رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کاربرای عزیز

میخوام به شما نحوه میرور سازی و ایجاد تصویر گوشی اندرویدیتون روی کامپیوتر آموزش بدم ، البته اضافه کنم برای انجام این کار برنامه های زیادی وجود دارند که طریق وای فای سینک این کار رو انجام میدهند اما نیاز به نصب و کد گیری از هر دو دیوایس مورد نیاز برای اتصال دارند ، من شخصا علاقه زیادی به پخش لایو از طریق pc خودم روی لایو استوری اینستا دارم ، این کار رو با روش دیگه ای انجام میدم و برنامه ای برای توقف حالت لایو و راه اندازی مجدد پروتکل اجرایی اینستا نوشتم ک بزودی سعی میکنم تاپیک اموزشیش رو تهیه کنم ، اما این میرور سازی به شما در ایجاد لایو های 5 دقیقه ای کمک میکنه ، بیشتر از 5 دقیقه احتمال خارج شدن اتومات گوشی از برنامه های مختلف وجود داره (برای رفع رو حالت فیلم برداری تنظیم کنید)

خب بریم برای نحوه اتصال و میرور سازی :

1. برنامه زیر رو دانلود کنید و روی سیستم خودتون نصب کنید (نیازی به برنامه ای برای همراه خودتون نیست!)

This is the hidden content, please

2. حالت usb debugging رو از قسمت developer option فعال کنید ( برای فعال سازی دولوپر اپشن از قسمت about روی build number هفت بار تپ کنید )

3. حالا برنامه را باز کرده و با استفاده از find device دستگاهتون رو شناسایی و میرور کنید 

تامام 

این سیستم تفاوتی با بقیه میرور سازی ها از طریق وای فای نداره و تنها فرقی که داره نیاز به نصب نبودن برنامه روی گوشی هستش و همچنین نیازی به روت نداره 

در پست بعدی یک اموزش میرور سازی با گوگل کروم رو هم به شما میدم امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیره 

موفق و سربلند باشید 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آموزش میرور سازی تلفن با گوگل کروم (اندروید 5 به بالا ، بدون روت)

برای میرور کردن گوشی تلفن خود روی افزونه ای از گوگل کروم (نیاز به وای فای یکسان) ابتدا افزونه زیر رو روی گوگل کروم خودتون نصب کنید 

سپس برنامه زیر رو روی تلفن اندرویدی خودتون نصب کنید 

*دیوایس های خودتون رو در یک شبکه محلی بزارید

رسیور (افزونه دریافت شده در کروم) رو باز کنید و بر روی اسکرین رکوردینگ میرور کلیک کنید 

network device رو باز کنید و روی @کروم کلیک کنید

به این ترتیب بدون نصب برنامه اینبار بر روی pc تصویر تلفن شما میرور شد 

و شما میتونید با این روش آموزشات مختلف رو رکورد کنید ، لایو های مختلف و پست های مختلف در شبکات اجتماعی و ... انجام دهید 

(در نظر داشته باشید کیفیت کار و ابزار های کار شما بسیار ضعیف تر و کمتر از شبیه ساز های اختصاصی کامپیوتر هستند)

موفق و سربلند باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...