رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل با لاگین کردن با یوزر روت در کالی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز من از روشی که شما گفتید استفاده کردم اما نتونستم با یوزر روت لاگین کنم پسورد را قبول نمی کنه من از کالی 2020.4 استفاده میکنم اینم فیلم از نحوه دستورات شما بگید مشکل چیه ؟

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

دوست عزیز لطفا پاسخ ها رو در همون تاپیک که باز کردید ارسال کنید. 

با تشکر.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، insert گفته است :

سلام دوست عزیز من از روشی که شما گفتید استفاده کردم اما نتونستم با یوزر روت لاگین کنم پسورد را قبول نمی کنه من از کالی 2020.4 استفاده میکنم اینم فیلم از نحوه دستورات شما بگید مشکل چیه

اروری که داده میشه منطقی نیست مگر اینکه شما پسورد را به درستی تایپ نکرده باشید.

من همه جوره تست کردم اما هر بار جواب داد.

بهتر هم هست که از صفحه لاگین دیفالت استفاده کنید. شاید مشکل از اینجا باشد!

دوست خوبمون MR.MSA هم درست می گویند.

اگر سوالی دارید در همان تاپیک مطرح کنید یا در همین جا در پیوی پیام دهید تا پاسختان را بدهم.

موفق باشید🌹

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، insert گفته است :

سلام دوست عزیز من از روشی که شما گفتید استفاده کردم اما نتونستم با یوزر روت لاگین کنم پسورد را قبول نمی کنه من از کالی 2020.4 استفاده میکنم اینم فیلم از نحوه دستورات شما بگید مشکل چیه ؟

سلام دوست خوبم 

شاید کاملا غیر منطقی به نظر بیاد ولی شما اگر هزار بار دیگه برگردید و پسورد یوزر روت رو تغییر بدید بازم نمیتونید بهش لاگین کنید، بخاطر اینکه وقت نصب کالی لینوکس عملیات پارتیش بندی رو به درستی انجام ندادید مجددا اقدام به نصب کالی لینوکس بکنید و اینبار از یک سایت و یا یک منبع معتبر برای پارتیش بندی استفاده کنید قطعا متوجه میشید که این مشکل برطرف شده این مشکل معمولا گاهی مواقع وقتی که کالی یا هر توزیع دیگه ای از لینوکس رو نصب میکنید و بصورت دیفالت عملیات پارتیش بندی رو انجام میدید رخ میده بنده این موضوع رو بررسی کردم میتونه مشکل از هارد سیستم شما باشه که وقت نصب توزیع های لینوکس بصورت دیفالت اون دسترسی یا اون همکاری لازم رو برای اعمال یک سری پردازش لحاظ نمیکنه که اون پردازش میتونه ساخت یا فعال کردن یوزر روت باشه یا قسمتی از این عملیات در هر صورت نواقصی در حین انجام این عملیات بوجود میاد که بعد نصب سیستم عامل نمیشه به یوزر روت لاگین کرد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nnje گفته است :

سلام دوست خوبم 

شاید کاملا غیر منطقی به نظر بیاد ولی شما اگر هزار بار دیگه برگردید و پسورد یوزر روت رو تغییر بدید بازم نمیتونید بهش لاگین کنید، بخاطر اینکه وقت نصب کالی لینوکس عملیات پارتیش بندی رو به درستی انجام ندادید مجددا اقدام به نصب کالی لینوکس بکنید و اینبار از یک سایت و یا یک منبع معتبر برای پارتیش بندی استفاده کنید قطعا متوجه میشید که این مشکل برطرف شده این مشکل معمولا گاهی مواقع وقتی که کالی یا هر توزیع دیگه ای از لینوکس رو نصب میکنید و بصورت دیفالت عملیات پارتیش بندی رو انجام میدید رخ میده بنده این موضوع رو بررسی کردم میتونه مشکل از هارد سیستم شما باشه که وقت نصب توزیع های لینوکس بصورت دیفالت اون دسترسی یا اون همکاری لازم رو برای اعمال یک سری پردازش لحاظ نمیکنه که اون پردازش میتونه ساخت یا فعال کردن یوزر روت باشه یا قسمتی از این عملیات در هر صورت نواقصی در حین انجام این عملیات بوجود میاد که بعد نصب سیستم عامل نمیشه به یوزر روت لاگین کرد.

خیلی ممنون که راهنمایی کردید.

ولی ایشون مشکلشون را در پی وی مطرح کردن و خداروشکر فهمیدیم مشکل از کجا بوده.

ایشون کالی لینوکس را سایتی دیگری دانلود کرده بودند.

شاید همین موضوع مشکل خیلی ها باشد، پس خواهشا کاربرانی که می خواهند در این مورد سوالی بپرسند اول این تاپیک را بخوانند و به دستورات عمل کنند؛ اگر مشکل حل نشد سوال جدیدی را مطرح کنید.

نکته اول را دوست خوبم @nnje مطرح کردند.

نکته دوم هم این است که به هیچ وجه به غیر از وب سایت رسمی کالی لینوکس، کالی را از جای دیگری دانلود نکنید. (تست کردم، کالی لینوکسی 2020.3 که داشتم را توانستم کامل نصب کنم اما کالی لینوکس 2020.4 که از سایت Yasdl.com گرفتم در زمان انجام فرایند نصب با ارور مواجه شد و مجبور شدم مجددا از وب سایت کالی دانلود کنم) -سرعت دانلود پایین است و این ربطی به سیستم عامل شما ندارد-

نکته سوم، اگر نصب کالی لینوکس را به خوبی بلد نیستید حتما با یک آموزش معتبر این سیستم عامل را نصب کنید.

نکته چهارم، اگر کالی لینوکس را برای یک ماشین مجازی نیاز دارید، فقط کافی است که با VPN وارد

وب سایت شوید و با توجه به معماری سیستمتون نسخه x64 یا x32 را دانلود کنید.(در حین دانلود نیازی به روشن بودن VPN نیست چون وب سایت فیلتر نشده، تحریمه)

نکته پنجم، می دونم دیگه سیستمی با این اطلاعات یافت نمیشه اما گفتن بهتر از نگفتن است؛   حداقل سخت افزار مورد نیاز برای نصب کالی لینوکس، 10گیگابایت فضای دیسک/ حداقل 512مگابایت رام داخلی/پشتیبانی از USB یا DVD Writer

موفق باشید🌹🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...