رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

حل مشکل python3-scapy در ufonet

VIRUSNero007

پست های پیشنهاد شده

باسلام امیدوارم که این آموزش بدرد شما بخوره,من خودم در اجرای ufonet به مشکل و ارور

To install it on Debian based systems:

$ 'sudo apt-get install python-scapy' or 'pip install scapy'

then i ran 'pip install scapy' it shows:

خورده بودم که 3 ساعت از وقتم رو گرفته بود و ذهن خودمو خیلی بهش مشغول کرده بود و در هیچ سایت ایرانی راه حلی در موردش نوشته نشده بود که با چند تا جستجو در سایت github اسکریپ مورد نظر دانلود و نصب کردم و مشکل به راحتی حل شد.

لینک اسکریپ در سایت github

This is the hidden content, please

با نصب این اسکریپ مشکل حل شده میتونید از ufonet استفاده کنید. لطفا در اجرای ufonet از دستور ./ufonet استفاده کنید این دستور در نسخه جدید دیگه کار نمیکنه بجاش از دستور python3 ufonet استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 دقیقه قبل، VIRUSNero007 گفته است :

باسلام امیدوارم که این آموزش بدرد شما بخوره,من خودم در اجرای ufonet به مشکل و ارور

To install it on Debian based systems:

$ 'sudo apt-get install python-scapy' or 'pip install scapy'

then i ran 'pip install scapy' it shows:

خورده بودم که 3 ساعت از وقتم رو گرفته بود و ذهن خودمو خیلی بهش مشغول کرده بود و در هیچ سایت ایرانی راه حلی در موردش نوشته نشده بود که با چند تا جستجو در سایت github اسکریپ مورد نظر دانلود و نصب کردم و مشکل به راحتی حل شد.

لینک اسکریپ در سایت github

با نصب این اسکریپ مشکل حل شده میتونید از ufonet استفاده کنید. لطفا در اجرای ufonet از دستور ./ufonet استفاده کنید این دستور در نسخه جدید دیگه کار نمیکنه بجاش از دستور python3 ufonet استفاده کنید.

با سلام خدمت شما کاربر محترم گاردایران

بهتر بود در انتخاب موضوع دقت میکردید ابتدا قبل از فعالیت در انجمن قوانین را مطالعه فرمایید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...