رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...

با آموزش هک ویندوز 8 با استفاده از متاسپلویت Metasploit در خدمت شما عزیزان علاقه مند به کلاینت هکینگ client hacking درخدمت شما هستم...

در این آموزش شما با 2چند موضوع مهم در متاسپلویت Metasploit آشنا میشید برای رسیدن به هدفتون که همون هک ویندوز و نفوذ به سیستم های شخصی هستید..

1- شما یاد میگیرید که چگونه بااستفاده از متاسپلویت بک دور backdoor موردنیاز و مرتبط با نوع حملتون Client hacking Attack رو بسازید

2 - اموزش استفاده از متاسپلویت Metasploit برای هک سیستم شخصی رویاد میگیرید

3- و در نهایت با هک انواع ویندوز Windows hack آشنا میشید

ما در این آموزش به هک و نفوذ ویندوز 8 Windows پرداختیم اما میشه ازش با تغیراتی کوچیک سایر ویندوز هاWindows Hacking رو هم انجام بدین.

موفق و پیروز باشید

پسورد:

guardiran.org

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدیر جون دمت گرم حق تو هست که مدیر باشی اینهمه فیلم دیدم این خیلی قابل فهم تر از بقیه بود حال کردم دست همتون درد نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننه

شرمنده از ویندوز xp و ویندوز 7 هم ذاری عالی تر میشه

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />:D

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام خدمت استاد گرامی Help Me Please

من فیلمی که گذاشتید رو تماشا کردم و طبق اون فیلمتون پیش رفتم ولی همون مرحله اول ساخت فایل backdoor.exe  مشکلی دارم فیلمشو گذاشتم براتون لطفا مشکل من رو حل کنیدد ممنون 

نتونستم توی اپلود سنتر اپلود کنم متسفانه توی پیکو فایل اپلود کردم

لینک فیلم مشکل من : 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استاد گرامی Help Me Please

من فیلمی که گذاشتید رو تماشا کردم و طبق اون فیلمتون پیش رفتم ولی همون مرحله اول ساخت فایل backdoor.exe  مشکلی دارم فیلمشو گذاشتم براتون لطفا مشکل من رو حل کنیدد ممنون 

نتونستم توی اپلود سنتر اپلود کنم متسفانه توی پیکو فایل اپلود کردم

لینک فیلم مشکل من : 

دوست عزیز در بخش مربوط به سوال جواب سوالتون رو مطرح کنید تا پاسخ شما رو بدیم بهتر از اسپم کردنه!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...