رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

سوال درباره ویروسی بودن فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام باعرض تبریک سال نو

دوستان من یه فایل گرفتم لازم داشتم بعد بهش شک دارم ویروسی باشه یه نه یا اینکه هر نوع تروجان مروجانی داشته باشه اخه از یه هکر گرفتمش از طرفیم خیلی لازمش دارم

اگه محبت کنید من فایل رو پیوست کنم شما اساتید عزیز اسکنش کنید ممنون میشم

دوستان اگه یه انتی ویروس خوب تو انجمن بزارن با یک انتی تروجان خوب بگن چطوری کرکش کنیم خیلی خوب میشه

منتظر جواب شما بزرگواران هستیم

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیزم بنده هم سال جدید رو سالی پربارتر از سال گذشته برای شما ارزو مندم

در مورد ویروسی بودن فایل باید عرض کنم که شما سعی کنید حتما فایل رو در ماشین مجازی ابتدا بکار بگیرین تا خیالتون هم جمع باشه و همچنین بابت اسکن فایل هم بروی چشم بنده حتما سعی می کنم به روشهای مختلف بررسیش کنم.

شما می تونید از اسکن انلاین استفاده کنید چرا؟ چون دارای دیتابیسی بمراتب قوی تر از یک انتی ویروس هست و انالیز بمراتب قویتری داره.

بابت انتی ویروس خوب هم باید عرض کنم بنده بر روی چند سیستمی که شبکه کردم و باهاشون کار می کنم از توتال سکیوریتی شرکت (...) استفاده میکنم و همچنین از فایروالی جداگانه که بکار شما نمیاد و اما توتالی که عرض کردم حجمش حدود 450 مگابایت هست و بهمراه فایل اپدیتش نه کرک براتون اکی میکنم و نیز قابل اپدیت در هر لحظه در جای دیگری اپلود میکنم و لینک دانلودش رو برای شما پیام خصوصی میکنم و عین بسیاری از سایتها فایل کرک نیست بلکه فایل اپدیتش رو برای شما قرار میدم و طریقه بکارگیریش رو هم در همون پیام خصوصی به شما یاد میدم کار سختی نییت و خوبیش هم اینه که در هر درایوی که تشریف ببرین سذیعا اگر فایلی رو بشناسه بشما از طریق مختلف اطلاع رسانی میکنه و همچنین در طی زمانهای مختلف فول اسکن رو انجام میده + اینکه فایل رو قرنطینه میکنه و با توضبحات به شما ارایه میده.

لینک به دیدگاه

سلام 

خب فکر کنم توضیحات مدیر کل کامل بود 

من برای شما اسکن کردم  و در فایل پیوست قرار دادم ، درضمن آنتی خود من هم گیر نداد 

موفق باشید 

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...