رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

error

john.johny

پست های پیشنهاد شده

در 31 دقیقه قبل، john.johny گفته است :

سلام.من یک سرویس نوشتم ولی وقته روی سیستم تارگت اجرا میشه بعد از چند دقیق خاموش میشه و error timely fashion 1053  میده  البته کلید رجیستری اضافه کردم زمانش بهتر شد ولیی بازم stop میشه

با سلام

دوست عزیز مشکل شما در قسمت servic Pipe Timeoutمیباشد فکر کنم با افزایش اون بتونید کنترلش کنید در قسمت ریجستری بزارید 180000

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام همونطور که مدیربخش گرامی 0r0b4s@ گفتند با افزایش Service Pipe Timeout میتونید از گرفتن این ارور جلوگیری کنید

در ریجستری به مسیر زیر رفته :

This is the hidden content, please

یک DWORD VALUE جدید به اسم ServicePipeTimeout اضافه کنید و مقدار اون رو برابر 180000 قرار بدید .

لینک به دیدگاه

سلام.بله این کارو انجام دادم قبلا و تایم بالاتر هم دادم ولی تا وقتی کد پایتون هست درسته ولی وقتی تبدیل به exe میشه کار نمیکنه.نمیدونم چرا؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، john.johny گفته است :

سلام.بله این کارو انجام دادم قبلا و تایم بالاتر هم دادم ولی تا وقتی کد پایتون هست درسته ولی وقتی تبدیل به exe میشه کار نمیکنه.نمیدونم چرا؟

دوست عزیز شما فایل رو با چی تبدیل میکنید یحتمل مشکل در کتابخونه ای هس که استفاده میکنید

چون بعضی از ماژول ها در پایتون بعد تبدیل یکم مشکل پیدا میکنن

با اگر مشکلی داشتید برام بگید و فایلتونو بفرستید تا شنبه براتون اوکی کنم

لینک به دیدگاه

با pyinstaller  سرویس من وقتی  با پایتون هست کار می کنه ولی تبدیل به exe میشه نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...