رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام کاربرای عزیز 

تقریبا 3 سال پیش ، خودم تاپیکی در رابطه با شبیه ساز های اندرویدی برای PC و سیستم های ضعیف رو ایجاد کردم ، اما اون تاپیک به شدت قدیمی شده و اونجا فقط به معرفی تعدادی از شبیه ساز ها پرداختم و کلا اشاره ای به نسخه و لینک دانلود و ... نداشتم .

اینبار برای شما نسخه ای از شبیه ساز بزرگ بلواستکس رو قرار میدم که روی سیستمی با مشخصات زیر تست کردم و به خوبی فعال شد

برخلاف بقیه برنامه ها مثل Andy ، OS Sim ، Leepad و ... که نیاز به OpenGL به روز شده ، رم بالا و بقیه نیاز های سخت افزاری قوی دارند ،

برنامه ای که برای شما قرار میدم روی سیستم MSI با سیستم عامل 32 بیتی و  با مشخصات

Ram :1GB

OpenGL : V 1.0.0

فضای هارد دیسک : 25GB

و البته آف بودن قابلیت virtualization extensions در بایوس سیستم 

در کنار برنامه اصلی که به پارت های زیادی برای کاهش حجم آپلود تقسیمشون کردم ، یک شبیه ساز دیگ رو هم بزودی در ادامه همین تاپیک قرار میدم که به خوبی بلواستکس جوابگو من نبود اما کار باهاش ساده تر هستش و در یک دوره زمانی منتشر شده و برای سیستم های کمی قوی تر میتونه بهتر عمل کنه

( اندروید 5 در مقابل 4.4.3 ، گرافیک و همگام سازی تصویر و اپلیکیشن بهتر نسبت به بلواستکس این ورژن و قابلیت Miror Phone از نقاط مثبتش می باشد )

امیدوارم موفق و سربلند باشید 

رمز تمامی پارت ها : guardiran.org 

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستان عزیز

همونطور که در پست قبل برای شما نوشتم ، یک برنامه دیگ هم برای سیستم های ضعیف قرار میدم

اما معایب و مزایا این برنامه رو هم در کنار اپلود قرار میدم تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید  

موفق و سربلند باشید 

مزایا : اندروید 5 ، گرافیک بهتر ، سینک شدن بهتر برنامه ها با OS و توانایی میرور گوشی شما روی دسکتاپ

معایب : افزایش حجم 1.5 برار بلو استکس روی هارد دیسک ، نیاز به حداقل رم 2 برای اجرای روان ( روی رم 1 اجرا شد اما با سرعت پایین تر ) ، تبلیغات ( فایل های مورد نیاز برای کرک در لینک قرار داده شده ) 

لینک دانلود : 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام.من بلو استکس رو دانلود کردم بعد قابلیت virtualization رو هم آف کردم و با گوگل هم سیگن کردم ولی بعد سیگن گوگل که وارد برنامه میشم یه دایره رنگی فقط دور میخوری و نامم و یه عکس میاد دیگه هیچی نیست.میشه بگین مشکلش چیه

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، AliAsghar11 گفته است :

سلام.من بلو استکس رو دانلود کردم بعد قابلیت virtualization رو هم آف کردم و با گوگل هم سیگن کردم ولی بعد سیگن گوگل که وارد برنامه میشم یه دایره رنگی فقط دور میخوری و نامم و یه عکس میاد دیگه هیچی نیست.میشه بگین مشکلش چیه

درود,

1. تاپیک قدیمی هست دوست عزیز, تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید لطفا !
  2. مشکل اینترنت یا فیلترینگ دارید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...