رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکلات درباره برنامه کالی لینوکس و راه های دیگر برای کرک جیمیل از طریق کالی

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه سری  مشکلات راجبه برنامه کالی دارم من 1هفته ای هست که عضو انجمن شدمه و آشنایی زیادی ندارم وقتی کرک جیمیل رو شروع میکنم با یک ارور مواجه میشم روش های دیگه ای هم وجود داره برای کرک جیمیل که بدون اتک آنلاین پیش رفت اگر هست بگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تاپیک راجب کرک کردن جیمیل داخل انجمن هست لطفا یه سرچ بکنید بعد تاپیک بزنید

عکس از ارور هم قرار بدید تا دوستانی که بلد هستن راهنماییتون کنن 

لینک به دیدگاه

کرک جیمیل فقط با پروکسی لیست کرک میشه / من خیلی وقته از کالی استفاده نمیکنم / پس احتمالا کلا این ابزار های کرکش از کار افتاده.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، 10hossein10 گفته است :

سلام من یه سری  مشکلات راجبه برنامه کالی دارم من 1هفته ای هست که عضو انجمن شدمه و آشنایی زیادی ندارم وقتی کرک جیمیل رو شروع میکنم با یک ارور مواجه میشم روش های دیگه ای هم وجود داره برای کرک جیمیل که بدون اتک آنلاین پیش رفت اگر هست بگید

سلام.
دوست عزیز چن تا نکته ی کوچیک رو بهت بگم.

_کالی یه سیستم عامل هست تا یه نرم افزار معمولی.

_برای کرک جیمیل یا ایمیل، نرم افزارهای زیادی به صورت دیفالت روی کالی وجود داره ولی اکثرا با یه سری لیست کار میکنن، که بیشتر معروفه به پسورد لیست.

_شما نرم افزاری که ازش استفاده میکنید رو معرفی کنید و از اون ارور یه عکس بزارید.

_Hydra یکی از این نرم افزارهای کرک جیمیل هست که یکی از تاپیک های آموزشی که تو انجمن هست تو تاپیک زیر اومده.

_اگر یه سر به بخش "امنیت ایمیل های شخصی" بزنید اونجا بیشتر میتونن کمکتون کنن.
http://guardiran.org/forums/forum/51-امنیت-ایمیلهای-شخصی/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مشکل ارورم حل شد ولی یه مشکل دیگه که دارم اینه میشه طور دیگه ای جیمیل رو کرک کرد که بهش پسورد لیست نداد چون هرچی پس لیست دادمه هیچ کدومشون پاسخ گو نبودند اگه میشه لینک آموزش کرک جیمیل به صورت دیگه بزارین که نیازی به پسوردلیست نباشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 10hossein10 گفته است :

سلام مشکل ارورم حل شد ولی یه مشکل دیگه که دارم اینه میشه طور دیگه ای جیمیل رو کرک کرد که بهش پسورد لیست نداد چون هرچی پس لیست دادمه هیچ کدومشون پاسخ گو نبودند اگه میشه لینک آموزش کرک جیمیل به صورت دیگه بزارین که نیازی به پسوردلیست نباشه

نه .
هم باید پسورد لیست داشته باشی هم پروکسی لیست.
درباره کرک تو اینترنت مطالب زیادی هست قبلش مطالعه کنید که بدونید کرک چی هست.

لینک به دیدگاه

یه مشکل دیگه که دارم اینه بعد ۵دقیقه که از کالی استفاده میکنم صفحه خاموش میشه و وقتی روشن میکنم پسورد برای ورود میخواد چطوری باید برطرف بشه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 10hossein10 گفته است :

یه مشکل دیگه که دارم اینه بعد ۵دقیقه که از کالی استفاده میکنم صفحه خاموش میشه و وقتی روشن میکنم پسورد برای ورود میخواد چطوری باید برطرف بشه؟

دوسته عزیز این سوال شما مربوط به تاپیکی که زدید نیست ...

اگر تجربه ی استفاده اوبونتو داشته باشید ( و البته  تقریبا اکثر سیستم عامل ها ) میدونید که بعد از یک تایم محدودی سیستم به حالت sleep یا حالت هایبرنیت میره...پس صرفا برای کالی نیست.
اما زمان خاموش شدن صفحه رو میتونید از setting بخش power تغییر بدید.گزینه ی blank screen به صورت دیفالت روی 5 min تنظیم شده. می تونید بیشتر یا کمترش کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

داداش این خاموش شدنش اشکال نداره یوزر و پسورد رو چطور باید درست کنم که میادبرای ورود به کالی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...