رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کاربرای عزیز 

چند سالی غیر فعال بودم اما بالاخره مشکلات کمی کمتر شد و بالاخره میتونم در کنار شما باشم .

یکی از آموزشاتی که در هیچ سایت و انجمنی ندیدم قرار بگیره روش های کرک ، هک ، فعالسازی و ... در کنسول های بازی هستش که بر فرض مثال نصب مود های gta v روی ps3 در هیچ سایت ایرانی وجود نداره .

امیدوارم بزودی بخشی در انجمن برای موضوعات وابسته به کنسول ها نیز قرار بگیره که تاپیک رو انتقال بدم .

خب دوستان قبل از انجام کار باید بگم که این آموزش صرفا برای کنسول های جیلبریک و کپی خور شده هستش و در آینده برای کنسول های orginal نیز تاپیکی قرار میدم .

*نکته : نصب مود در کنسول ps3 تفاوت بسیار زیادی با PC و دیگر کنسول ها داره پس مرحله به مرحله پیش برید

اطلاعات کنسول های مورد استفاده من : ( این روش بر روی تمامی کنسول های PS3 کپی خور عمل میکند )

PS3 Slim 120GB و PS3 Super Slim 240 GB

CFW : 4.82 کبری و CFW :  4.81 فرکس

------------------------

در انتها و در پست های بعدی نسخه های مختلف مود لودر ( update ) و نسخه های مختلف مود بازی GTA V رو قرار میدم 

*نکته : این کار هیچ تغییری در اصل بازی نصبی شما ایجاد نمیکند و بازی شما از همان مرحله فعلی شما لود خواهد شد 

*نکته : مسئولیت اشتباه در حین انجام کار و اشکال در روند اجرای بازی با شما می باشد پس مراقب باشید و از بازی خودتون بکاپ تهیه کنید 

*نکته : سعی کنید به جای جایگزینی از تغییر نام و قرار دادن فایل ها در پوشه های مورد نظر استفاده کنید 

*نکته : برای برگشت دادن بازی به حالت عادی کافیست فایل های بوت و اپدیت رو به نسخه اصلی برگردونید و همچنین فایل sprx رو از قسمت tmp پاک کنید

***نکته : این آموزش برای اولین بار توسط بنده در این انجمن قرار داده میشه و بزودی نسخه فیلم برداری شده از کنسول های خودم رو نیز در همین تاپیک قرار میدم 

-----------------------

مرحله اول : چک کنید که برنامه Multiman روی کنسول شما نصب شده باشه . ( در صورت نصب نبودن به انتهای پست مراجعه کنید و سپس ادامه مراحل را انجام دهید )

مرحله دوم : فایل های آپلودی زیر را دانلود کنید 

مرحله سوم : فلش usb خود را به Fat32 فرمت کنید و سپس فایل های اکسترکت شده را در فلش قرار دهید 

مرحله چهارم : فلش را به کنسول متصل کرده و وارد محیط اصلی کنسول شوید 

مرحله پنجم : وارد مولتی من در دستگاه خود شده و به سربرگ اول مولتی من و File Manager mmOS برید 

مرحله ششم : پنجره های باز شده را ببندید و روی دکمه ps3 Root در بالای صفحه خود دوبار X را بفشارید

مرحله هفتم : وارد بخش dev_usb000 شوید 

مرحله هشتم : موس خود را روی فایل EBOOT.BIN اورده و کلید O رو بزنید و در منو باز شده روی Copy دکمه X را بفشارید تا فایل کپی شود 

مرحله نهم : مجددا روی ps3 Root کلیک کرده و اینبار وارد بخش dev_hdd0 شوید 

مرحله دهم : وارد پوشه game شوید ( حروف کوچک و درونش پوشه های مختلف بازی های نصب شده روی کنسول را مشاهده میکنید )

مرحله یازدهم : همونطور که مشاهده میکنید پوشه های با نام های Bles0180 , Bles0170 و در اینجا قرار دارند ، خب بازی GTA V عموما با نام Bles1807 نمایش داده میشود که یک پوشه هم نام با پسوند instal در زیر آن مشاهده می شود ، وارد این پوشه شوید ( در صورت مشاهده نکردن این پوشه ، همه پوشه هارا باز کنید و روی icon کلیک کنید تا لوگو بازی رو ببینید و gta رو پیدا کنید )

مرحله دوازدهم : روی پوشه USRDIR که در داخل پوشه bles قرار گرفته کلیک کنید و سپس با زدن دکمه O روی دسته و paste فایل بوت را جایگزین ( replace ) فایل موجود کنید ( البته جهت محکم کاری و اینکه مراقب فایل اصلی بازی باشیم میتونید به جای جایگزین کردن نام فایل بوت اصلی رو تغییر بدید Rename و سپس paste کنید تا هر زمان که خواستید بازی رو به حالت اولیه برگردانید )

مرحله سیزدهم : همین کار انتقال و کپی رو با فایل update که در فلش خودتون دارید انجام بدید و دو فایل رو جایگزین کنید ( فایل آپدیت مود لودر هستش و مدل های مختلفی داره که در زیر قرار میدم )

مرحله چهاردهم :  80% کار کامل شده ، خب شما یک فایل دیگه در فلش خودتون دارید با پسوند sprx ، این فایل رو کپی کنید و اینبار وارد بخش tmp  در dev_hdd0 کنسول خود بشید ( در صورت مشاهده نکردن این پوشه با دکمه های بالا و پایین آنالوگ (D-pad) پایین آمده تا پوشه را مشاهده کنید )

مرحله پانزدهم : با زدن کلید O فایل رو همین پوشه paste کنید 

مرحله شانزدهم : با فشردن کلید R1 روی دسته خود وارد بخش Games در مولتی من شوید و بازی gta v اینبار مود شده خود را فعال کنید 

تمام

------------------------

مولتی من : فایل دانلود شده را در usb خود قرار داده ، از قسمت game وارد بخش instal packege file بشید و فایل با پسوند pkg رو روی دستگاه خودتون نصب کنید 

This is the hidden content, please
   ( در صورتی که کاستوم فریمور دستگاه شما پایین تر می باشد ورژن پایین تر این برنامه را از سایت های دیگر دانلود کنید )

-----------------------

نام و آپشن های مود GTA V پیوست شده در زیر : 

mod loader : tony efzi نحوه فعال سازی R3+L3 

mod menu : freedom V1.5 

پسورد فایل ها : guardiran.org 

----------------------------------------------

لینک دانلود :

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاربران عزیز 

برای دانلود بقیه مود ها و مود لودر ها می توانید به تاپیک زیر مراجعه کنید ( بروزرسانی خواهد شد )

و همچنین برای دانلود فایل اورجینال و اصلی بوت و اپدیت بازی gta v برای کسانی که میخواهند بازی خود را به حالت اول برگردانند نیز به تاپیک پایین مراجعه نمایید 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

فقط اون فولدر مود رو کجای فلش بذارم

یعنی اگه ی سری چیز های دیگه تو فلش باشه مشکلی نیست ؟؟

باید تو فولدر خاصی گذاشت ؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من تمام کار خایی که گفتین رو انجام دادم ولی مودمنو برام باز نمیشه مشکل از نسخه پلی استیشن 4.85 هستش لطفا راهنمایی کنید 😭

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...