در مورد پلیس فتا ما از تکنولوژی ها و هزینه های زیادی که صرف ساختن و ایجاد دستگاه های که  برای ردیابی هکر ا میکنن بی خبریم و هیچکسی نمیدونه اونجا  چه خبره ولی تو حالت عادی و معمولیش با یه همکاری ساده با اون شرکتی که تارگت ازش اینترنت گرفتیه  میتونه موقعیت دقیقت رو بدست بیاره چون ادرسا دقیقا تو دیتابیس اون ثبت هست یا تو یک بازه زمانی این دیتابیس برای پلیس فتا فرستاده میشه یا به طریقی دسترسی مستقیم به این دیتابیس ها دارند .

پس  این موضوع رو مد نظر داشته باشیم اگر پستی ارسال میکنیم، هدف از اون پست یادگیری و انتقال دانش به دوستان باشه و تولید یا کپی محتواهای که بدور از واقعیت هست صرفا مخاطب رو به سردرگمی میبره.

لینک به دیدگاه

This is the hidden content, please

سلام ببخشید لینک دانلودش هم گذاشتم

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
در ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ در ۰۸:۱۹، nnje گفته است:

سلام دوست عزیز 

جا داره دوتا مورد رو ذکر کنم 

یکی اینکه عنوان و توضیحی که برای پستتون گذاشتید بدور از واقعیت  و بیشتر به فیلمای هالیوودی شبیه هست و در عمل اینطور نیست

دوم اینکه  این اسکریپت کار خاصی انجام نمیده یه چندتا درخواست به یکی از این سایت های انلاین که موقعیت مکانی کشور و شهر رو نشون میده میفرسته و خروجی رو چاپ میکنه پس نیازی به این به سایت رفتن و دانلود کردن و ران اسکریپت و خلاصه وقت تلف کردن نیست یه سرچ ساده تو گوگل کلی سایت میاره اپی رو میده و همین خروجی رو بهت میده .

و در مورد پلیس فتا ما از تکنولوژی ها و هزینه های زیادی که صرف ساختن و ایجاد دستگاه های که  برای ردیابی هکر ا میکنن بی خبریم و هیچکسی نمیدونه اونجا  چه خبره ولی تو حالت عادی و معمولیش با یه همکاری ساده با اون شرکتی که تارگت ازش اینترنت گرفتیه  میتونه موقعیت دقیقت رو بدست بیاره چون ادرسا دقیقا تو دیتابیس اون ثبت هست یا تو یک بازه زمانی این دیتابیس برای پلیس فتا فرستاده میشه یا به طریقی دسترسی مستقیم به این دیتابیس ها دارند .

پس  این موضوع رو مد نظر داشته باشیم اگر پستی ارسال میکنیم، هدف از اون پست یادگیری و انتقال دانش به دوستان باشه و تولید یا کپی محتواهای که بدور از واقعیت هست صرفا مخاطب رو به سردرگمی میبره.

سلام امکان داره که پلیس فتا نتونه یک آی پی رو ردیابی کنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...