رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کاملترین ابزار هکینگ در زمینه حملات فیشینگ -Phishing Attack

RT3N

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اعضاء گل تیم امنیتی گارد ایران

برنامه ای که میخوام براتون قرار بدم ابزاری هست برای حملات فیشینگ Phishing Attack که تا چند وقت پیش از ابزارهای پرایوت هک بود اما الآن پابلیک شده و برای شما دوستان خوبم قرار دادم

این ابزاری که میخوام برای شما قرار بدم به زبان برنامه نویسی پایتون نوشته شده و واقعا ابزاری کامل با منوهای فراوان و قابلیتهای منحصر بفرد هست..

خوب کار این ابزار چیه ؟

برای ارسال ایمل های فیک و یا همون ایمیلهای جعلی بکار میره این ابزار رو حتما دانلود کنید تا ببینید که دارای چه قابلیتهای خوبی هست و تا بحال ابزاری به این شکل کامل ندیده بودم

همونطور که میدونید یکی از حملات هکرهای خوب که آسون هم هست همین حملات فیشینگ هست و برای دوستانی که شاید آشنایی نداشته باشند یه توضیح میدم که با حمله فیشینگ چکارهایی میشه انجام داد :

1- برای هک حساب بانکی

2- برای هک ایمیل

3- برای هک جیمیل

4- برای هک فیسبوک

5- حتی هک پسورد ادمین در خیلی از اوقات استفاده میشه و این ابزار هم یکی از ابزارهایی هست که در زمینه حملات فیشینگ در نوع خودش بی نظیره

option

This is the hidden content, please

پسورد:

guardiran.org

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 ماه بعد...

درود
من واقعا از خودم دارم نااميد ميشم
من هيچ برنامه اى را توى فايل دانلودى پيدا نکردم مشکل کجاست
خواهشمندم اساتيد براى يادگيرى هرچه بهتر اعضاى گارد ايران کمي جامع تر توضيح بدند چون واقعا از خودم قطع اميد کردم
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" />

سپاس

با سلام خدمت دوست گرامی

ببینید شما باید برای باز کردن خود این بد افزار باید python رو سیستم خود داشته باشید که به راحتی و به صورت رایگان می توانید از سایت خود پایتون به نشانی:

python.org دانلود فرمایید.

برای کامپایل کردنش کافیه ابتدا فایل را اکسترکت و سپس با استقاده از cmd وارد پوشه این بد افزار بشوید سپس ان را باز کنید.

خواهش می کنم اسپم ندید و سوالات خود را در بخش مربوطه ارسال فرمایید.

یا علی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...