رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کمک در vmware برای حملات شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشی 

اول روز مردو تبریک میگم و به همتون مبارک باشه

یه سوال خیلی خیلیییییییییییییییییییییییی مهم دارم 

چطور باید vmware رو تنظیم کنم تا بتونم حمله های شبکه رو انجام بدم ؟ انجمن دیگه هم پرسیدم اما شماهم توضیح بدین هنوز مشکلم هل نشده

میخوام از setoolkitکالی لبینوکس اسفاده کنم نمیدونم چطور باید تنظیماتvmware برای حملات شبکه رو انجام بدم خواشا مبتدیانه تر توضیح بدین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم و بنده هم به شما و خانواده محترمتون تبریک و تهنیت عرض می کنم

کار سختی نیست کافیه سیستم هاتون در یک Broadcast باشند و بعدش می تونید اینکارو انجام بدین .

اگر هم مجدد نتونستین انجامش بدین بفرمایید تا راهنماییتون کنم تا باهم راه های دیگر و مسایل دیگر رو هم چک کنیم تا ببینیم مشکل از کجاست و مشکلتون حل بشه .

لینک به دیدگاه

تشکر می کنم از مدیر خوب 

اگر ممکنه کمی توضیخ بدین که یعنی چکار باید کنم  برودکست باشند ؟ کار خاصی داره ؟ تنظیمی داره روی vmeware یا اینکه من باید چیزی نصب کنم روش ؟ ممنون میشم اگه توضیح بدی شما خوب و کامل گفتی اما من یخرده مطلب رو نگرفتم چیکار کنم ؟ اگه سوالم ضایع بود ببخشید مبتدی هستیم دیگه

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم شما لطف دارین

منظور من از اینکه عرض کردم در یک Broadcast باشه یعنی اینکه میشه اینطور هم گفت که در یک Subnet باشند مثلا :

کلیه سیستمهاتون بدین صورت باشه :  192.168.112.0/24

نه اینکه یکیشون :   192.168.2.0/24 و دیگری 192.168.14.0/24 و....  باشند .

فکر می کنم کتوجه شدین منظورم چطور هست ؟ اگر هم براتون سوالی بود بفرمایین تا موضوع رو براتون بیشتر توضیح بدم

لینک به دیدگاه

مرسی زود جواب دادی ولی بازم نفهمیدم یعنی باید این آیپی هارو بهش بدم ؟ از کجا بهش بدم ؟ کدوم سیستمم چه آیپی بدم ؟ اینهارو کامل توضیح بدی ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اصلا نیازی نیست شما بخواهین بصورت دستی آیپی ست کنید بلکه کافیه Vmware روی گزینه NAT باشه و اتومات خودش IP Range و بقیه مسایل رو از DHCP خود VMWARE میگیره و ست می کنه و نیازی به تنظیم دستی نیست .

منظور بنده هم از 24/  این بود در دسته کلاس C قرار دارند و البته اگر جایی دیدین اگر از اعداد بالاتر یا پایینتر استفاده کردن از vlsm و Subneting بکار برده و آیپی رو خردش کرده .

لینک به دیدگاه

خیلی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنونم واقعا توضیح خوبی هست خودم نمیدونم دقیقا چی هستن اینایی گفتی ولی کلاسCCNAدارم میرم استادم زیاد استفاده میکنه از این اطلاخات

This is the hidden content, please

حالا سوال دیگه پله پله بریم چلوnat کجاشه ؟چه سیستمایی باید نصب کنم برای حمله های شبکه؟ میتونم حمله فیشینگ هم درست کنم ؟دونه دونه توضیح بدی ممنونت میشم استاد میدونم زیاده 

لینک به دیدگاه

برای شبکه و مباحث مرتبط با شبکه شما باید دو سیستم نصب کنید و اون دیگه بستگی به خودتون داره که میخواهین با چه ابزاری کار کنید ؟ مثلا شما می تونید Sniffing رو توسط Cain And Able هم بکار بگیرین و تا حدودی با Wireshark هم استفاده کنید و می تونید از ابزارهای موجود در کالی لینوکس هم استفاده کنید .

جواب سوال بعدیتون :

ما در Vmware سه نوع مختلف داریم بنامهای :

HostOnly

Nat

Bridge

و اگر بصورت دیفالت نصب کنید خود Vmware روی Nat قرار میده .

لینک به دیدگاه

VMWare در ابتدا برروی سیستم دو نوع کارت شبکه مجازی ایجاد میکنه به نام های :

VMnet1

VMnet8

در اینجا برای شبکه کردن سیستم به کارت شبکه VMnet8 که برروی حالت NAT قرار داره نیاز دارید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیر محترم گارد ایران که واقعا ازش ممنونم خیلیییییییییییییییییییییییییی بمن محبت داره و پشت هم سوالامو جواب داد کمکم کرد مرسی داداش

من ویندوز اکس پی نصب کردم یکی دیگه هم سیستم عامل کالی لینوکس هست اگر ناراحت نمیشین بگین الان چکارشون کنم ؟بخدا نمیدونم چکار کنم؟ کمک کنین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

خوب کار شما تا به اینجاش برای انتخاب سیستم قربانی و سیستم اتکر به پایان رسیده و قربانی از ویندوز اکس پی و هکر هم از سیستم کالی لینوکس استفاده می کنند.

الان باید تنها چک کنید ببینید ایا سیستم ها در یک broadcast هستند یا نه؟ از طریق دستور ping و به شکل زیر:

Ping ip

و سپس باید Gateway چک کنید.

بعد هم می تونید تمامیه حملات رو شبیه‌سازی کنید.

لینک به دیدگاه

مرسی مدیر جون الان میخوام داداش با setolkit کالی لینوکس حمله فیشینگ انجام بدم اما اصلا یوزر پسورد برام نمیاره چرا ؟عین همون کاری گفته بودی کردم ping هم دارن از هم اما اصلا اینا جواب نمیدن باز کجای کار گیر کرده ؟واقعا نمیدونم بیخیال بشم یادگیری رو یا چکارش کنم /؟ سریعتر بگین والا را بیفتم کلی فیلم امورزشی میذارم

لینک به دیدگاه

2 موضوع مطرح میشه در این بخش :

1- اینکه پورت مورد نظرتون رو در کالی لینوکس باز کنید از طریق gufw راحت ترین بدلیل اینکه محیط گرافیک رو براتون میاره و اموزشش هم در انجمن موجوده .

2- اینکه متوجه منظورتون از نشان ندادن یوزر و پسورد چیه ؟ شما زمانیکه این ابزار رو اجرا می کنید و تا به آخرش انجام میدین در آخرش براتون پیامی نمایش نمیده ؟ بسته میشه یا اینکه در اخرش پیغامی رو براتون به نمایش در میاره ؟

اگر عکس قرار بدین که خیلی بهتره راحت تر می تونیم راهنماییتون کنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...