رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

آموزش باگ Microsoft IIS tilde directory enumeration

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

در این آموزش تصویری شما رو با باگ یا آسیب پذیری خطرناک Microsoft IIS tilde directory enumeration آشنا میکنم

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از اسکن سایت با ابزارهایی نظیر acunetix یا دیگر ابزارها در result این باگ به شما گذازش بشه

اما برای شما سوال پیش میاد که باگ Microsoft IIS tilde directory enumeration چیست؟

چگ.نه میشه ازش استفاده کنیم؟ تا چه حد خطرناک هستش و این آسیب پذیری نهایتا منجر به چی میشه؟

شما میتونید جواب تمام سوالاتون رو در فیلم آموزشی که برای شما قرار دادم ببینید علاوه بر اون یاد میگیرید چگونه نهایت استفاده از این

آسیب پذیری رو ببرید

امیدوارم مفید واقع بشه..

پسورد: guardiran.org

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

دوست عزیز اگر به متن دقت کرده باشید ایشون متذکر شدن زمانیکه شما با اسکنرهایی مانند accunetix اسکنی رو انجام میدین پس مشخصه یکی از شناساییها توسط همین اسکنر هست و روی سرور های ویندوزی هم اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

سلام..

اول تشکرمیکنم بابت این فیلم جالبتون..

دوست عزیز اگه اون ابزار جاوای هم که ازش استفاده کردید داخل فیلم رو هم بزارید ممنون میشم.

و یه سوال دیگه دارم اینکه این ابزارتون ایا قادر فایل های رو پیدا کنه که داخل اسکنر های معمول پیدا نشه؟

لینک به دیدگاه

عرض سلام و ادب

اولا ک نگفتید چجوری نفوذی رو انجام بدیم + برنامه ای ک باهاش تارگتارو اسکن کردید رو هم بذارید لطفا

اولا همه چیز در فیلم به زبان ساده توضیح داده شده تمام استفاده ای و تنها راه استفاده از این باگ توضیح داده شده و از این باگ بیشتر از این نمیشه استفاده کرد

البته تارگت هایی که انتخاب شده بودن تو فیلم زیاد نمیشد روشون مانور داد

سلام..

اول تشکرمیکنم بابت این فیلم جالبتون..

دوست عزیز اگه اون ابزار جاوای هم که ازش استفاده کردید داخل فیلم رو هم بزارید ممنون میشم.

و یه سوال دیگه دارم اینکه این ابزارتون ایا قادر فایل های رو پیدا کنه که داخل اسکنر های معمول پیدا نشه؟

ممنونم بله من تو فیلم به این موضوع هم اشاره کرده بودم اگر توجه میکردن حتی result اسکن ها رو هم نشون دادم

ابزار استفاده شده در فیل پیوست شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...