رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک شدن واتساپ

karim4018

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امنیت واتساپ چقدر هست ؟

من نرم افزار کار موبایل هستم، مشتری اومد گفت هک شدم، نگاه کردم دیدم داخل واتساپ وب هم اکانتی ادد نشده،و  داخل تنظیمات واتساپ هم تاییده دومرحله ای انتجام شده، فقط طرف مقابلش گفته بوده شمارمو ذخیره کن و آنلاین شو تمام پیام هاشو واسش اسکرین شات فرستاده ، ممنون میشم اگه چیزی هست برای امنیت بیشتر راهنمایی کنید ، تا شماره بنده خدارو ذخیره نکنه نمیتونه دستری پیدا کنه ب محض اینکه شماره ذخیره شد و برنامه واتساپ انلاین بشه تمام ،

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 30 دقیقه قبل، karim4018 گفته است :

سلام دوستان امنیت واتساپ چقدر هست ؟

من نرم افزار کار موبایل هستم، مشتری اومد گفت هک شدم، نگاه کردم دیدم داخل واتساپ وب هم اکانتی ادد نشده،و  داخل تنظیمات واتساپ هم تاییده دومرحله ای انتجام شده، فقط طرف مقابلش گفته بوده شمارمو ذخیره کن و آنلاین شو تمام پیام هاشو واسش اسکرین شات فرستاده ، ممنون میشم اگه چیزی هست برای امنیت بیشتر راهنمایی کنید ، تا شماره بنده خدارو ذخیره نکنه نمیتونه دستری پیدا کنه ب محض اینکه شماره ذخیره شد و برنامه واتساپ انلاین بشه تمام ،

اول اینکه تایید دو مرحله ای چندان ملاک نیست ، چون بار ها در جاهای مختلف شکست خورده

ما میتونیم فرض رو بر این بزاریم که از یک اکسپلویت نسبتا زیرو دی برای یک سری ورژن مخصوص استفاده شده ، ولی اگه این یه بهونه برای از سر باز کردن باشه چی ؟

این که ما بگیم فقط شماره تماس رو ذخیره کن و تمام ( در حالت نرمال ) منطقی نیست ، ممکنه از روش های مهندسی اجتماعی برای گمراه کردن تارگت استفاده شده باشه

یا این موضوع حداقل یکی از کارایی بوده که تارگت انجامش داده ( و متوجه انجامش بوده )

معمولا با استفاده از رت ها و اکسپلویت های پسیو سیستم تارگت رو میزنن و از اون طریق به زیر بخش ها نفوذ میشه

لینک به دیدگاه

خب راه حلی هست برای این کار؟ چون از راه دور هک شده و ب هیچ عنوان گوشی هم در دسترس فرد مقابل نبوده

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، karim4018 گفته است :

خب راه حلی هست برای این کار؟ چون از راه دور هک شده و ب هیچ عنوان گوشی هم در دسترس فرد مقابل نبوده

انتی  ویروس نصب کن ببین برنامه ویروسی برات نصب نشده

تا با اون تونه از گوشیت دسترسی بگیره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، genaral گفته است :

انتی  ویروس نصب کن ببین برنامه ویروسی برات نصب نشده

تا با اون بتونه از گوشیت دسترسی بگیره

بعد از اینکه انتی ویروس فعال شد و از عدم وجود تروجان یا همون ویروس بالا مطمع‍ن شدید

با شماره تلفن خود وارد واتساپ شده و با وارد کردن کد ۶ رقمی که از طریق پیامک دریافت می‌کنید، شماره تلفن خود را تاييد کنید. به محض وارد کردن کد ۶ رقمی پیامکی، شخصی که از حساب كاربری شما استفاده می‌کند، بطور خودکار بیرون انداخته می‌شود.

چون برای شما تایید دو مرحله ای فعال شده است پس باید هفت روز انتظار بکشید تا اکانت شما بر گردد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...