رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

تمام آموزش های سوکت پروگرمینگ فارسی برای پایتون سوکت پروگرمینگ جز مباحثی که تو حملات BOF خیلی کاربرد داره

invisible_3

پست های پیشنهاد شده

تمام آموزش های سوکت پروگرمینگ فارسی برای پایتون 
سوکت پروگرمینگ جز مباحثی که تو  حملات BUFFER OVERFLOW خیلی کاربرد داره

=========================================================================================================================================

قسمت اول :

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قسمت دوم:

لینک به دیدگاه

قسمت سوم: 

لینک به دیدگاه

قسمت چهارم :

لینک به دیدگاه

قسمت پنجم :

لینک به دیدگاه

این هم یک آموزش تک قسمتی ولی این مثل قبلی نیست یکم اشتباه داره و فقط درباره سوکت پروگرمینگ صحبت کرده 

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

پارت های بعد

لینک به دیدگاه

در برخی صفحات این کتاب هم درباره سوکت پروگرمینگ صحبت شده

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت شما دوست عزیز اموزش ما مفید بود و البته دارای یکسری از مشکلات هم هست من تا جایی که نگاه کردم دو دقیقه کپچر اول مفهوم بایند در سوکت پروگرامینگ رو کاملا اشتباه گفته مفهوم بایند در زبان انگلیسی و در زبان تخصصی کامپیوتر کاملا متفاوت است حال بگذریم...

متود بایند یا () bind در پایتون به معنای وصله کردن پورت ها و نشانه ها در قطعه کد تعریف شده است پس هر موقع پورت ها و نشانه ها  به هم وصله شدند یکسری ارتباطات سری بوجود میایند که این ارتباطات به یکدیگر وابسته اند  و وابستگی انها در لیسن کردن یا گوش دادن به شبکه برای اتصال است پس هنگامی که گوش دادن برای اتصال رخ میدهد در صورت قطع اتصال در ارتباط، تبادل داده در روتینگ و درگاه های وابسته به هم میخورد که در شبکه به اصطلاح مشکلات فنی نامیده میشود!!! پس همراه با این متود متود()listen  نیز لازم و ضروری برای ارتباط در قطعه کد تعریف شده است...

وغیره...

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست عزیز ویدیو ها رو نگاه کردم فکر کنم خواسته به زبون ساده بگه و دقیقا جمله زیر رو به زبون ساده گفته  این تعریف bind را از سایت زیر برداشته که من جملشو سبز کردم

Bind کردن در واژه به معنی گرفتار کردن است، دقیقا کاری که می‌خواهیم انجام شود! در واقع داریم یک راه ارتباطی بر روی یک آی پی  و یک پورت ویژه می‌سازیم و می‌خواهیم این راه را رزور کرده باشیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...