رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

بررسی: مزایا و معایب SpyNote 5

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان من اقدام به Rat با SpyNote5 کردم. یه سری مشکل برام پیش اومده که میخوام در خصوصش راهنماییم کنین.(کاملا مبتدی هستم)

1. با باز کردن پورت مشکل پیدا کردم. توضیح اینکه اینترنت من TD-LTE شرکت ایرانسل و مودمم GP-2101 Plus هست. وارد قسمت Port Forwarding میشم و همه چی رو به درستی انجام میدم ولی نهایتا وقتی با ابزارهای آنلاین چک میکنم میبینم پورت همچنان بسته هست. نهایتا به اجبار از مودم مجازی استفاده کردم(NgRok) و رت رو ساختم و به تارگت (گوشی خودم برای تست) فرستادم و جواب هم گرفتم ولی معایب زیادی داره که از اون جمله اینه که باید cmd باز بمونه و ....
  2. وقتی با SpyNote5 تروجان رو ساختم و با یه نرم افزار بایند کردم و روی گوشی نصب کردم، موقع نصب بلاک میشه و اجازه ی نصب نمیده و میگه این فایل مخرب هست و تأییدیه میدم و نصب میکنم. خوب این فایل رو برای کسی بفرستم احتمال نصبش پایین هست چون این اخطار رو میبینه.
  3. خوبی این RAT این هست که قربانی اگه یه بار بدافزار رو نصب کنه، دیگه هر بار با گوشی به اینترنت متصل شه شما هم دسترسی دارین بهش و حتما نیازی نیست اون نرم افزار خاص رو اجرا کرده باشه.

لطفا یه Rat جایگزین بهم معرفی کنید که ویژگی شماره 3  رو داشته باشه و  ویژگی شماره 2 رو نداشته باشه.

همچنین روشی رو بهم معرفی کنید که بتونم پورت رو باز کنم و مجبور به استفاده از مودم مجازی نباشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اصلا یه چیزیو میخوای که وجود خارجی نداره!

برای دسترسی به اندروید باید حتما اون رات روی گوشی نصب و اجرا بشه .

گوگل و امثالهم نمیشینن که کل دارایی و زندگیشونو که صرف اندروید کردن بیان اجازه بدن یه نرم افزار مخرب همیشه رو سیستم نصب باشه . معلومه که باید اخطار بده . این تازه اولشه دارن برنامه ریزی میکنن که هیچ برنامه بایند شده یا مخربی نصب هم نشه (همین الانش چند تا دستگاه اینجوری هست) که حتی اخطارم نمیده به کاربر - بخوای نخوای نمیذاره نصب کنی.

پورت باز کردن یه چیز الکی نیست تمام این رات ها سوکت نویسی شدن سوکت برای باز موندن و برقراری کانال ارتباطی به یک درگاه خالی (پورت باز) احتیاج داره که اطلاعات از طریق اون رد و بدل بشن .

پس حتما باید پورت باز بشه . یه پورتی انتخاب کنین بیشتر از 1000 (کمتر از 1000 ها همگی پورت های مورد نیاز و سیستمی هستن) و معمولا پورت 5 رقمی انتخاب بهتریه.

به هر حال شما باید تو مودم خودتون یه پورت باز کنید .

اما اینکه بدون نرم افزار و .. و اینکه هر بار به نت وصل بشه بهش وصل بشین و اینا  نه دیگه اینا تو تخیلاته. هرچیزی یه قانونی داره . به طور کلی شما یه گوشی رو میتونید از راه های زیادی هک کنین (مهندسی اجتماعی / تروجان / شنود )

اگر خیلی به این مسایل اهمیت میدین به شبکه علاقه دارین و دوست دارید اسیب پذیری های اندرویدو بشناسید و بتونید به بهترین نحو هکش کنید  میتونین  برنامه نویسی اندروید یاد بگیرین که البته نه در حد مقدماتی در حدی که شما بتونید کد های تروجان رو خودتون بنویسید و بعضا رمزنگاری کنین که از دید گوگل هم مخفی بمونه که خب اینم یه پروسه طولانی از تلاش و خوندن و تمرین میخواد شایدم هیچوقت نتونی شایدم بتونی

لینک به دیدگاه

اینکه چطور پورت رو باز کنید بستگی به مودمتون داره

دنبال NAT یا Virtual Servers Setup بگردید . پروتکل از نوع tcp - ورودی و خروجی پورت (Internal , External) رو یکسان قرار بدید.

ویدیو های زیادی تو یوتیوب هست.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hakhaamanesh گفته است :

بابت پاسخگویی شما ممنونم ولی ظاهرا موفق به انتقال مفهوم عرایضم نشدم.

من طبق دستورالعمل و از قسمت Port Forwarding مودمم اقدام به باز کردن پورت 1337 کردم ولی باز نمیشه. پورتهای زیادی رو هم تست کردم. شایدم مشکل از سیستمم باشه. ولی با ngrok کارم انجام شد روی همون پورت 1337.

لینک به دیدگاه

عزیز شما میگی من یه رت میخوام شناسایی نشه و یبار اجرا کنه و دوباره نیازی نباشه اجرا کنه و ...

منم میگم شناسایی نشدنش محاله مگر اینکه از اندروید های نسخه پایین استفاده کنه یا انتی ویروس نداشته باشه گوشی اپدیت نباشه .

باید یکاری کنید اون برنامه طی یه زمان هایی مثلا هر 20 دقیقه خودش اجرا بشه که دوباره ارتباط برقرار بشه (که نیاز هست کد نویسی کنید)

اگر برنامه اجرا نشه سوکتی باز نمیشه که ارتباط برقرار بشه . در مورد شبکه مطالعه کنید.

پورت های 4444 و 59842 و 12546 رو هم تست کنید .

کاری نمیشه کرد باید هی ور بری .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

عزیز شما میگی من یه رت میخوام شناسایی نشه و یبار اجرا کنه و دوباره نیازی نباشه اجرا کنه و ...

منم میگم شناسایی نشدنش محاله مگر اینکه از اندروید های نسخه پایین استفاده کنه یا انتی ویروس نداشته باشه گوشی اپدیت نباشه .

باید یکاری کنید اون برنامه طی یه زمان هایی مثلا هر 20 دقیقه خودش اجرا بشه که دوباره ارتباط برقرار بشه (که نیاز هست کد نویسی کنید)

اگر برنامه اجرا نشه سوکتی باز نمیشه که ارتباط برقرار بشه . در مورد شبکه مطالعه کنید.

پورت های 4444 و 59842 و 12546 رو هم تست کنید .

کاری نمیشه کرد باید هی ور بری .

یه چیزی. این سایتهای چک کردن آنلاین پورت تا چه حد قابل اطمینان هستن؟ ممکنه خطا هم داشته باشن؟

شاید پورتم باز شده باشه و اینا اشتباه کنن. نه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hakhaamanesh گفته است :

یه چیزی. این سایتهای چک کردن آنلاین پورت تا چه حد قابل اطمینان هستن؟ ممکنه خطا هم داشته باشن؟

شاید پورتم باز شده باشه و اینا اشتباه کنن. نه؟

اصلا به اون سایتا کاری نداشته باش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mr.Python گفته است :

اصلا به اون سایتا کاری نداشته باش

اوه!

من دقیقا با استناد به اون سایتها گفتم پورتم باز نشده و اصلا یه بارم با اون پورت رت نکردم ببینم چی میشه. امروز تست میکنم و نتیجه رو همینجا اعلام میکنم.

اگه بازم مشکلی بود توی خصوصی اعلام میکنم ریموت بزنید به سیستمم آنلاین چک کنید

لینک به دیدگاه

درود

تست کردم

هیچ ژورتی باز نمیشه واسم

مودمم رو به یه سیستم دیگه وصل کردم بازم نشد

چیکار کنم که یه ژورت باز بشه روی این مدل مودم:

Green Packet GP-2101 Plus

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Hakhaamanesh گفته است :

درود

تست کردم

هیچ ژورتی باز نمیشه واسم

مودمم رو به یه سیستم دیگه وصل کردم بازم نشد

چیکار کنم که یه ژورت باز بشه روی این مدل مودم:

Green Packet GP-2101 Plus

آی پی ولید valid ip یا همون آی پی پابلیک Public ipمودمتون رو به همراه یوزر نیم و پسورد برام پ.خ کنین.

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

با سلام خدمت همه دوستان

من چند تا سوال داشتم؟؟

۱. آیا برای استفاده از برنامه spynote باید حتما مودم داشته باشیم ؟؟

۲. ایا برای استفاده از برنامه spynote باید گوشی و رایانه به اینترنت متصل باشند ؟؟

۳. لطفا اگه کسی آموزش کامل کار با برنامه spy note رو داری بهم آموزش بده چون خیلی به آن نیازمند هستم

لطفا به این سوال های من پاسخ بدید. با تشکر 🌹🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...