رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

حمله arp poisoning

devil

پست های پیشنهاد شده

سلام داداشای گل گارد ایرانی

بازم با سوال دیگه ای اومدم و میدونم خیلی مبتدی هست اما دمتن گرم جواب بدین تا بدونم که من همینکه گوگل میزنم حملات تخصصب شبکه درجا arp poisoning میاد برام نشون میده و سوالم اینه که اصلا این حمله روی چه شبکه هایی میتونم بزنم ؟ اگر توضیحتون تخصصیب بود من میفهمم نتورک پلاس بلدم

تا حالا هرجی پرسیده بودم کمکم کرده بودین اینم بگین عالی میشه یوقت دیدین تحقیق دانشگاهم روهمین گذاشتم

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که علم ما یاری کنه در خدمت دوستان هستیم

ابتدا باید عرض کنم که من در اینجا آموزش پروتکل ARP رو مفصل توضیح دادم و می تونید مراجعه کنید .

خوب بر میگردیم سر سوال شما و خوب دقت کنید که شما می تونید در شبکه هایی که از سوییچ و روتر استفاده می کنند می تونید انجام بدین البته در زیر شاخه حملات Man In The Middle قرار داره .

لینک به دیدگاه

مرسی جواب دادی مدیر جاااااااااااااااااااان

بازم سوال دارم

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

خوب راستشو بخوای نفمیدم چی شد ؟ من باید arp رو هک کنم ؟ بخرده بیشتر توضیح بدی عالی میشه

لینک به دیدگاه

خوب لازم میدونم که تا حدودی برای شما توضیحاتی رو عنوان کنم تا مطلب برای شما و دوستان دیگه که سوال دارند جا بیفته .

وظیفه پروتکل Arp چیه ؟ 

در شبکه هایی که از سوییچ یا روتر استفاده میشه اطلاعات از طریق مک آدرس رد و بدل میشه و یعنی اینکه ما اگر بتونیم به هر طریقی مک آدرس سیستم هارو عوض کنیم می تونیم براحتی عمل اسنیفینگ Sniffing

رو انجام بدیم و روی هر سیستمی هم Arp یه کش Cache داره که روی اون کش اطلاعات مربوط به IP Adress و مک آدرسهای شبکه ثبت میشه و ما در عمل بزبان ساده برای شما توضیح بدم کاری که می کنیم اینه :

"  کش Cache رو که گفته بودم میایم و سمی و یا زهر آلود ( Poison ) می کنیمش " .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...