رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

استخراج بیتکوین

KingSlayer

پست های پیشنهاد شده

درود

راستشو بخواین من حدود دو ماه پیش به بیتکوین علاقمند شدم ( هرچند اولین بار 7 سال پیش درموردش فهمیدم یعنی فرصت بزرگی رو از دست دادم اون زمان) و متوجه شدم تو سایت ها فارسی چندان آموزش های خوبی برا این کار نیست برا همین تصمیم گرفتم در چند تاپیک با چند برنامه و روش مختلف استخراج بیتکوین و دیگر کوین های اینترنتی رو آموزش بدم ( که به احتمال زیاد اکثر اعضای این انجمن بلدن🙄).

اولین روش ( که همه جا تبلیغشو میشه پیدا کرد😗)  با استفاده از

This is the hidden content, please
هستش که لینکشو پایین دادم . درواقع این برنامه یه مرورگر مبتنی بر chrome هستش که میتونین به عنوان مرورگر پیش فرض استفاده کنین و در کنار کار های روزمره با pc و گشت در اینترنت یکمی هم بیتکوین در بیارید.

استفاده کردنش خیلی راحته و با جذب زیرمجموعه میتونین 15 درصد از درآمد اونارو هم بگیرین و اگه اونا هم به کسی معرفی کنن 10 درصد درآمدشون برا شماست اگه چند pc دارین اول یه اکانت باز کنین و بقیه pc هارو زیرمجوعه اولی بزارین تا بیشتر سود کنین. 

روزی 10 ساعت استفاده از این برنامه و داشتن حداقل 100 زیرمجموعه فعال میتونه بیشتر از 1 بیتکوین در ماه درآمد داشته باشه ( حداقل این جوابیه که از پشتیبانی برنامه گرفتم) همچنین این برنامه به طور عجیبی سرعت هش (H/s) سیستم رو حداقل دو برابر دیگر ابزار های استخراج نشون میده و البته بیشتر هم استخراج میشه یعنی الکی نیست . 

وقتی مقدار  بیتکوین استخراج شده به 0.00001 بیتکوین رسید میتونین با گزینه withdraw و دادن آدرس کیف بیتکوین تون( که میتونین از

سایت کیف پول آنلاین بسازین و همچنین از چیز پی ان استفاده کنین و آدرس بیتکوین رو با آی دی کیف پولتون اشتباه نگیرید!!!! ) پولتونو دریافت کنین البته توصیه میکنم وقتی به مقدار گفته شده رسید عجله نکنین و بزارین بیشتر شه چون دفعه دوم برداشت پول باید به 0.00004 برسه !

این برنامه رو میتونین از این

دریافت کنین.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

انگار بعضیا نمیخوان من این بحث رو ادامه بدم اما خواهم داد

خب اینبار میخوام روش استخراج Monero رو آموزش بدم .

الا که دارم این مطلبو مینویسم قیمتش 118 دلاره و مثل بیت کوین صد تا صد تا قیمتش بالا پایین نمیشه . همچنین این کوین از رمزنگاری cryptonigth استفاده میکنه و اکثر کوین هایی که با این الگوریتم هش شدن هنوز میشه با cpu استخراج کرد.

نیازیجات:

1-

یا

2- کیف پول مونرو 

3- استخر مونرو 

تو این آموزش من از xmr stak استفاده میکنم چون یه برنامه هست و از cpu  و هر دونوع gpu  پشتیبانی میکنه اما xmr rig برا هر کدوم یه برنامه جدا داره و جمع و جور نیست😕 اما درعوض سیستم 32 رو پشتیبانی میکنه و همچنین یکم امکاناتش در دسترس هستش

خب اول از همه یه اکانت تو سایت mymonero باز کنید و توصیه میکنم هر متن و کلیدی که میده رو تو یه جایی ذخیره کنید ( همه چیز رو!!!) 

بعد اینکه آدرس کیفتون رو گرفتین به سایتی که بالا به عنوان استخر مونرو دادم برید ( البته میتونین از استخر های دیگه هم استفاده کنین این به خودتون مربوطه) و  از این

آدرس و پورت یکی از استخر هارا نسبت سیستم خود انتخاب کنید.

قدم سوم این هست که به برنامه بروید و اجراش کنید اگه برا اولین بار اجراش میکنید این صفحه میاد:

یه عددی تایپ کنید بره این آپشن رو خود استخر داره میتونین برنامشو دانلود کنید تو موبایل و کنترل کنید.

خب اینجا monero7 یا cryptonight رو بنویسید 

خب اینجا آدرس استخر رو مینوسین مثلا اگه یه سیستم خانگی معولی دارین 3333:pool.monero.hashvault.pro رو بزنین اگه کارت گرافیک دارین 3334 بکنین پورت رو اگه چندان هم قوی نیست کارت گرافیکتون 5555 بکنین بقیه پورت ها رو تو لینکی که دادم ببینین

تو قسمت یوزرنیم آدرس کیف رو بدین و پسورد رو هم همینجا تعیین میکنیم یعنی هرچی اینجا بدین همون پسوردتون میشه توی سایت بقیه رو هم به این شکل پر کنین

جریان اینجوری میشه اگه همه چیو درست انجام داده باشید برای دیدن سرعت h رو بزنید اگه نمیخواین از cpu استفاده کنین noCPU-- رو تو cmd وارد کنید همچنین بعد دفعه اول لازم نیست هر بار اینارو تکرار کنید فقط رو برنامه کلیک کنید ( یا اگه تنظیماتی میخواین اضافه کنین ب cmd اجرا کنین) و خودش شروع به استخراج میکنه... بعد 5 الی 15 دقیقه ( بسته به شانس و سرعت سیستم) میتونین تو سایت استخر با استفاده استفاده از آدرس کیف پول و پسوردی که دادید وارد بشید . بالا سمت راست گزینه setting رو بزنید:

میتونین پیش بینی درآمد و سرعت و موجودی تونو اینجا ببینین بعد اینکه به 0.11 مونرو رسیدین میتونین برداشت کنین پولتونو و همین.

همه cryptonight ها رو میشه اینجوری استخراج کرد فقط باید کیف و استخر مربوطه رو پیدا کنید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان برای استخراج بیت کوین من تقریبا تمام راه ها رو رفتم از تبلیغاتی که ساتوشی میدن و سایتهایی که ماینر دارن واستخراج میکنن من البته عضو کوچیکی هستم و دانشم به اندازه دوستان نیست باید بگم که هیچ کدوم برا ایرانی ها فایده نداره چون برای کسب بیشتر بیت کوین با ماینر باید پول خرج کرد اونم به دلار و بیت کوین با تبلیغم که واقعا میتونم بگم به درد نمیخوره البته مرورگری مثل کریپتو با داشتن عضو های فعال شاید بشه به جایی رسید با تلاش که الان زیاد هم شده و عضو شدن در استخر های استخراج بیت کویین هم خوبه در صورتی که دلار داشته باشی و وضع مالی خوب باشه اما تو همه این راه ها و روشها تنها راه و بهترین راه برای استخراج بیت کوین و بصرفه خرید دستگاهای استخراج بیت کوین هست که از پنج میلیون هست به بالا با هش ریت های مختلف به نظرم دیگه با cpu کامپیوتر های معمولی اصلا جواب نمیده و امید نداشته باشید که بتونید استخراج کنید. با ارزان بودن برق در ایران و خرید دستگاه های استخراج بیت کوین که cpu های مخصوص استخراج بیت کوین هست میتونید میانگین تو ده الی چهارده ماه یک بیت کوین استخراج کنید فقط با یک دستگاه که بنظرم خیلی بصرفه هست.البته بغیر دستگاه های بیت کوین میتونید خودتون با مادر بورد های مخصوص که شرکت های معتبر زدن و با تعدا ۱۳ الی ۱۵ تا کارت گرافیک و اتصال به استخر استخراج بیت کوین ارز دیجیتال استخراج کرد هر کدوم معایب و مزایایه خودشو داره که اگه دوستان مایل بودن من توضیح میدم براشون همینجا 

برا پر حرفی ببخشید 

سپاس 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Old-samurai گفته است :

با سلام خدمت دوستان برای استخراج بیت کوین من تقریبا تمام راه ها رو رفتم از تبلیغاتی که ساتوشی میدن و سایتهایی که ماینر دارن واستخراج میکنن من البته عضو کوچیکی هستم و دانشم به اندازه دوستان نیست باید بگم که هیچ کدوم برا ایرانی ها فایده نداره چون برای کسب بیشتر بیت کوین با ماینر باید پول خرج کرد اونم به دلار و بیت کوین با تبلیغم که واقعا میتونم بگم به درد نمیخوره البته مرورگری مثل کریپتو با داشتن عضو های فعال شاید بشه به جایی رسید با تلاش که الان زیاد هم شده و عضو شدن در استخر های استخراج بیت کویین هم خوبه در صورتی که دلار داشته باشی و وضع مالی خوب باشه اما تو همه این راه ها و روشها تنها راه و بهترین راه برای استخراج بیت کوین و بصرفه خرید دستگاهای استخراج بیت کوین هست که از پنج میلیون هست به بالا با هش ریت های مختلف به نظرم دیگه با cpu کامپیوتر های معمولی اصلا جواب نمیده و امید نداشته باشید که بتونید استخراج کنید. با ارزان بودن برق در ایران و خرید دستگاه های استخراج بیت کوین که cpu های مخصوص استخراج بیت کوین هست میتونید میانگین تو ده الی چهارده ماه یک بیت کوین استخراج کنید فقط با یک دستگاه که بنظرم خیلی بصرفه هست.البته بغیر دستگاه های بیت کوین میتونید خودتون با مادر بورد های مخصوص که شرکت های معتبر زدن و با تعدا ۱۳ الی ۱۵ تا کارت گرافیک و اتصال به استخر استخراج بیت کوین ارز دیجیتال استخراج کرد هر کدوم معایب و مزایایه خودشو داره که اگه دوستان مایل بودن من توضیح میدم براشون همینجا 

برا پر حرفی ببخشید 

سپاس 

بله بیت کوین با cpu به صرفه نیست باید ASIC استفاده کنیم برا استخراجش اما درمورد کوین های دیگه انمیشه اینو گفت monero و امثال این که با cryptonight  هش شدن هنوز با cpu قابل استخراج هستن ( و با ASIC ها سازگار نیستن ) و با توجه به اینکه قیمتشون روز به روز بالا میره ( البته هنوز خیلی به بیکوین موندن) میشه امیدوار بود که در طی چند سال (مثل بیتکوین) قیمتشون چندین برابر بشه پس سرمایه گذاری خوبیه 

لینک به دیدگاه

درود

خب یه برنامه دیگه به اسم  

برای استخراج بیتکوین معرفی میکنم که فقط با سیستم های متوسط و قوی ( حداقل یه کارت گرافیک و cpu i7 یا i5 نسل 6 به بالا یا معادل AMD شون) میشه یه مقدار قابل توجهی در آورد. 

از این

دانلودش کنین ( به احتمال زیاد به فیل**شکن نیاز خواهید داشت هم در دانلود و هم هنگام استخراج و هم هنگام ترکینگ آنلاین 😫)

خب روش این برنامه اینکه علاوه بر ماینینگ درون یه استخر بیتکوین ( که یعنی با چندصد نفر دیگه همزمان یه بلاک رو استخراج میکنین پس احتمال موفقیت بسیار بیشتره و هرکس نسبت به سیستمش پول دریافت میکنه) از یه کلک دیگه هم استفاده میکنه اونم اینکه بهترین اسکریپت ( یا هش یا الگوریتم یا هر **** دیگه) رو برا سیستم شما پیدا میکنه و اونو استخراج میکنه ( یعنی انگار مثلا ethereum

ماین میکنین که از الگوریتم ethash استفاده میکنه و رو سیستم شما سرعتش از هر چیز دیگه بیشتره و معادل مقداری که از این کوین استخراج میکنین بیتکوین میگیرین یه خوبی دیگه این روش اینه که اگه ارزش bitcoin کم بشه و در عین حال کوین شما گرونتر بشه شما بیتکوین بیشتری درمیارید و وقتی بیتکوین به قیمت اولش برگشت شما پول بیشتری دارین😃)

همونطور که میبینین خودش اتوماتیک میتونه gpu و cpu ها رو پیدا کنه از نظر عملکرد بسیار شبیه یه برنامه معتبر و خیلی معروف دیگه به اسم nice hash هستش ولی طبق تجربه و البته نظر سایت های نظر سنجی این سرعتش به مقدار اندکی ( اما غیرقابل چشم پوشی ) بیشتره و در طولانی مدت خیلی فرق میکنه.

پولتون رو میتونین از طریق سایتش ( که اول باید اونجا ثبت نام کنید حتی قبل دانلود برنامه چون برا ورود به برنامه به یوزر و پسورد نیاز دارین) دریافت کنین و تو برنامه این گزینه نیست.

قراره در آینده امکان برداشت پول با کوین های دیگه هم بیاد ولی فعلا بیتکوین هستش

از این لینک

کنید 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

این پست رو فقط برا این زدم تا یه برنامه ماینر معرفی کنم براتون( که نیاز به معرفی نداره 😳 معروفه) 

این برنامه اکثر الگو هارو ساپورت میکنه پس شما فقط یه لینک استخر کوین مورد نظر و آدرس کیف پول لازم دارین  😍

خیلی شبیه به xmrrig هستش ولی امکانات بیشتری  داره.  با دستور h- میتونین لیستی از الگو ها و دیگر دستورات رو ببینین(عین سایر برنامه های خطی)  

با دستور a- الگو رو مشخص کنید و با o- لینک رو بقیه هم خودش راهنمایی داده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...