رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل نصب مرورگر tor به صورت اپن سورس

پست های پیشنهاد شده

سلام 

منظور از این پیام که به من اجازه نصب مرورگر tor رو به من نمیده چیه ؟

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، Drag-Stor گفته است :

سلام 

منظور از این پیام که به من اجازه نصب مرورگر tor رو به من نمیده چیه ؟

به ترتیب اول :

دوم :

سوم دستور نصبتو بزن اوکی شده الان

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Drag-Stor گفته است :

تمام دستور هایی رو گفتین زدم اما نشد

دستور اولی که گفتم بزنی اجرا نشده ، یا اول دستوری که زدی رو به sudo bash -c تغیر بده (یه بش و اپشن اضافه شده فقط) و تمام مقدار جلوش (دستور اول) رو بین تک کوتیشن بزار

یا فایل رو با sudo nano باز کن و مقدار بین کوتیشن ها (در دستور اول) رو دستی کپی کن

فایل مورد بحث اطلاعات مخازن رو نگه میداره ، دستور اول اطلاعات رو میده به فایل 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Drag-Stor گفته است :

مشکل حل شد .... ممنون از کمکتون

فقط جای سواله برای من 
اینکه شما تو هر  دستورو که میزنی داره بهت خطا میده و مشکلش مشخصه.. بعد چرا دستورات بعدی رو وارد میکنید؟! 

لینک به دیدگاه

امتحان کردن رو دوست دارم  اما من خیلی تازه کارم و اول کارم و اینکه نمیدونم معنی بیشتره دستوره ها چیه و خروجی هر کدوم چیه ...

برای همین همه ی دستورات رو امتحان میکنم تا با خروجی خیلیاشون آشنا بشم  و اینکه میخوام ببینم دستورات قبلی به دستورات بعدی وصل هستن یا نه منظورم اینه که بازدن یه دستو دستور دوم آیا عمل میکنه یا نه... میدونم این دوباره کاری ها و تکرار این جور چیزا مسخرس اما من اینجور یمیتونم یه موضوعی رو بفهمم و خوب یادشون بگیرم...

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Drag-Stor گفته است :

امتحان کردن رو دوست دارم  اما من خیلی تازه کارم و اول کارم و اینکه نمیدونم معنی بیشتره دستوره ها چیه و خروجی هر کدوم چیه ...

برای همین همه ی دستورات رو امتحان میکنم تا با خروجی خیلیاشون آشنا بشم  و اینکه میخوام ببینم دستورات قبلی به دستورات بعدی وصل هستن یا نه منظورم اینه که بازدن یه دستو دستور دوم آیا عمل میکنه یا نه... میدونم این دوباره کاری ها و تکرار این جور چیزا مسخرس اما من اینجور یمیتونم یه موضوعی رو بفهمم و خوب یادشون بگیرم...

مسلما وقتی داره چند دستورو بهتون میدهو میگه باید به ترتیب وارد بشه یعنی هر کدوم تاثیر روی دستور بعدی دارن... و باید هر کدوم به درستی اجرا بشه.. اینجا امتحان کردن اصلا خوب نیست ممکنه شما با اینکار سیستم عاملتون دچار مشکل بشه و یجایی خراب کاری بشه... کمااینکه شما اصولا نمیتونی از روی خروجی هر دستور متوجه بشی به دستورات بعدی وصل هست یا نه (این مسئله هم واضحه)....هر چیزی یه اصل و پایه ای داره.. 

شما قبل اینکه یه دستورو اجرا کنی باید بدونی هر ارگومانش چه کاری انجام میده و پیش نیاز های اون دستور چی هست.. اینارو هم مطمئنا میتونی از منابع خارجی زبان پیدا کنی (لازم به توضیح نیست که ما تولید کننده علم نیستیم و این سیستم عامل هم خارجیه..) به هر حال، راجب permisson denied دستورات ، یه تایپیک رو من پیدا کردم براتون میذارم 

مطالعه کنید.. 

داخل انجمن هم درباره ی فایل lock بحث شده سرچ کنید و مطالعه کنید...

نکته اخر اینکه ، به هیچ وجه از منابعی که غیر استاندارد هستن تو source list استفاده نکنین...

ضمنا زبان انگلیسیتونم قوی کنین... در مورد هر دستور اگه متوجه بشید داره چه اروری میده میتونید سرچ بزنید و مشکل دستورو بفهمید..

لینک به دیدگاه

راستیتش من اصلا در باره این موضوع که با این کار ها سیستم عامل خراب میشه نمی دونستم و اطلاعی نداشتم  و ممنونم که آگاه هم کردین  به نکته هایی که گفتین توجه میکنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...