رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

نداشتن میز کار و محیط گرافیکی تو کالی

amii1376

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من وقتی کالی نصب می کنم محیط گرافیکی ندارم و وارد محیط تکس شده و فقط ترمینال باز می شه

و هر کدوم از میز کار ها رو فعال می کنم یا نضب می کنم سیستم یا خاموش می شه یا کلا دیگه بالا نمی اد 

اگه کسی می تونه کمک کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پوسته های گرافیکی مختلفی برای کالی وجود داره که از اون ها میتونم به 3 مورد زیر اشاره کنم :

Gnome

KDE

XFCE

که با توجه به پرفورمنس و روان بودن قابل توجه XFCE ، اون رو به شما پیشنهاد میکنم .

هر 3 نسخه اشاره شده قابل انتخاب در پیکربندی نصب در آخرین نسخه کالی لینوکس می باشند .

* آموزش نصب XFCE از ترمینال

اجرای Advance Package Tool و نصب بسته مورد نیاز

This is the hidden content, please

سپس دستور زیر را اجرا و xfce را انتخاب کنید

در نهایت سیستم را Reboot کرده و از طراحی خاص XFCE لذت ببرید  

در صورت بروز مشکل در هر کدام از این مراحل ، خطای مربوطه رو در همین تاپیک پست کنید .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، R3dC0d3r گفته است :

سلام

پوسته های گرافیکی مختلفی برای کالی وجود داره که از اون ها میتونم به 3 مورد زیر اشاره کنم :

Gnome

KDE

XFCE

که با توجه به پرفورمنس و روان بودن قابل توجه XFCE ، اون رو به شما پیشنهاد میکنم .

هر 3 نسخه اشاره شده قابل انتخاب در پیکربندی نصب در آخرین نسخه کالی لینوکس می باشند .

در صورت بروز مشکل در هر کدام از این مراحل ، خطای مربوطه رو در همین تاپیک پست کنید .

بعد انتخاب هرکدوم کلا سیستم خاموش می شه و بالا نمی اد

لینک به دیدگاه

در در 1398/11/22, 07:36:21، amii1376 گفته است :

سلام 

من وقتی کالی نصب می کنم محیط گرافیکی ندارم و وارد محیط تکس شده و فقط ترمینال باز می شه

و هر کدوم از میز کار ها رو فعال می کنم یا نضب می کنم سیستم یا خاموش می شه یا کلا دیگه بالا نمی اد 

اگه کسی می تونه کمک کنه

دوست عزیز شما موقع نصب گزینه kali desktopرو برای نصب تیکش را نزدی . در کالی های نسخه جدید به این شکله که باید هر برنامه ای رو که میخوایم تیکش را برا نصب بزنیم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1398/11/22, 20:13:54، R3dC0d3r گفته است :

سلام

Gnome

KDE

XFCE

سلام و عرض ادب و احترام ..من محیط گرافیکی ندارم دستورات شما رو اجرا کردم اما ارور داده راه حل دیگه ای هست؟ در ضمن کالی لینوکس ۶۴بیت ۲۰۲۰ و vmware 10.5  هست و نمیدونم چرا محیط گرافیکی ندارم

لینک به دیدگاه

در در 1398/12/14, 23:13:21، aliagha گفته است :

سلام و عرض ادب و احترام ..من محیط گرافیکی ندارم دستورات شما رو اجرا کردم اما ارور داده راه حل دیگه ای هست؟ در ضمن کالی لینوکس ۶۴بیت ۲۰۲۰ و vmware 10.5  هست و نمیدونم چرا محیط گرافیکی ندارم

سلام من وی ام نداشتم تا حالا اما خب یبار کالی برای من هم بعد از اپدیت 2017 اینطور شده بود  از کلید ترکیبی alt+ctrl+F7  استفاده کن موقع بوت شدن اگر نشد از دستور startx

استفاده کن

البته در اپدیت جدید ویندوز 10 میتونی از طریق WSL  در ویندوز 10 از اپ استورش کالی نصب کنی اما به همین صورت دستوری بالا میاد و برای اجرای محیط گرافیکی باید مراحل زیر انجام بدیم »

حالا اگر هم جداگانه میخوای محیط گرافیکی دانلودش کن با دستور زیر :

بعد هم دستور زیر وارد کن تا محیط گرافیکی به صورت یک اسکریپت آماده دانلود بشه

با دستور زیر هم اسکریپت اجرا میکنی

بعد از اجرای xrdp  یه پورت ریموت بهت نمایش داده میشه بعد دیدن چورت پنجره ریموت دسکتاپ بازکن اگر نمیدونی کجاست ریموت دسکتاپ باید بگم که  از طریق کادر ران هم  میتونی فراخونی و بازش کنی ، کادر ران باز کن و بنویس mstsc تا ریموت دسکتاپ بهت نمیاش داده بشه بعد از باز شدن ریموت دسکتاپ ادرس 127.0.0.1به همراه پورتی که اونجا از اسکریپت بهت گفته شد وارد کن و کانکت بزن تا وصل بشی بعد اون هم محیط گرافیکی لاگین که برای دسکتاپ هس میاد و یوزر و پس کالی خودتو بزن تا وارد بشی

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام من کالی را نصب کردم ولی محیط گرافیکی ندارم و محیط ترمینال را دارم این دستورات که بالا نوشته بودید را امتحان کردم ولی چون دسترسی به اینترنت ندارم نمیشه دستور وصل شدن به وایفای در کالی چی هست ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، javadmomzaei گفته است :

سلام من کالی را نصب کردم ولی محیط گرافیکی ندارم و محیط ترمینال را دارم این دستورات که بالا نوشته بودید را امتحان کردم ولی چون دسترسی به اینترنت ندارم نمیشه دستور وصل شدن به وایفای در کالی چی هست ؟

درود.

ابتدا دستور زیر رو وارد کنید

فایل باز شده رو بصورت زیر ادیت و سیو کنید:

سپس دستورات زیر رو به ترتیب وارد کنید:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...