رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کسب درآمد از سایت hackerone

whit34ngle

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر

من مدتی میشه تو سایت hackerone مشغول شدم و میخواستم اگر تجربه ای از کسب درآمد در این سایت دارید بهم بگید.

وقتی روش های پرداخت رو میزنی، هم پی پال میاد، هم کیف پول بیت کوین و هم بانک عادی که توی کشورها ایرانم وجود داره. خواستم بپرسم تا الان کسی از این سایت درآمد داشته یا نه؟ اگر بوده چجوری تونستید برداشته کنید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله شما باید اول یک متخصص امنیت شبکه و یک هکر خوب باشید و بتونید باگ هارو پیدا کنید بعد هم یک حساب بیتکوین باز کنید و ادرس حساب بیتکوین رو به hackezone بدید بعد برای هر حفره ی امنیتی که شما پیدا میکنید مبلغ زیادی بیتکوین به شما میده که صرافی های آنلاینه زیادی هستند که بیتکوین رو میخرند و به شما پول واقعی میدند

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، armanbabaei گفته است :

بله شما باید اول یک متخصص امنیت شبکه و یک هکر خوب باشید و بتونید باگ هارو پیدا کنید بعد هم یک حساب بیتکوین باز کنید و ادرس حساب بیتکوین رو به hackezone بدید بعد برای هر حفره ی امنیتی که شما پیدا میکنید مبلغ زیادی بیتکوین به شما میده که صرافی های آنلاینه زیادی هستند که بیتکوین رو میخرند و به شما پول واقعی میدند

من مشکلی با قسمت اول و دوم حرف شما ندارم که باید متخصص و هکر خوب باشم (یا بشم) چون الان روزی بالای 15 ساعت دارم روش کار میکنم و خداروشکر مطمئنم بالاخره نتیجه میده اما خب واقعا می خواستم بدونم تلاش هام برای این سایت به ثمر میشینه یا نه، که شما گفتید از طریق بیت کوین میشه. فقط یه سوال... فرقی میکنه حساب بیت کوین با چه کیف پولی یا از کجا باشه؟ راستش تا الان راه اندازی نکردم خیلی بلد نیستم. گفتم اگر شما تجربه ای دارید بهم بگید ممنون میشم.

و اینکه خود شما هم تجربه درآمد داشتید؟ یا کسی رو میشناسید که تونسته باشه باگ رو پیدا کنه؟ (تو سایت خودشون که نمونه زیاد بود)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، whit34ngle گفته است :

من مشکلی با قسمت اول و دوم حرف شما ندارم که باید متخصص و هکر خوب باشم (یا بشم) چون الان روزی بالای 15 ساعت دارم روش کار میکنم و خداروشکر مطمئنم بالاخره نتیجه میده اما خب واقعا می خواستم بدونم تلاش هام برای این سایت به ثمر میشینه یا نه، که شما گفتید از طریق بیت کوین میشه. فقط یه سوال... فرقی میکنه حساب بیت کوین با چه کیف پولی یا از کجا باشه؟ راستش تا الان راه اندازی نکردم خیلی بلد نیستم. گفتم اگر شما تجربه ای دارید بهم بگید ممنون میشم.

و اینکه خود شما هم تجربه درآمد داشتید؟ یا کسی رو میشناسید که تونسته باشه باگ رو پیدا کنه؟ (تو سایت خودشون که نمونه زیاد بود)

بله صد در صد بنده خودم درامد داشتم برای ساخت حساب بیتکوین میتونید از بلاکچین استفاده کنید آموزش هاش توی اینترنت پره 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، armanbabaei گفته است :

بله صد در صد بنده خودم درامد داشتم برای ساخت حساب بیتکوین میتونید از بلاکچین استفاده کنید آموزش هاش توی اینترنت پره 

خیلی ممنونم. چون توی سایت های ایرانی درباره اش حرف زده نشده یا فقط مباحث کلی رو گفتن.

مچکرم از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، whit34ngle گفته است :

خیلی ممنونم. چون توی سایت های ایرانی درباره اش حرف زده نشده یا فقط مباحث کلی رو گفتن.

مچکرم از راهنماییتون.

خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...