رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

باگ فریر

Emperor-AH

پست های پیشنهاد شده

اگر منظور شما سایت freer.ir هست باید بگم که این یه سایت ایرانیه و اگر قوانین سایت رو خونده باشید این اجازه رو نداریم که درمورش بحث کنیم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، Emperor-AH گفته است :

میشه چند تا از باگ های فریر رو بگید خیلی لازم دارم

با Acunetix Web Vulnerability Scanner 10.0 اسکن بزن ببین باگ داره

ببین چه cms استفاده میکنه و آیا cms باگ داره یا نه 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، proxy گفته است :

با Acunetix Web Vulnerability Scanner 10.0 اسکن بزن ببین باگ داره

ببین چه cms استفاده میکنه و آیا cms باگ داره یا نه 

باگ خود سایت رو نمیگه . باگ اسکریپت هایی که ارائه میده رو منظورشه مثلا اسکریپت خرید شارژ از بانک ملت اکثرا سایت ها هم با اسکریپ های این سایت مشغول فروش شارژ و خدمات دیگه هستند و اگه از من میشنوید کارتون به این سایت نباشه چون یه پرونده کلاهبرداری بزرگ پشتت خوابیده و حساب هزاران نفر خالی شده و پلیس فتا دنبال یه نفر میگرده که گونی سرش کنه و هرچی بردن و نبردن رو بندازن پاش . 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، BlackElf گفته است :

باگ خود سایت رو نمیگه . باگ اسکریپت هایی که ارائه میده رو منظورشه مثلا اسکریپت خرید شارژ از بانک ملت اکثرا سایت ها هم با اسکریپ های این سایت مشغول فروش شارژ و خدمات دیگه هستند و اگه از من میشنوید کارتون به این سایت نباشه چون یه پرونده کلاهبرداری بزرگ پشتت خوابیده و حساب هزاران نفر خالی شده و پلیس فتا دنبال یه نفر میگرده که گونی سرش کنه و هرچی بردن و نبردن رو بندازن پاش . 

البته عزیزدل خیلی از سایت ها نسخه های ایمن شده که خودم اسکن کردم و باگ نداشت رو هم قرار دادند ، و سایت های معتبری هم در کنار کلاهبرداران هستند ، اما اسکریپ های نسخه های قدیمیش رو که هنوز هم بسیاری ازش استفاده میکنن میتونید باگ هاش رو بدست بیارید (سرچ کنید)

اگر هم خود سایت اصلی فریر رو میگید همونطور که Proxy عزیز گفتند میتونید پیدا کنید اما بهتره که ایران نباشید .

البته فرض بر اینکه میخوایم به ادمین سایت Freer وجود باگ هارو در اسکریپ هاش اطلاع بدیم امیدوارم در حل مشکلتون موفق باشید 

لینک سایت ارائه دهنده یکی از نسخه های فریر که ایمن شده هستش :

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

منظور من بود که سایت های که از فریر استفاده می کنند وارد بخش ادمین به شیم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Emperor-AH گفته است :

منظور من بود که سایت های که از فریر استفاده می کنند وارد بخش ادمین به شیم

پاسخ دوست عزیز proxy به شما کمک میکنه تا راهی به پنل ادمین پیدا کنید

( بیشتر از این کمک در این زمینه به علت ایرانی بودن اسکریپ و اکثر سایت های استفاده کننده از این سیستم امکان باز کردن بحثش نیست)

(و انجام اینکار تو ایران کمی خطرناکه)

باز هم در انجام فعالیت خودتون موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...